Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Guest Maikl

Jak zacząć?

Recommended Posts

Guest Maikl

Pytanie z pozoru tylko proste.

Ustaliłem sobie cel zarobienia 12$ na konto PayPal. Potrzebne mi są one na opłacenie VCC to weryfikacji tego konta(sic!) oraz zakupu hostingu www dla strony. Stąd pytanie: skąd wziąść taką sumę, samemu nie inwestując?

Trudne dlatego, że czytanie maili i przeglądanie stron odpada (da się zarobić tyle nie prędzej niż w jakieś 3 miesiące), strony z ankietami odpadają (zwykle są tylko dla obywateli UK/USA albo wymagają zweryfikowanego konta PayPal), HYIP próbowałem (straciłem zarobione kiedyś 5$ na jednym, a drugi -> www.online-capital.com , nie pozwala wypłacać, jeśli uprzednio nie wpłaciło się minimum 100 USD).

Stąd pytanie: czy możliwe jest zarobienie czegoś w internecie, tu, z Polski, bez wpłaty własnej, w miarę krótkim czasie? :)

Generalnie jest tak, ze nie ma latwych pieniedzy do zarobienia w internecie, wszystko wymaga pracy i wysilku oraz wlasnego wkladu, czasami zdazaja sie okazje jak np przytoczony program OC gdzie z darmowego bonusa mozna bylo wyplacic troche pieniedzy,

jednak takie okazje zdarzaja sie rzadko dlatego potrzebna jest cierpliwosc i spryt do zarabiania na tego typu "okazjach".

Jesli chodzi o inne sposoby, jak np czytanie maili czy np MLM to wymagaja one sporego wkladu pracy i energii najczesciej nie proporcjonalnej do uzyskiwanych profitow.

Jako szary internauta nie wyrozniajacy sie zadnymi specjalnymi umiejetnosciami czy doswiadczeniami jestes nieatrakcyjny dla potencjalnego klienta czy pracodawcy. Co z tego wynika? Ze zarabianie w internecie jest procesem dlugofalowym i wymaga wkladu nie tylko finansowego ale wlasnie takiego, ktory rozwija Twoje umiejetnosci, za ktore ktos moglby Tobie zaplacic.

Odpowiadajac wiec na pytanie

czy możliwe jest zarobienie czegoś w internecie, tu, z Polski, bez wpłaty własnej, w miarę krótkim czasie
jest to malo prawdopodobne aczkolwiek mozliwe.

Aby stalo sie to mozliwe dla Ciebie nalezy znalezc swoje miejsce w szerokim internetowym biznesie, luke, ktora moglbys wypelnic oferujac swoja prace, uslugi, umiejetnosci. Jednak takie poszukiwania wymagaja czasu :)

Guest Maikl

Obawiam się, że masz rację ;)

Tak czy inaczej, wciąż szukam sposobu.

Guest EmteC

Generalnie jest tak, ze nie ma latwych pieniedzy do zarobienia w internecie, wszystko wymaga pracy i wysilku oraz wlasnego wkladu

Nie chcę, żeby wyszło tak, że próbuję się tu jakoś specjalnie mądrzyć, ale po prostu nie do końca się zgadzam...

Wyrzuć to przekonanie pt. "nie ma łatwych pieniędzy do zarobienia w internecie" będzie Ci łatwiej ;) Czy nigdy nie zdarzyło Ci się zarobić łatwo nawet złotówki? Czy nie znasz nikogo kto zarobiłby łatwo pieniędzy w internecie? Czy znasz absolutnie wszystkie i absolutnie wszystkie sposoby zarabiania przetestowałeś?  ;)

Praca w internecie może być bardzo lekka, jeśli lubisz to co robisz ;) Ja osobiście bardzo lubię zajmować się tym czym się zajmuję (strony www głównie), nie znoszę za to buxów, dlatego tam nie zarabiam. Zbyt męczące jak dla mnie.

Spróbuj może tak(nie jest to mój autorski sposób, wyczytałem go skądś):

Odpowiedz sobie na pytanie "w jaki sposób spędzam czas przy komputerze?" a potem "jak mogę na tym zarabiać"

Przykład: "lubię pisać posty i artykuły" "mógłbym zaoferować swoje usługi na forach webmasterskich"

Jesli chodzi o inne sposoby, jak np czytanie maili czy np MLM to wymagaja one sporego wkladu pracy i energii najczesciej nie proporcjonalnej do uzyskiwanych profitow.

true. Osobiście nie polecam ani jednego, ani drugiego.

Jako szary internauta nie wyrozniajacy sie zadnymi specjalnymi umiejetnosciami czy doswiadczeniami jestes nieatrakcyjny dla potencjalnego klienta czy pracodawcy. Co z tego wynika? Ze zarabianie w internecie jest procesem dlugofalowym i wymaga wkladu nie tylko finansowego ale wlasnie takiego, ktory rozwija Twoje umiejetnosci, za ktore ktos moglby Tobie zaplacic.

Bez wielkich umiejętności również można zarabiać w internecie. Wystarczy włożyć w to trochę wysiłku. Klikanie w reklamki, czytanie maili, polecanie tego innym... ;) Po jakimś czasie, dla cierpliwych, staje się opłacalne

czy możliwe jest zarobienie czegoś w internecie, tu, z Polski, bez wpłaty własnej, w miarę krótkim czasie
Oczywiście, miej uszy i oczy otwarte na nowe pomysły pojawiające się w Twojej głowie. Czytaj i rozwijaj się.

Konkretny przykład ode mnie: Program Partnerski Chomikuj.pl

(Zachecam do zapoznania sie z regulaminem)

1. nie potrzebujesz wpłaty własnej

2. możesz zarabiać już od teraz

3. możesz korzystać ze zbiorów plików innych osób

4. ja w kilka dni zarobiłem 23zł, a wiem, że można więcej

Inny przykład to wspomniane już pisanie postów

1. jedynce co musisz zainwestować to czas - napisanie ogłoszeń(najważniejsze imo) a potem pisanie postów

2. na zlecenia trzeba trochę poczekać, ale też relatywnie szybko można coś złapać

3. będą to przeważnie małe sumy, ale grosz do grosza i te sprawy...

Pozdrawiam.

Guest Aaron

W sumie dobrze mówisz, wystarczy trochę chęci, a można wyszukać na prawdę łatwą opcję na zarabianie pieniędzy w internecie

Guest Aaron

Ok, ja się dołączam do tematu troszeczkę z inną zagwozdką, a mianowicie zakładam bloga i chce na nim zarobić, macie jakies wstępne sugestie od czego mogę zacząć ?

Ja oferuję pobieranie plików z wypełnieniem ankiet dla polaków.

Oferuję 0,6$ za pobranie dziennie.

Maksymalny dzienny zysk to 2,5$.

Chętni pisac na e-maila: kubax13x@gmail.com

Kazdy moze zaczac zarabiac, nawet bez $, na przyklad w takim JBP na start Ci pozycza $10  :clap1:. To calkiem dobry uklad.  :)

Kazdy moze zaczac zarabiac, nawet bez $, na przyklad w takim JBP na start Ci pozycza $10  :clap1:. To calkiem dobry uklad.  :)

Ja też polecam program polegajacy na zamieszczaniu 1 ogłoszenia na dobę. Na starcie dostaje się bonus 100 $, firma cieszy się bardzo dobrą opinią na branzowych forach

zamieszczaniu 1 ogłoszenia na dobę. Na starcie dostaje się bonus 100 $,

O jakiej firmie jest tu mowa ?

Tutaj chyba mowa o zeekrewards....

polecam korzystanie z bezplatnych reklam na buxach jak chcesz promowac jakis program

tak robie z bukmacherem

wpada 2-3 refow aktywnych na miesiac

Pytanie z pozoru tylko proste.

Ustaliłem sobie cel zarobienia 12$ na konto PayPal. Potrzebne mi są one na opłacenie VCC to weryfikacji tego konta(sic!) oraz zakupu hostingu www dla strony. Stąd pytanie: skąd wziąść taką sumę, samemu nie inwestując?

Trudne dlatego, że czytanie maili i przeglądanie stron odpada (da się zarobić tyle nie prędzej niż w jakieś 3 miesiące), strony z ankietami odpadają (zwykle są tylko dla obywateli UK/USA albo wymagają zweryfikowanego konta PayPal), HYIP próbowałem (straciłem zarobione kiedyś 5$ na jednym, a drugi -> www.online-capital.com , nie pozwala wypłacać, jeśli uprzednio nie wpłaciło się minimum 100 USD).

Stąd pytanie: czy możliwe jest zarobienie czegoś w internecie, tu, z Polski, bez wpłaty własnej, w miarę krótkim czasie? :)

Ciekawym pomysłem może też być pisanie aplikacji np na smartphony czy tablety. Co prawda trzeba sporo czasu poświęcić na naukę programowania, ale jak się strzelił z jakąś ciekawą aplikacją dobre i przysłowiowych parę groszy z każdego ściągnięcia. Dużo za free w necie można znaleźć tutoriali.

Za darmo można jeszcze zarobić na youtubie. Wpisz w google: jak zarobić na youtube.

Nie wiem ile masz lat i jakie możliwości pracy fizycznej, ale może warto byłoby chociażby na jakieś rozdawanie ulotek się załapać na parę godzin dziennie. Zarobiony haJSS mógłbyś przelać do netu i powoli zacząć przygodę z inwestycjami. Natomiast podczas rozdawania ulotek czy tam innej pracy mp3 na uszy z jakimiś ciekawymi audiobookami o samorozwoju czy inwestycjach.

polecam korzystanie z bezplatnych reklam na buxach jak chcesz promowac jakis program

tak robie z bukmacherem

Brzmi fajnie tylko ze ja z zadnych buxow nie korzystam. Ktore sa warte rozwazenia?

Coli pewnie chodzi o buxhosty z darmową reklamą (zazwyczaj scamy). Czasem dostaniemy 50 klików, czasem 5000. Ja czasem jakieś hyipy reklamuję, ale rzadko kto wchodzi :/

tak robie z bukmacherem

Brzmi fajnie tylko ze ja z zadnych buxow nie korzystam. Ktore sa warte rozwazenia?

moge rzucic linkami z darmowymi reklamami

Szczerze mówiąc ja 2 lata się bawiłem w te buxy, bannery ,ankiety i wogóle... Albo nie wypłacały - scamy, albo G płacili.

Strata czasu.

Taką kwotę to bez problemu zarobi na sharecash,cashfile lub firecash wystarczy 100 filmików wrzucasz to na YT z linkiem tylko muszą być dobre tagi po 2 dniach masz upragnioną kwotę .