Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Egzekutor

Potrzebujesz pomocy w przetłumaczeniu/napisaniu tekstu/emaila na j. obcy? Poproś o to w tym wątku

Recommended Posts

Tylko nie tekstu na cała strone ;)

@Egzekutor WIELKI PLUS za temat :afro: pewnie zainteresuje niejednego poliglotę ;)

W ARABSKIM NA / POLSKI , NIEMIECKI , ROSYJSKI I ANGIELSKI I ODWROTNIE TEŹ POMOŹEMY :)

Edited by maciek1

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Proszę bardzo. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z historią naszych wyników na tej stronie: https://panel.prop-erly.eu/Global/Dashboard  
    • @TRex4eX Jest i on forumowy nostradamus oraz filozof    Nie przepraszaj, dzięki, że napisałeś to co napisałeś, są to istotne spostrzeżenia, tylko że głównie negatywne, co mega mnie dziwi, że ty taki znający temat masz tylko złe opinie o wszystkim wokoło. Nie potrafisz nawet zauważyć plusów, a same minusy, które ciągle punktujesz. Dlaczego tak jest ? Czy wszystko jest po prostu złe? Może pokaż coś, o czym masz dobrą opinię, a co pozwoli zarabiać szerszej społeczności ja chętnie przetestuje i zapoznam się z tym. Mówisz coś, co jest po prostu oczywiste przynajmniej dla mnie, lecz w mega negatywny sposób i nie potrzebnie moim zdaniem nakręcasz się i bijesz pianę. Każdy wyciąga swoje wnioski. Ja mam takich wniosków mnóstwo. Też znam, wiele platform z social tradingiem i jeśli chodzi o ICM to ma najlepsza taką platformę, bo na niej zarobiłem najwięcej nawet jeśli podliczę obecną stratę. Dlatego też ją pokazałem tutaj na forum. Szkoda, tylko że w naszej narodowej Polskiej mentalności ludzie się odzywają tylko wtedy jak ktoś ma jakiś fuck up. Nie wspomniałeś tego, że Uraii od ponad roku zarabiał i miał super wyniki. A nie wspomniałeś, tylko że od razu węszysz spisek, że zrobił to z premedytacją. Nie wiem sam, aczkolwiek nie oceniałbym tego w taki sposób. Handlowałeś z nim? Widziałeś, że nie raz miał podobną sytuację? Raczej nie, bo ty przecież tylko obserwujesz   Ja na bieżąco wypłacam i realizuje zyski, korzystam też z SL wtedy jak mam na to taki plan, pisze o tym open, ale dla ciebie zawsze będzie tak, że cos nie pasuje.  Jesteśmy dorośli i każdy powinien myśleć sam. Pozdrawiam.
    • mowa-trawa... Umieści ktoś wreszcie jakieś konkretne wyniki w % za jakiś dłuższy okres, np. 2-3 lata? Żebyśmy mogli ocenić jaka jest wartość traderów, automatów, czy strategii?