Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Robertpl

Forex vs. Strata

Recommended Posts

osobiście poświęciłem edukacji forex 4 lata życia, zgłębiłem każdy tajnik, każdą strategię i wszelką możliwą wiedzę chyba, a także mnóstwo praktyki w tym. raz plus, raz minus, również oscyluję wokół zera, obecnie mam przerwę już ponad pół roku, za jakiś czas do tego chcę wrócić, ale przejdę do meritum.

najważniejsze i najprawdziwsze, co wyciągnąłem/zrozumiałem przez te 4 lata, to prosta reguła, która dotyczy większość ludzi przez większość czasu:

NA RYNKU ZAROBISZ, GDY NIE CHCESZ ZAROBIĆ. GDY CHCESZ ZAROBIĆ, TO NIE ZAROBISZ.

ma to oczywiście głębsze podłoże psychologiczne, ale ubrane w tych kilka prostych słów dokładnie odzwierciedla sens. ważne, by w porę to zrozumieć.

Re:

Bardzo ciekawe podsumowanie ,podobno według przeprowadzonych ankiet KNF 93% inwestorów

nie uzyskało zysku za rok 2016. Ja też interesuję tym rynkiem ,ale generalnie jest to badzo trudne

do opanowania czy w jakimś momęcie będzie trend wzrostowy czy spadkowy. Dlatego uważam kto tego

rynku nie rozumie nie powinien tam inwestować swoich pieniędzy.

Ja się zaliczam do tych 95 % niestety albo stety, bo mam zamiar popracować nad tym. Za to na naszym parkiecie 3 rok na + ;)

Ja stosuje prostą strategię jeżeli chodzi o mały zysk. Biorę bonus. Ł

Powiedziałbym, że zależy to również od platformy transakcyjnej. Oczywiście wymaga to czasu i cierpliwości, ale należy zachować ostrożność przy wyborze odpowiedniego plaftorma. Instaforex to moja ulubiona strona handlowa, polecam sprawdzenie opinii.