Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Alexessss

Kasa w sklepie - 42% rocznie - www.kasawsklepie.pl

Recommended Posts

Witam,

Pozwalam sobie napisać, co nowego w naszej firmie, choćby z tytułu licznych telefonów od rozżalonych pożyczkodawców kch.

Budujemy naszą skromną sieć.

Podpisaliśmy pierwszą umowę na 100 partnerskich punktów pożyczkowo - inwestycyjnych na terenie naszego kraju (szczegóły wkrótce na naszej i partnera stronie).

Rozpoczęliśmy sprzedaż franczyz na pp-i, adresatem są firmy doradztwa kredytowego w Polsce, chcemy dojść do poziomu punktu na powiat do 01.09 br (każdy punkt franczyzowy ma wyłączność na dostęp do klientów z danego powiatu, którzy zgłosili się przez internet).

Ruszamy z masowym mailingiem (mamy już pierwsze umowy) do biur rachunkowo - księgowych z propozycją zostania naszym punktem pożyczkowo - inwestycyjnym (nikt nie zna lepiej potrzeb i sytuacji finansowej klienta, niż jego księgowy).

Od 06.05 rusza nasza kampania reklamowo - informacyjna.

"Kasawsklepie.pl - zabezpieczone pożyczki społecznościowe".

Aktualnie oferujemy klientom 4 linie pożyczkowe:

1.       Pożyczki hipoteczne zabezpieczone przewłaszczeniem nieruchomości. Udzielane na okres 3, 6, 9, oraz 12 miesięcy. Koszt pożyczki wynosi: prowizja 6%, oprocentowanie miesięczne 1,75%. Wysokość pożyczki od 20.000 zł do 200.000 zł, wartość nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie od 100.000 do 500.000 zł. Umowa pożyczki w formie aktu notarialnego. Wynagrodzenie pożyczkodawcy 24 % rocznie.

2.       Pożyczki gotówkowe zabezpieczone przewłaszczeniem samochodu pożyczkobiorcy, Udzielane na okres 1, 2 oraz 3 miesięcy. Koszt pożyczki wynosi: prowizja 6,25%, oprocentowanie 1,75% miesięcznie. Wysokość pożyczki od 2.000 zł do 20.000 zł, wartość samochodu stanowiącego zabezpieczenie od 20.000 do 100.000 zł. Samochód stanowiący zabezpieczenie pożyczki nie może być starszy niż 7 lat. Umowa pożyczki w formie pisemnej, z wpisem przewłaszczenia do dowodu rejestracyjnego. Wynagrodzenie pożyczkodawcy 4% sumy pożyczki za każdy miesiąc trwania umowy pożyczki.

3.       Pożyczki gotówkowe zabezpieczone cesją wierzytelności wynikającej z wystawionej przez pożyczkobiorcę faktury vat.  Udzielane na okres 30 oraz 60 dni. Koszt pożyczki wynosi: prowizja 6,25%, oprocentowanie 1,75% miesięcznie. Wysokość pożyczki od 500 zł do 10.000 zł. Cesja wierzytelności może nastąpić tylko w stosunku do faktury nieprzeterminowanej, stanowiącej zabezpieczenie pożyczki. Umowa pożyczki w formie pisemnej. Wynagrodzenie pożyczkodawcy 4 % sumy pożyczki za każdy miesiąc trwania umowy pożyczki.

4.       Pożyczki gotówkowe zabezpieczone cesją  wystawianych przez pożyczkobiorcę faktur vat (faktoring niepełny). Udzielane na okres 3, 6 oraz 12 miesięcy. Koszt pożyczki wynosi: prowizja 6,25%, oprocentowanie 1,75% miesięcznie. Wysokość pożyczki od 2000 zł do 20.000 zł. Cesja faktur może nastąpić tylko w stosunku do określonych umownie kontrahentów. Umowa pożyczki w formie pisemnej. Wynagrodzenie pożyczkodawcy 4 % sumy pożyczki za każdy miesiąc trwania umowy pożyczki.

Opcje 3 i 4 dostępne są tylko dla udziałowców Spółki z racji obowiązującego w RP prawa ( w sprawie nabycia udziałów, proszę o kontakt telefoniczny).

pozdrawiam,

Piotr Piackus

www.kasawsklepie.pl - zabezpieczone pożyczki społecznościowe

Witam,

z czego wynika rozżalenie klientów KCH?

Pozdrawiam

Z niemożności alokacji środków w KCH, i dodam jeszcze, że jestem pełen podziwu dla pracy jaką na naszym poza bankowym rynku, ta firma wykonała/wykonuje - przywraca mi to wiarę w polską przedsiębiorczość.

pozdrawiam,

Edited by piotrpiackus

Zdrowych, rodzinnych i ciepłych Świąt Wielkanocnych!

kasawsklepie.pl 

zabezpieczone pożyczki społecznościowe

Miło słyszeć o kolejnych optymistycznych zmianach.

Obserwuję watek od początku i przyznam, że jestem pod coraz większym wrażeniem.

Szacunek dla Firmy, że nie rzuca się jak "szczerbaty na suchary", ale widać (przynajmniej w mojej ocenie), że firma powoli, z wyobraźnią rozwija ofertę i pilnuje formalno-prawnej poprawności, co daje szansę na systemtyczny rozwój.

Jestem ciekaw, jak rozwój struktury będzie wyglądał w terenie, dlatego zaraz piszę PW. :) 

Dzięki Robert za tak pozytywną opinię.

Powoli do przodu, taka jest nasza filozofia. W tej chwili najważniejsze dla nas to, budowa sieci partnerskiej i franczyzowej w kraju, da nam to dostęp do klientów i inwestorów, a jednocześnie zacznie budować markę.

pozdrawiam,

Edited by piotrpiackus

Jedna krótka informacja w nawiązaniu do wątku KCH, z tytułu maili i telefonów.

Istnieje możliwość inwestowania w kasawsklepie.pl bez DG i  ZUS, zysk 36% rocznie, jedyną koniecznością jest wizyta u notariusza (bez kosztowa).

pozdrawiam,

Jedna krótka informacja w nawiązaniu do wątku KCH, z tytułu maili i telefonów.

Istnieje możliwość inwestowania w kasawsklepie.pl bez DG i  ZUS, zysk 36% rocznie, jedyną koniecznością jest wizyta u notariusza (bez kosztowa).

pozdrawiam,

coś więcej o tym notariuszu ?

czy masz w planach zmniejszenie kwoty na wejściu ?

Notariuszem jest bardzo atrakcyjna Pani :)

Poważnie, żeby nie łamać prawa bankowego trzeba nabyć udział w Spółce i następnie udzielić pożyczki inwestycyjnej do Spółki, stąd Notariusz.

Zmniejszenie tak, ale tylko przy cesji wierzytelności, w razie zainteresowania proszę o mail: inwestor@kasawsklepie.pl

Informacja z Zarządu

Specjalna oferta dla użytkowników hyipforum.pl (nie publiczna).

Info na pw, lub mail: inwestor@kasawsklepie.pl

Czy jest ktoś na forum kto zainwestował w oferte firmy kasawsklepie? i mógłby się podzielić wrażeniami?

Odpowiem w imieniu - z forum mamy jednego inwestora, więc albo ujawni się sam, albo po konsultacji z nim, mogę wysłać jego namiary na pw

pozdrawiam,

Piotr Piackus

To niech się ujawni :)

Edited by in9vesto

jak tak dalej pojdzie panowie bedziecie miec dosyc duzy narybek po nowej reformie kch:)

tez jestem zainteresowany opinia kogos kto zainwestowal juz. Przez forum przewijalo sie duzo firm, ktore padly, wiec trzeba byc ostroznym.

Ja osobiście życzę jak najlepiej :) i być może za jakiś czas przyłącze się jako inwestor.

Szanowni Państwo,

Tak poważniej, zawsze podkreślałem, że mam szacunek dla KCH, tak jak i wy obserwuje wątek sąsiadów z forum (dokładnie 3 wątki). Moim skromnym zdaniem, największym błędem jest polityka informacyjna firmy. Fakt obniżania zysków pożyczkodawców jakoś mnie nie dziwi, przechodzą na działanie na własnym kapitale - jest to tańsze i bezpieczniejsze dla KCH (vide choćby KNF).

My przyjęliśmy inny kierunek rozwoju i w porównaniu z nimi jesteśmy ciągle startupem. Stąd lepsze warunki dla pożyczkodawców (porównując z najnowszą ofertą KCH, znacznie lepsze)  i chyba ( mam nadzieję) lepsza polityka informacyjna Spółki. Zdarza mi się odpowiadać na Wasze pytania w nocy, bo taki jest mój obowiązek względem Was i względem firmy, którą reprezentuje.

W tej chwili po wielu burzliwych naradach z prawnikami i doradcami finansowymi, przyjęliśmy jako zasadę inwestycyjną przyjmowanie pożyczek inwestycyjnych tylko od udziałowców, nie łamie to prawa bankowego i nie zmusza inwestorów/pożyczkodawców/udziałowców do zakładania działalności gospodarczej. My odpowiadamy za to, żeby krążyło 100% Waszych pieniędzy, my odprowadzamy w Waszym imieniu zaliczkę na podatek w wysokości 19% od zysków co miesiąc. 

Mamy 2 podstawowe linie produktów:

- pożyczki zabezpieczane przewłaszczeniem nieruchomości (wnioski pozyskujemy od współpracujących z nami firm doradztwa kredytowego)

- cesje wierzytelności wynikające z wystawionych faktur (te pozyskujemy od współpracujących z nami biur rachunkowo-księgowych, dzięki temu znamy historię dotychczasowych płatności danego płatnika faktur).

Na tą chwilę, mam tylko z dzisiaj, 7 wniosków pożyczkowych z przewłaszczeniem nieruchomości, począwszy od 40.000 skończywszy na 2.500.000 złotych.

Co do cesji, to generalnie wykupujemy tylko wierzytelności korporacyjno-koncernowe.( z dnia na dzień coraz więcej wniosków).

Nasi inwestorzy ( w tym ów jeden rodzynek z forum) otrzymują swoje pieniądze terminowo, z jednym jedynym wyjątkiem, kiedy doszło do 7 dniowego opóźnienia - chwilowo przeinwestowaliśmy (cenna nauczka na przyszłość, oby ostatnia). Panie PM niech pan się objawi   :)

Z końcem kwietnia, tak jak informowaliśmy wcześniej , podnosimy kapitał do 260.000 zł,  nie jak niektórzy nam sugerowali  w celu podniesienia wiarygodności Spółki, ale z tytułu konieczności - jest to niezbędne dla otrzymania dotacji z UE.

Od 06.05 otwieramy nasze 100 stacjonarnych punktów pożyczkowo-inwestycyjnych w kraju, co chwilkę potrwa. Nasze aktualne cele to:

- rozwój sieci w kraju (docelowo 500 punktów),

- szybki wzrost kapitału obrotowego (już dziś nie obrabiamy, dlatego przerzucamy na zaprzyjaźnione podmioty w zamian za kawałek prowizji),

- certyfikacja naszego biznesu poprzez pozyskanie dotacji, wejście funduszu inwestycyjnego, docelowo obligacje na Catalyst.

Dziś Was potrzebujemy i proponujemy Wam najlepsze warunki na rynku J

Za czas jakiś będziemy jak KCH - starzy, brzydcy i bogaci, a wtedy zaczniemy grymasić, czyli szukać i znajdować znacznie tańsze pieniądze.

pozdrawiam,

Piotr Piackus

502 500 200

inwestor@kasawsklepie.pl

Edited by piotrpiackus

To niech się ujawni :)

Zgodnie z życzeniem się ujawniam i potwierdzam słowa Pana Piotra odnośnie terminowości wypłat (szczegóły na priv).

dzięki :)

W razie pytań na forum odpowiem najwcześniej ok 18, mam pracę w terenie, jestem "pod telefonem"

pozdrawiam,

Wróciłem z terenu

Dzisiejsze nowości  kasawsklepie.pl:

1)      Dom w Raszynie k. Warszawy położony w centrum Raszyna 200 m od szosy Katowickiej. 177m2 powierzchni użytkowej, hala 110 m2, działka 600m2. Hipoteka czysta. Wartość nieruchomości 600.000 zł, klient chce pozyskać 250.000 złotych pożyczki na 12 miesięcy. Zysk miesięczny pożyczkodawcy 3% płatny co miesiąc. Forma prawna pożyczki przewłaszczenie (wpis do II części kw). Minimalne wejście w inwestycję 50.000 zł. W razie niespłacania pożyczki cesja pożyczki przez kasawsklepie.pl  Sp. z o.o. w ciągu 30 dni od  zaistnienia braku spłaty. Data zamknięcia oferty 26.04 br.

2)      Pensjonat w górach okolice Polanicy Zdrój. 828 m2 powierzchni użytkowej, działka 4300 m2. Pensjonat działający. Wartość przy sprzedaży wymuszonej 1.200.000 zł, klient chce pożyczyć 100.000 zł, na okres 12 miesięcy. Zysk miesięczny pożyczkodawcy 3%, płatny co miesiąc. Forma prawna pożyczki, wpis do hipoteki 200% kwoty pożyczki (IV część kw). Minimalne wejście w inwestycję 20.000 zł.  W razie niespłacania pożyczki cesja pożyczki przez kasawsklepie.pl  Sp. z o.o. w ciągu 30 dni od  zaistnienia braku spłaty. Data zamknięcia oferty 26.04 br.

Chcesz wiedzieć więcej?

napisz: inwestor@kasawsklepie.pl

zadzwoń: 502 500 200

Edited by piotrpiackus

Jeśli dobrze policzyłem to wg oferty widocznej na stronie pożyczając pieniądze na 12 miesięcy realny zysk wynosi zaledwie 8%. Jeśli się mylę to mnie poprawcie.

realny zysk roczny to 36%, minus podatek 19% od zysku czyli rocznie zarabiasz 29,16%

@kawson - skąd pomysł na 8%, nie byleś na tych lekcjach w szkole?

Dzisiaj

Działka budowlana w Ł

Edited by piotrpiackus

Czy oferta przeznaczona jest również dla osób spoza Warszawy ? Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale jeśli wymagana jest wizyta u notariusza to jak da się załatwić ten wymóg z osobą, która jest np z Gdańska ( przykładowe miasto ) ?

Dodam, że jestem zainteresowany współpracą, ale nie do końca rozumiem wszystkie punkty regulaminu. W K-Ch jest to bardziej oczywiste i mniej skomplikowane :) Oczywiście nie zarzucam tutaj nic 'kasawsklepie.pl'

Edited by Mathew

Mathew,

Jest kilka możliwości rozwiązania problemu notariusza:

- jeżeli inwestor/pożyczkodawca jest jeden pod całą pożyczkę, wtedy my i klient dostosowujemy się i dojeżdzamy do notariusza w mieście inwestora,

- jeżeli nie chcesz jechać do miasta X, to możesz upoważnić przy pomocy pełnomocnictwa notarialnego naszego Prezesa, koszt 123 zł

Generalnie naszą rolą jest ułatwianie życia pożyczkodawcom, pożyczkobiorca i my musimy się dostosować, takie życie.

pozdrawiam,

Jeszcze jedna oferta inwestycyjna, ale tylko dla udziałowców naszej Spółki, z racji obowiązującego w RP prawa.

Klient potrzebuje 100.000 złotych, sprzedaje nam faktury z terminem płatności 90 dni (płatnikiem jest duży międzynarodowy koncern, który regularnie i punktualnie reguluje swoje zobowiązania). Inwestycja 3 miesięczna, zysk miesięczny dla pożyczkodawcy 4,5% miesięcznie brutto, zamkniecie oferty niestety już 26.04 br.

Minimalna kwota inwestycji 25.000 zł, 

Wejście w inwestycję jest związane z zakupem notarialnym 1 udziału w kasawsklepie.pl Sp. z o.o., koszt z tym związany pokrywa Spółka.

pozdrawiam,

Szanowni,

Tak refleksja z tytułu zbliżającego się 10000 wyświetlenia naszego wątku na forum.

Dajemy naszym pożyczkodawcom 3% a nawet przy niektórych produktach 4,5% zysku brutto miesięcznie, bez działalności gospodarczej, wizyt w us i zus. Każda pożyczka jest zabezpieczona na rzecz pożyczkodawcy, czy to przewłaszczeniem nieruchomości czy to wekslem udziałowców spółki na ich prywatnym majątku. I co z tego wynika,?

A no nic.

Odzew dotyczący konkretnych ofert i to nawet w wersji „poproszę więcej szczegółów†lub „ale jak to działa†wynosi „0â€

Wy chyba naprawdę czekacie na oferty CIO, Promotora i innych bywszych podmiotów piramidowych, a nuż mi się uda i zanim splajtują dostanę swoje 15% co miesiąc?

Mamy wizję budowy naszej dużej firmy na tym rynku, ale coraz częściej myślę, że bez Was. Szkoda o tyle, że staramy się trzymać wysoki standard komunikacji z Wami.

W maju kończymy negocjacje z  funduszem inwestycyjnym, i wtedy poproszę moderatora o zamknięcie wątku.

Pozdrawiam,

Nie ma się co obrażać, niektóry nie mają wolnych środków, ale to się może zmienić po niekorzystnych zmianach w KCH. Poza tym to są kwoty dla wielu drobnych inwestorów zaporowe (biorąc pod uwagę dywersyfikację własnych środków na różne inwestycje). Wątek na pewno jest czytany i pilnie śledzony przez inwestorów.

dzięki za słowa otuchy magnumator :)

Staram się nie obrażać moich czytelników i nie będę od Ciebie żądał zaświadczenia o niekaralności :)