Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

acapulco

Moj pierwszy milion...

Recommended Posts

Ale historia ciekawa. Zaczynał od baru. Tak samo jak ta historia.

Czasami mam wrażenie , że wykształcenie nic nie daje wszystko zależy od nas od naszych pomysłów i zaangażowania. Sam mam kolegę, który jest po zawodówce a prowadzi swój biznes z powodzeniem. Matura nie jest mu do niczego potrzebna. Ja studia skończyłem a czas na nudnych wykładach uważam za czas stracony niestety.

Edited by zeluzg
  • Like 1

No to masz jak najbardziej dobre wrażenie,wykształcenie jest ważne przy pewnych kierunkach Prawo-Medycyna,i można ją traktować jako poszerzanie horyzontów i trenowanie umysłu.Jednak życie bardzo często pokazuje,że ludzie zaradni bez specjalnego wykształcenia odnoszą sukcesy,a ludzie którzy pokończyli szkoły i myślą że im się należy dobra płaca i świetne stanowisko-uderzają głową w mur nie do przebicia.Inna sprawa to taka że jest masa idiotów magistrów,i masa inteligentnych ludzi bez specjalnych osiągnięć w edukacji ;)

Pozdrawiam wszystkich odwiedzajacych ten temat : ) ..dawno nie zagladalem do tego forum , zbyt duzo zajec..)  Zycze wszystkim duzo pomyslow i udanych transakcji..Pozdrawiam z kornwalii.. :)

• Like 1

SPAM

Edited by Kris

To jest mój ulubiony dział na tym forum. Za każdym razem kiedy coś mi nie wychodzi albo nie mam chęci do działania czytam sobie kolejny raz jeden z tematów i jakoś to mi pomaga i daję motywację do działania. Ciężka droga jeszcze przed mną i wiele nieudanych inwestycji ale mam nadzieję, że za każdym razem będę podnosił się silniejszy i mądrzejszy o kolejne doświadczenia. Bo w przyszłości chcę mieć zmartwienie co zrobić z pieniędzmi i nie martwić się co zrobić żeby mieć pieniądze ;) i życzę powodzenia wszystkim którzy zmierzają tą samą drogą 

Świetna historia i bardzo motywująca. Grunt to znaleźć się w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie :) Pieniądze są przecież tam gdzi inni ich nie widzą.

[usunięto]

Edited by Kris
OT

sklania do refleksji! Tak trzymaj, ale pamietaj zdrowie ponad wszystko ;)

ogromny szacunek dla ludzi którzy osiągnęli sukces i są mentorami dla innych. Ciekawi mnie jakie to uczucie kiedy widzę że zarabiam coraz więcej... :)

Pieniądze szczęścia nie dają...

...Tym którzy ich nie mają.

Akurat moje marzenia wymają pieniędzy jak na motoryzacyjnego maniaka przystało. ;) Mogę mieszkać w małym domku oczywiście tak wyposażonym żeby było wygodnie ale najważniejszy byłby garaż żeby był z 4-6 razy większy niż sam dom... :):):)

• Like 1

Pieniądze szczęścia nie dają...

...Tym którzy ich nie mają.

Dokładnie o to chodzi.. Papierki same w sobie szczęścia nie dają, ale to, jak możemy się dzięki nim rozwinąć już tak ;)

Gratuluje sukcesu, mam nadzieję, że kiedyś tez będę mógł pochwalić się takim osiągnięciem.

Świetna historia, ale zakończenie jeszcze lepsze. Dzisiaj pieniądze to są w internecie! :)

Odnośnie filmiku o "Karkosiku" to ten schemat "pierwszego miliona" u "milionerów" się powtarza. Nikomu nic nie zarzucam tutaj, broń Boże! Ale opowieść wygląda tak: otworzył bar, później fabrykę oranżady i tak oto zarobił pierwszy milion. Zresztą ja nie żyłem w tamtych czasach więc nie wiem jak było, ale podobnych historii typu: "naprawiał auta, otworzył sklep, zarobił milion" jest na pęczki.

Ile w tym prawdy, ile szczęścia, ile układów... tego nikt pewnie się nigdy już nie dowie.

Aha i nie zagląda się komuś do portfela! :cool:

Edited by Cashandra

w zyciu trzeba miec tez farta. Sa ludzie, ktorzy czego sie nie dotkna zamieniaja w zloto.

Jeśli tak to już nie jest fart tylko dar :)

Poza tym artykuł bardzo ciekawy.

czytało się z dużą przyjemnością :) Dzięki za podzielenie się historią. Im więcej się czyta takich wypowiedzi - tym lepszy humor i chęci do zarabiania ;)

W dzisiejszych czasach jeżeli ktoś chce dojść w krótkim czasie do dużych pieniędzy to głównie powinien się trzymać sektora IT i technologii. Niski kapitał potrzebny na start (o ile samemu jest się programistą i nie dotyczy to technologii), pomysł, umiejętność zainteresowania swoim produktem inwestorów i dalej już to jakoś idzie. Miejcie również na uwadze, że gdy komunizm w PL się skończył to wystarczyło otworzyć firmę w dowolnej branży aby swoje zarobić na przestrzeni kilku kolejnych lat bo w zasadzie wtedy jeszcze nic nie było, nie było trzeba być omnibusem a jedynie w miarę kreatywnym. Teraz jest to zdecydowanie trudniejsze bo z kolei już prawie wszystko wymyślono, dlatego najlepszą branżą do wzbogacania się w krótkim czasie jest właśnie IT ze względu na niskie koszty marketingu, które mogą się przełożyć w zasadzie na nieograniczony zasięg jeżeli Wasz pomysł / produkt chwyci. Inna sprawa, że często Wasz sukces z kolei zależy w tej branży od tzw trendu, albo to co robicie podoba się internautom albo nie i kropka. Niewątpliwie przekonał się o tym MySpace który kiedyś był oblegany przez użytkowników i uznawany za kultowy a dzisiaj nie wiem nawet czy ktoś z niego korzysta.   

Osobiście znam 2ch milionerów, którzy dorobili się właśnie w latach '90. Dziś o wiele ciężej bo rynek prawie w każdej dziedzinie się przesyca

Dokładnie tak, aczkolwiek jak już wcześniej wspomniałem na osobne traktowanie zasługuje branża IT ponieważ ona wciąż jeszcze jest pełna możliwości wybicia się i niemalże każdego roku rodzi nowego miliardera. Ostatni przykład Snapchata najlepiej to pokazuje.