Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

housemaster

HITLEAP - www.hitleap.com

Recommended Posts

mam wrzucone 3 stronki ale nie maja odwiedzin przy oczkach jest 0 w minutach tez mam zero czyli musze wykupic minuty?

Nie musisz zacznij sam przeglądać strony to będą się Twoje wyświetlać,tam jest chyba przelicznik. Sprawdź sam ;)

W przypadku tego surfa nie ma raczej sensu zabawa bez udoskonalenia konta za 3 EUR na miesiąc. Można surfować samodzielnie i packów nie trzeba kupować, ale prawdziwego kopa dają wejścia bezpośrednie.

Oto moja najnowsza Alexa po niecałych 2 miesiącach używania.

alexa2.jpg

A i jeszcze update od admina, wypłaty PayPal pójdą w tym tygodniu, bo mieli jakiś problem i ponad 2 tygodnie wisiały także zakupy przez PP.

Polskie wdrożenie jest następne w kolejce po poprawkach na PP, także wszystko powinno się niedługo rozjaśnić :)

Edited by housemaster

naprawde bardzo dobry traffic exchange na free daje bardzo dobre efekty u mnie dostane wyplate to wykupie to premium sobie nawet bo te pare euro za widoczne efekty sie oplaca po prostu zaplacic

Korzystam z HL od kilku dni.

Mój "eksperyment" z nim dotyczy jednego ze znanych na forum programów.

Wrzuciłem parę linków i jestem zadowolony z efektów.

A ja robię inny eksperyment - znudziło mi się schodzenie na overall (bo można założyć że za odpowiednie pieniądze mógłbym wyprzedzić tę i inne dobre strony), teraz puszczam 80% ruchu przez wyszukiwanie stron i podstron google dla słów kluczowych, wygląda na to że to działa, bo dla słowa egopay przeniosłem się dobre kilkadziesiąt pozycji w górę.

UWAGA UWAGA - WŁ

Krótka relacja z eksperymentu: w programie o którym wyżej (choć niektóre strony po pierwotnym zaakceptowaniu zostały potem odrzucone) zdobyłem (przy włączonym przez większość czasu surfie, "naście" tysięcy płatnego "kredytu".

Można przyjąć śmiało, że tych kilka groszy wydanego na początek abonamentu, już mi się zwróciło, a z konta głównego ubyło mi tylko ok. 2 tys minut, czyli moje płatne saldo w programie wynosi niewiele mniej niż tuż po jego opłaceniu.

A zabawa dopiero się zaczyna. ;)

Hitleap umożliwił znowu dodawanie stron pod kątem OT na BB.

Kto nie zdąży ten trąba ;)

moze ktos to Mnie wytlumaczyc :) ..kupilem za 3 dol. wcisnalem 5 stron i co dalej ?ogladalem reklamy z 10 minut i nic ..mam 0 minut na wymianie ruchow ,trzeba czekac czy automatycznie powinno wejsc?

@acapulco: mam konto od kilku dni na koncie Premium, kupiłem też pakiet 10 tys minut, surf chodzi sobie w tle cały czas, bez szczególnego wpływu na jakość i szybkość pracy komputera, mam w tej chwili zdefiniowane 5 kampanii, które chodzą 24h/dobę, zmieniam tylko czasy, w zależności od tego jak szybko strony się wczytują i mam w tej chwili ponad 11 tys minut (w tym trochę od poleconych).

Daj maszynie czas, żeby sobie popracowała i zobaczysz wyniki.

Nie od razu Kraków zbudowano ;)

Gdybyś miał jakieś kłopoty pisz, postaram się pomóc. ;)

Pilna sprawa: Proszę o pomoc bardziej doświadczonych użytkowników, np. @housemastera: jeśli jestem na koncie Premium, to kiedy dostaję premię za poleconych:

1. wariant: każdy polecony ma swoje konto, gdy dokona jednorazowego zakupu (np. duży pakiet minut za 19/35 euro), to ja wtedy dostaję 50% premii;

2. wariant: mój polecony kupił konto Premium za 7 euro, potem minuty za 9 euro (pierwsza premia za przekroczenie 10 euro), za kilka dni dokupił minuty za kolejne 9 euro (druga premia za przekroczenie 20 euro);

3. wariant: zakupy wszystkich poleconych wpadają do jednego worka i co 10 euro na moje konto wpada premia.

Chyba, że jest jeszcze inaczej ;)

Edited by RobertL

Jest tak:

Konto Premium Lite za 3 Euro za miesiąc - dostajesz 25% minut wysurfowanych przez poleconych oraz 30% od każdej transakcji subskrypcji czy innego zakupu.

konto Premiium za 7 euro za miesiąc - dostajesz 30% minut wysurfowanych przez poleconych oraz 50% od każdej transakcji subskrypcji czy innego zakupu.

Mi płacą - mam tylko pytanie bo Dakkarowi wisiały wypłaty, ale HitLeap miał w tym czasie problem z PayPalem, czy Wy tez dostajecie wypłaty?

@housemaster: dzięki za odzew, ale proszę, jeśli możesz, napisz jaki jest klucz do wypłat premii.

Zwróć proszę uwagę na to, o co pytałem i jeśli to nie jest dla Ciebie kłopot, napisz (a przyda się nie tylko mnie) konkretnie ile i kiedy płacą.

Który, patrząc na Twoje najdłuższe chyba w tym wątku doświadczenie, wariant obowiązuje?

Jeśli zechcesz konkretnie opisać sytuację, to będę/będziemy wdzięczni.

Myślę, że Koleżeństwo z wątku też się ucieszy na takie wieści.

Z góry serdeczne dzięki.

@housemaster

Już wszystko w porządku. Za pierwszym razem mieli problemy z PayPalem ale po uporaniu się z tym problemem, przesłali mi pieniądze. Za drugim razem podejrzewali mnie o złamanie regulaminu, ale wytłumaczyłem im, że mam zmienne IP i dlatego za każdym razem loguje się z innego i także wypłacili mi pieniądze. Teraz czekam na trzeci transfer.

@RobertL

Za każdą wykupioną minute, każde kupione konto, twojego poleconego, dostajesz pieniądze na swoje konto hitleap w trybie natychmiastowym. Wypłaty realizowane są od 5 euro. Z reguły od zlecenia wypłaty do jej realizacji, mija 7 dni.

Edited by Dakkar Fezboul

housemaster jak masz dobry kontakt z adminem to popros go aby ulepszyli zakladke referrals w sensie takim zeby byli widoczni wszyscy refowie + jakas forma kontaktu z nimi maili na pewno nie dadza bo w tickecie mi napisali ze traktuja prywatnosc powaznie czy cos tam ale fajnie by bylo moc napisac jakos do refow i przekonac ich do konta premium

No cóż - moja rola się jakby skończyła, strona jest przetłumaczona, kontakt z adminem mam dobry, więc co tydzień poganiam go z wypłatami :) Mam nadzieję że to wpływa także pozytywnie na innych.

Z tego co pisze Dakkar to nie tylko ja dobrze zarabiam, a wypłaty dostaję co tydzień (7-8 dni). Nic tylko wykupić Premium (ale to droższe i polecać).

Na 50% prowizjach można całkiem ładnie zarobić.

Co do skryptu to przeróbka się nie uda. Admin zaangażowany jest w nowy inny projekt, który tez będzie miał swoją polską odsłonę :) bo o to dbam jak coś będzie szerzej o tym to napiszę.

Sorry też, że rzadko zaglądam i jestem mało aktywny, ale mam urwanie jajek.

Oględnie powiem, że sam jestem zaangażowany w duży projekt promocji strony internetowej wielkiej polskiej sieci marketów z elektroniką, RTV i AGD.

Projekt jest na etapie budowy systemu wspomagania i wielkiej strony, a raczej kombajnu internetowego do promocji sprzedaży w tej sieci integrującego działania offline i online i około 20 narzędzi pronocyjnych poza bannerami oczywiście.

Będzie to pierwszy taki system w Polsce i jeden z pierwszych na świecie, gdzie reflink a w zasadzie jego zakończenie kodujące użytkownika znajdzie się mi.in. na ulotkach reklamowych.

Znaleźliśmy tez sposób na zmuszenie użytkownika do przeniesienia go do rejestracji zakupu :)

Pewnie zajmie to jeszcze trochę czasu, ale sygnalizuję temat, bo wiem, że jest tu sporo zdolnych marketerów internetowych, którzy z pewnością pomogą w zbudowaniu sieci promocyjnej, wyszkoleniu poleconych i zdobyciu drugiej pensji. Witz w tym, że jeżeli ktoś wykaże się zdolnościami budowania sieci doświadczonych polecających wcale nie będzie musiał promować linków sprzedażowych i bannerów żeby dobrze zarabiać.

Miejcie oczy szeroko otwarte, bo pewnie sporo się będzie działo.

Edited by housemaster

Powiedzcie, czyli maajac kanal na youtube, w ktorym zarabiam na wyswietlaniu reklam, majac premium, normalnie bedzie mi beedzie nabijalo wyswietlania i co za tym idzie kase. ? :)

W kwestii wyboru pakietu: Zgadzam się, że zdecydowanie warto postawić na Premium (czy chociaż Premium Lite) - lepsza konwersja + premie za poleconych.

@zetorek: nie wiem, czy dobrze Cię zrozumiałem, ale jeśli masz prowizję za x wyświetleń reklam, które będą pojawiały się w ramach surfa HL, to jestem przekonany, że będzie tak jak myślisz.

Wysyłam Ci też info na PW.

Jakie program ma przełożenie na generowanie OT w BB?

Czy BB akceptuje dodawane tam linki w celu wygenerowania ruchu organicznego?

Nie ma z tym problemów i nie będzie?

Powiedzcie, czyli maajac kanal na youtube, w ktorym zarabiam na wyswietlaniu reklam, majac premium, normalnie bedzie mi beedzie nabijalo wyswietlania i co za tym idzie kase. ? :)

Witam, sam tak zrobiłem, wyświetlenia lecą, warto wykupić premium i zaznaczyc anonymous.

Reklamy zawarte w odtwarzaczu(które lecą jako filmik) liczone są jako kliknięcie :) dobrze jest też ustawić limit wyświetleń na godzinę.

Nie jestem też pewny ale maksymalna ilość wyświetleń jaką zalicza yt to okolo 400 (może tylko tyle jest użytkowników) ale to tylko moje domysły.

Zawsze lepiej dodać wiecej filmików, niż w jednym nabijać na siłe wyświetlenia.

@djseiten: 1/ co masz na myśli pisząc "przełożenie"?

Jeśli masz na myśli czy dodaje OT, to tak. ;)

2/ Problemy będą,czy nie będą? To już jest temat na inny wątek.

Minęło kilka dni i przybyło nowych użytkowników, dlatego zapytam: Czy ktoś z Szanownego Koleżeństwa wymyślił jakiś ciekawy patent na skuteczne wykorzystanie potencjału programu do promocji innych (poza OT w BB) przedsięwzięć online?

Ps. Przepraszam za post pod postem, ale nie ma już możliwości edycji.

taka krótka informacja, yt mi wyłączył reklamy typu stream-in (wyczerpałem limit) ponownie zostanie włączone za 2 tyg :(

@gajowy

to ile wyswietlen miales w takim ukladzie. ? I cos na tym zarobiles. ? :)

Wydałem 3 euro na premium. Udało sie nabić 15k wyświetleń z tego 280 reklam i zarobek rzędu 14 euro. A to wszystko w 2 tyg :) Szkoda, że jest ten limit, ale przynajmniej filmiki wskoczą wyżej w wyszukiwarce.

Proszę o info, jeśli ktoś robił to już wcześniej. Minął mi dziś kolejny miesiąc subskrybcji. Pobrało mi opłatę automatycznie, a chciałem zrobić upgrade do pełnego premium. Stąd pytanie: jeśli DZIŚ zrobię wpłatę na pełne "premium", to oddadzą mi kasę za "lite"?