Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

bucher32

Na co zwracać uwagę !

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kiedyś spróbowałem podjąć pracę chłupniczą i jak każdy liczyłem na zysk, lecz niestety przez to straciłem 50zł. Dlatego pisze ten żeby was ostrzec bo sam czytałem wiele artykułów ale miałem nadzieję że może ten człowiek u któego chciałęm podjąć pracę nie jest oszustem. Napisze dla was kilka porad.

1. Jeśli w ogłoszeniu o pracy chałupniczej jako adres podana jest skrytka pocztowa to jest pewność że ten człowiek jest oszustem.

2. Szukajcie informację w internecie na temat tego człowieka który dodał to ogłoszenie.

2. Gdy ktoś w wiadomości pisze ci żę zaczniesz zarabiać jeśli tylko wpłacisz niewielką zaliczkę nie wież mu i nie przelewaj pieniędzy na konto.

4. Ostatnia porada jest taka żę jeśli jesteś niepełnoletni, a chcesz zarabiać to praca chałupnicza nie jest dla ciebie bo ludzie którzy nie są oszustami chcą podpisać umowę.

Mam nadzieję żę was nikt nie oszuka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

też kiedyś w tym robiłem

podstawa pracy chałupniczej nie szukaj w necie to same oszustwa

najlepiej trzeba przez znajomych wtedy jest to pewne

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiem poprostu człowiek uczy się na własnych błędach ale ostatnio postanowiłem to zmienić i uczyć się na błędach innych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
:offtopic: Edytowane przez besomeone

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A moglibyście mi polecić jakiegoś uczciwego pracodawcę ofreującego tego typu pracę ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

[spam]

Edytowane przez pepperoniss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niestety w sieci jest wielu oszustów. Kilka miesięcy temu byłam na etapie szukania pracy, czyli przeglądania wszelkich ogłoszeń o pracę jakie pojawiają się w sieci. Nauczyłam się jednego- jeśli ktoś nam oferuje świetną pracę, elastyczne godziny pracy, wysokie zarobki, a przy tym nie ma żadnych wymagań- na pewno jest oszustem. Takie oferty omija się szerokim łukiem, bo wiadomo, że nic dobrego z tego nie wyniknie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja odradzam stanowczo tego typu prace (chałupnicze) większość ofert to oszustwa (co zniechęca) poza tym pieniądze jakie można tam zarobić są nie adekwatne do czasu pracy. Porostu pracujesz dla kogoś za grosze. Szeroko pojęty Ebiznes to lepsze rozwiązanie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Temat dobry tylko widzę podejście złe.  Jeżeli tu dotarliście na forum to po drodze kazdy z nas ociera się o chęć poszukania chałupnictwa które w rzeczywistości i owszem - istnieje, ale zatrudnienie znajdują wyłącznie osoby mieszkające w najbliższej okolicy. Kto szuka po całej Polsce kogoś do pracy jak ma masę osób pod nosem. Wniosek prosty - zapomnieć o chałupnictwie. Będąc tu na forum macie na wyciągnięcie ręki wszelkie formy i sposoby zarobku. Wystarczy poczytać  w czym działają starsi użytkownicy, co mówią na temat danego programu. Macie tu kopalnię wiedzy, wystarczy po nią sięgnąć i brać przykład z osób za Pan brat bedących  z zarabianiem.  Powodzenia i trafnych decyzji. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no cóż niestety ja się bardzo zraziłam do takiej formy pracy i już nigdy więcej....

[usunięto]

Edytowane przez Kris
Link pośredni

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myślę, że te porady są dość oczywiste jednak nie każdy się do nich stosuje. Jakby ludzie byli bardziej spostrzegawczy to by nie wpadali w takie proste oszustwa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dodałbym do tego jeszcze zapalniczki :D Jeszcze nie trafiłem na ofertę, gdzie nie trzeba by na początku czegoś "dokupić". Oczywiście niezbędnego, bo inaczej nie da się rozpocząć pracy ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Parę razy kilka lat temu próbwałem takiej pracy, ale jakoś nic z tego nie wyszło. Zraziłem się i więcej nie próbowałem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta