Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Pawel

Pożyczki w Polsce

Recommended Posts

Witam.

Chciałbym Wam zadać pytanie ogólne z zakresu inwestycyjnego. Wiem, że część z Was inwestuje przez firmy typu AG, Promotor, CIO, itp.

Jakie średnio kapitały posiadacie w tych firmach?

1. do 5000

2. do 20 000

3. powyżej 20 000.

Drugie pytanie brzmi czy ktoś byłby zainteresowany wejściem w przedsięwzięcie pożyczkowe, ale tylko pod zastaw. Wiadomo, mniejsza stopa zwrotu (między 3 a 10% mc), ale z zabezpieczeniem. I jaką kwotę bylibyście w stanie zainwestować.

Nie mówimy w tym przypadku o certyfikatach, ale o udziałach.

Pozdrawiam.

@Paweł czy mógłbyś rozwinąć ten fragment:

Drugie pytanie brzmi czy ktoś byłby zainteresowany wejściem w przedsięwzięcie pożyczkowe, ale tylko pod zastaw. Wiadomo, mniejsza stopa zwrotu (między 3 a 10% mc), ale z zabezpieczeniem. I jaką kwotę bylibyście w stanie zainwestować.

Nie mówimy w tym przypadku o certyfikatach, ale o udziałach.

Czy będziesz szykował jakaś ofertę inwestycyjną?

Ja w tej chwili inwestuje do 5000zł ale mam nadzieje, niedługo przejść na wyższy próg.

Możliwe, że wkrótce zacznę szukać, ale nie jestem jeszcze pewien, czy kogoś potrzebuję. Mam spore zaplecze finansowe na pożyczki (i tylko na nie), siedziałem w internecie do tej pory, także chwilówki. Jednak z nich rezygnuję, na rzeczy tylko i wyłącznie pożyczek (pow. 10 000zł) pod zastaw (głównie samochody, nieruchomości).

Mam cholerny problem ze znalezieniem klientów :P - albo oszuści próbujący wyłudzić bez zabezpieczeń, albo średnie zabezpieczenia - co prawda idzie, ale zbyt wolno. I jedynym wyjściem jest wyjście poza internet, na oddziały stacjonarne.

5000 to za mało ;). Trzeba liczyć co najmniej 60 000złotych, Warszawa.

Cześć Paweł! Jeżeli chcesz mogę udostępnić na dwóch portalach pożyczkowych miejsce pod reklamę. Generalnie obie strony są stworzone pod programy partnerskie i generują ruch, są delikatnie pozycjonowane na pewne frazy. Są wysyłane leady. Mam zawsze w miesiącu kilka zapytań na maila odnośnie pożyczek powyżej 10 tys zł. Można wstawić jakiś baner reklamowy, ofertę. Jakbyś był zainteresowany, to napisz na maila (awinstona2012)@(gmail.com) - usunąć nawiasy  lub na priv.