Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Recommended Posts

Witam

Drodzy czlnkowie Hyipforum to moj debiut nie wiem czy nawet w dobrym watku zadaje to pytanie, jesli tak to prosze byscie mnie poprawili. Ale do rzeczy prosze o pomoc we wskazaniu dobrego kantoru internetowego, ktory moge polaczyc z Polskim kontem bankowym a obsluguje Solid Trust Pay(priorytet), Ego pay, Perfect money, Liberty reserve? Czy tez radzicie by do kazdego z powyzszych procesorow dobrac indywidualny kantor, bo tak lepiej sie oplaca przy wymianach?

kolego ja jako początkujący użytkownik mogę śmiało polecić Ci opcję wymiany pieniędzy z innymi użytkownikami forum, wchodzisz w dział "Wymiana walut" tam zawsze znajdzie sie ktos kto chętnie wymieni $ na plny :) a cena wymiany najczęściej zbliżona do kursu dolara z danego dnia, póki co bynajmniej jak dla mnie jest to najlepsze rozwiązanie :)

pozdrawiam,

kolego ja jako początkujący użytkownik mogę śmiało polecić Ci opcję wymiany pieniędzy z innymi użytkownikami forum, wchodzisz w dział "Wymiana walut" tam zawsze znajdzie sie ktos kto chętnie wymieni $ na plny :) a cena wymiany najczęściej zbliżona do kursu dolara z danego dnia, póki co bynajmniej jak dla mnie jest to najlepsze rozwiązanie :)

pozdrawiam,

Moneybookers i Neteller też wchodzi w grę?

SPAM,

Navy

Edited by Navy

Ja korzystam już kolejny raz z kantoru internetowego szybko, sprawnie i co najważniejsze uczciwie. :) Korzystałam też z innych ale nie warto ich polecać a z tego jestem zadowolona bardzo. :)

ja kożystam [usunięto]

Edited by Kris
Lepiej byłoby gdybyś w końcu zaczął koRZystać ze słownika ortograficznego, przestał spamować i poczytał regulamin, bo następnym razem dostaniesz bana i pójdziesz do kąta.

jest początkujący i moje pytanie czy lepiej wymieniać w kantorach online czy na paypal przelicznik? działam w programach hypi

A tak trudno po prostu sprawdzić i porównać kursy? Ja wymieniam przez normalny kantor internetowy. W stosunku do kursów na mieście nawet po kilkanaście/kilkadziesiąt groszy różnicy. Bardzo wysokie różnice. Podobnie jeśli chodzi o spread walutowy. Wymienianie waluty na mieście całkowicie odradzam.

Akurat kantory na mieście, a tym bardziej banki mają bardzo wysoki spread i kiepskie kursy. Zdecydowanie najgorzej jest w marketach, galeriach i centrach handlowych. Tam kursy już bardzo mocno odbiegają od tego, co macie w sieci, a nawet w normalnych kantorach na mieście. Najtańsza waluta wyłącznie przez internet.

W galeriach handlowych to strzelają takimi kursami że strach się bać, ale ze względu na lokalizację, mają tam zainteresowanie. Oczywiście raczej nikt kto spłaca kredyt, waluty tam nie wymienia - no chyba że mowa o osobach, którym nie zależy na pieniądzach. Kantory internetowe były i nadal będą dawały znacznie lepsze kursy, niż kantory na mieście.

W galeriach wymieniają głównie ludzie bogaci, którym nie zależy. Ewentualnie wymieniają niewielkie kwoty i po prostu nie chce im się szukać tańszego kantoru. Oczywiście nawet przy małych sumach dużo lepszym rozwiązaniem jest szukanie w sieci - te kilkadziesiąt złotych oszczędności przy kilkuset frankach.

Sensownie sobie to wymyślili. Na głównej stronie https://ekantor.pl/ są kursy z banków i pokazane, ile można zaoszczędzić wymieniając przez ich kantor. Ale akurat to, że w bankach te kursy są kosmicznie wysokie, jest od dawna oczywistą oczywistością. Tylko ludzie się po prostu nie interesują szukaniem lepszych ofert. A może po prostu o nich nie wiedzą?

Bo przecież nie każdemu łatwo jest przemówić do rozsądku, prawda?

A jeśli są pokazane dokładne liczby, to można precyzyjnie oszacować, czego można się spodziewać.

Pewnie część klientów znajdzie na tej liście kantory/banki w których dotychczas wymieniali walutę.

Hmmm... waluty ostro w górę. Dolar i frank na poziomie ponad 4 zł. Zaraz po raz kolejny będzie płacz, że raty kredytów poszły w górę.

Jeśli macie gotówkę to lepiej walutę kupować dużo wcześniej, głównie w momencie kiedy te kursy są faktycznie atrakcyjne. Jeśli wymieniacie za każdym razem bezpośrednio przed momentem płatności raty, to wiadomo że za każdym razem dokładacie.

Czyli co macie na mysli mowiac kantor internetowy?

Cinkciarz?

Chce wymienic pareset £ na PLN ? Gdzie to najlepiej zrobic? Wasz kantor internetowy? Lub kupic btc na uk gieldzie i sprzedac na Polskiej?

Proponuję Walutomat. Wymieniałem tam sporo kasy, bez problemu. Sam ustawiasz kurs wymiany, jeżeli są chętni wymieniasz.

Źeby nie zakładać nowego tematu - zna ktoś może kantor w którym zakupię BTC z konta netteler ? (równowartość 60$)

co do wymiany w kantorze w internecie:

- jak Ci zależy na mega oszczędności przy pierwszej transakcji skorzystać z promocji (np. pierwsza wymiana przy spreadzie 0%, kilka promocji znajdziesz na strefawalut.pl),

- jeżeli wymieniasz i tak małe kwoty, to różnica pomiędzy cenami kantorów jest znikowa (może z 5zł przy 1000 euro, oczywiście w porównaniu do banków pewnie z 50zł) więc jak Cie to 5zł nie przeraża to wybierz jakiś większy kantor co Ci odpowiada (np. walutomat jest spoko, sam korzystam)

pozdr

Albo też Lider Walut ma system poleceń. Polecany i polecający dostają punkty promocyjne na wymianę waluty po kursie średnim. Ja tak od czapy raz wkleiłem swój link polecający na FB i nawet się nie spodziewałem, że ktoś go użyje. A okazało się, że znajomy skorzystał. 

ja korzystam z KantorEkspert.pl obecnie mają najkorzystniejsze kursy w sieci wystarczy wejść w kalkulator walutowy na ich stronie i porównać z innymi kantorami