Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

sserwiak

PPAdownload - 10$Dziennie - www.ppadownload.net

Recommended Posts

Do przedstawienia mam ciekawy serwis, którym jest:

Co to za serwis ?

Serwis powstał z myślą o ludziach, którzy chcą dorobić sobie pieniądze do swojej wypłaty, dorobić od kieszonkowego lub sam fakt posiadania pieniędzy.

Co robimy na serwisie ?

Uploadujemy pliki .txt i dodajemy je do generatora linków, następnie inny ściągają nas plik a my ściągamy ich

Jak zarabiać na serwisie ?

1. Zarejestruj się

2. Aktywuj swoje konto przez link z maila

3. Zaloguj się na stronę

4. Wejdź w zakładkę 'linki'

5. Wybierz serwis na którym chcesz zarabiać (nie wiem czy mogę podawać wiecej linków na forum - admin już 2 razy usunął mój wątek - POZDRAWIAM PANIE ADMINIE!)

6. Kliknij 'Generuj link'

7. Wejdź w wygenerowany link i ściągnij plik .txt

8. Kod ściągnięty podajemy obok w tabeli

9. Dostajemy punkt, punkty wymienia się na pobranie naszego pliku

10. Aby dodać link do generatora musimy przejść na:

> Dodaj > Podajemy link z serwisu PPA  > klikamy dodaj > wchodzimy na Moje konto > Przydzielamy punkty przy linku (1 punkt = 1 pobranie)

Czy jest system poleconych ?

Tak, jest system poleconych, od każdej osoby, którą zaprosimy dostajemy 10% jego punktów.

Własny kod polecający mamy w zakładce Poleceni

Ile można zarobić ?

Zarobek jest dosyć pokaźny ze względu że system obejmuje 2 serwisy PPA.

Kupujemy starter za 0,5zł, wykonujemy 10 ofert, każda jest średnio po 1$ co daje nam zysk 10$/dziennie.

10$ = 32zł - 1zł (2starter) ~ 30zł do przodu codziennie.

W skali miesiąca bez poleconych jesteśmy zarobić 900zł, co jest imponującym wynikiem.

Może nam się trafić pobranie z Francji za 20$ czy z Niemiec za 10$.

Mini regulamin:

1. Zabrania się pobierania przez proxy, aole etc.

2. Zabrania się podawania złych kodów (w przypadku takiego działania będzie ban lub kasacja punktów)

3. Multikonta są niedozwolone

4. W przypadku nie działającego linku, nie działającego kodu lub innego naruszenia klikamy przycisk "raportuj link" przycisk jest przy każdym linku

Uwaga ! Przed każdą ofertą wyczyść ciasteczka cookies aby nie było żadnych problemów !

PPADOWNLOAD

http://ppadownload.net/

A jakie są procesory płatności?

I wypłacałeś juz może jakieś większe sumy?

Lepiej napisz na czym polegają oferty, bo o to się tutaj rozchodzi ;>.

@Greg: Kasę wypłacać można tylko na payzo. Pytasz o większe sumy. Ostatnio wypłacałem z FireCash 360zł, tu masz dowód:

tinypic.com/r/2emivz5/6

@evensah: Na czym polegają oferty? Pobierasz komuś plik, i żeby to zrobić musisz wypełnić ankietę (1-2pytania), po odpowiedzeniu na te pytania wyskakuje Ci dalsza część ankiety> Musisz podać NUMER TELEFONU oraz OPERATORA SIECI (oczywiście korzystamy ze starterów- 1 za 25groszy na allegro) :) Przychodzi Ci na telefon PIN który musisz wpisać w odpowiednie okienko, zalicza Ci pobranie, dostajesz pkt który wykorzystujesz DODAJĄC SWÓJ LINK, ktoś pobiera Twój link = masz dolara. To tyle. To jest kwestia 5 minut.

Jednego startera można użyć kilka razy do tej samej oferty, ale pochodzącej od różnych użytkowników?

Ok, a jeśli subskrypcje są płatne i nie można ich przerwać to trochę słabo.

Trzeba selekcjonować oferty, które są bezpłatne, a jeszcze na taką nie trafiłem :)

Subskrypcje są płatne i przerwanie subskrypcji najprawdopodobniej skończy się banem na stronie, ale po co anulować subskrypcję? Ja robię tak, że zrobię 4-5 ofert max i starter idzie do kosza.

@evensah: 1 starter służy do wykonania 5-6ofert (każdą można zrobić tylko raz). Dziennie aby mieć 10$ trzeba wypełnić 10 ankiet = 2 startery dziennie. Chyba przy zysku 10$ (około 34zł) nie będziecie odczuwać straty 50 groszy na zakup 2 starterów.

@Greg: Zobacz co napisał Rol :) Tam jest wszystko świetnie ujęte:)

Wydaje się to być bardzo proste a 10$ piechotą nie chodzi. Są jakieś haczyki?

Wydaje się to być bardzo proste a 10$ piechotą nie chodzi. Są jakieś haczyki?

Zalicza mniej niż połowę subskrypcji, musimy pobrać przy rejestracji 1 link od admina za co nie dostaniemy punktu. Mamy konto aktywne 30 dni, później co 7 dni pobieramy 1 link od admina, również nie dostajemy punktów za to.

Chyba tyle :)

Na czym polegają te subskrypcje? Czytałem o nich, że nie należy ich przerywać. Ale skąd mam wiedzieć kiedy to jest ta sama subskrypcja?

Zamówiłem już kilka starterów (orange i heyah) i rzekomo tylko przy operatorze Plus należy wysyłać sms przy rejestracji, przy dwóch innych nie trzeba (dostaje się kod na telefon).

Subskrypcje polegają na tym, że co tydzień/2 dni dostajesz sms-a wartego 2-6zł, które nie są brane z twojego konta, bo po prostu nie ma tyle kasy.

Tak, tylko w plusie piszemy sms-y, w orange i heyah nie.

1 na 1 osobę, ja tak zawsze robię. Później za miesiąc znów można zamówić