Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

qqqbenq

Praca Na Facebook

Recommended Posts

Witam

Interkursy.pl właśnie wypuściły nowy produkt do sieci. Jego cena 67zł

Po opłaceniu mamy dostęp do strony, która jest pośrednikiem trzech serwisów podobnych do oferia.pl i z tym różnica, że tam zarabia się w dolarach i stawki są o wiele większe niż te proponowane w Polsce.

http://zarabianie-na-facebookyoutubetwitter.interkursy.pl/

No dobra, rozumiem, że sam z tego korzystasz, albo jesteś założycielem. Pieniądze są za realizację zleceń, zatem podaj kilka przykładowych razem z wynagrodzeniem. Poza tym chciałbym wiedzieć jakie jest minimum wypłat, skąd biorą się zyski, z których byłyby realizowane i w jaki sposób pieniądze do mnie trafiają.

nie pracuję tam, więc się nie wypowiem, ja tylko reklamuje produkt. Serwis musi być wypłacalny inaczej nie byłby dopuszczony do sprzedaży w interkursy.

Ale mam przykład zlecenia

Facebook Page Required for my Web Development company

Start: Immediately

Hourly rate: Less than $10/hr

20hrs per week for 1-2 weeks

Hi,

I need Dynamic facebook page design for my website..

It should be dynamic..

Look forward to hearing offers please quote Click S1 when applying.

ja tam nie wieże w te konkursy na FB czy tam zarabianie wg mnie to ściema do zbierania like

robi się ciekawie. Przyjże się temu dokładniej a ktoś może ma już doświadczenie? Bo głupio tak wyrzucić pieniądze w błoto...

W błoto nie wdepniesz bo interkursy, złego produktu nie dopuszczą do sprzedaży. Z tego co wiem to gdy zakupisz kurs, później trzeba jeszcze

opłacić abonament jakieś firmie nie polskiej około 3 stówki. A przede wszystkim musisz umieć bardzo dobrze angielski.

Radze w to nie wchodzić:

1. Nie polskie to nie znaczy, że od razu lepsze

2. Niech was nie kusi ile można zarobić, bo na stronie to i ja mogę napisać, że zarabiam 1110000000$ miesięcznie :P

3. Znana jest ta firma, bądź kto jest właścicelem?

Źebyście na tym więcej nie stracili niż zyskali.

Sprawdziłem to i jest to bezpieczne. Zarabia się tam bardzo różnie zależy od umiejętności.

Widziałem też takie propozycje jak prowadzenie fanpage za 200$na miesiąc.

Jednak angielski perfekt. Odpuszczam.

Na przykład mnie ;) A tak serio - jakoś temu nie do końca ufam.

na facebooku można zarobić ale kombinując trochę inaczej

na facebooku można zarobić ale kombinując trochę inaczej

różne poradniki podają, że najpierw trzeba stworzyć konto z ogromną ilością "followersów", a następnie zacząć coś reklamować (np. program partnerski, czy wydanego przez siebie e-booka). tylko, że najpierw trzeba stać się sławnym i przyciągnąć tę publiczność...

Sam Facebook raczej nie służy do zarabiania, a do generowania ruchu na oferty/strony przechwytujące. Do tego celu sprawdzi się idealnie. Trzeba też pamiętać, że na FB spędzamy czas raczej w formie relaksu, a nie po to żeby znaleźć jakąś ofertę i z niej skorzystać. Dlatego konwersja z tego źródła jest zdecydowanie mniejsza, niż np. z Google.

Witam, 

Zarabianie w innowacyjny sposób na oglądnięciach Twoich zdjęć, obrazków już jest ostatnio znalazłem serwis USUNIĘTO z głupia wrzuciłem tam dla testu moje obrazki które udostępniam na fb i zaczęło naliczać jak na adfly. 

Poradnik:

Wczoraj otrzymałem przelew od tej firmy super polecam sprawdźcie sb: 

USUNIĘTO 

Polecam!

SPAM

Edited by Robertpl

W błoto nie wdepniesz bo interkursy, złego produktu nie dopuszczą do sprzedaży.

Z tym akurat sie nie zgodze. Na Interkursach jest pelno kursow bardzo niskiej jakosci.

Sam Facebook raczej nie służy do zarabiania, a do generowania ruchu na oferty/strony przechwytujące. Do tego celu sprawdzi się idealnie. Trzeba też pamiętać, że na FB spędzamy czas raczej w formie relaksu, a nie po to żeby znaleźć jakąś ofertę i z niej skorzystać. Dlatego konwersja z tego źródła jest zdecydowanie mniejsza, niż np. z Google.

Czy ja wiem... Wez pod uwage, ze na Facebooku mozemy duzo lepiej i szybciej zbudowac relacje - szybciej niz w przypadku np. bloga lub listy adresowej. Konwersja moze byc naprawde wysoka, jezeli w odpowiedni sposob podejdziesz do tematu.

Co do opisanego ´kursu´, to anglojezyczne serwisy mozna znalezc bez problemu w Google lub np. na stronie ClickBank, wiec niewiem czy jest sens wydawac na to kase. No chyba, ze ktos jest bardzo leniwy :-)