Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

ala133

Realne zarabianie na AdSense?

Recommended Posts

Istnieje możliwość zarabiania na reklamach AdSense większych pieniędzy niż zwykli użytkownicy. Wystarczy posłużyć się mikroniszą ASense, którą można zamówić na stronie http://mikro-nisza.pl. Mikronisza AdSense to strona zbudowana specjalnie na cele zarabiania za wyświetlanie reklam AdSense. Zawiera ona dobrze dobrane słowa kluczowe i atrakcyjne stawki za wyświetlanie reklam.

Przedstaw wiarygodne dowody takich zarobków jakie podajesz na stronie. Ty jesteś Mariuszem Rybskim? Jaka jest gwarancja, że dostanę te pliki? Czy po zakupie będę jedyną osobą posiadającą prawa autorskie do tej strony, czy Ty również?

Co za bullshit. Znalezienia mikro niszy na pewno nie sprawia im problemu, tylko że zamiast na adsense ich mikro nisza obejmuje sprzedaż "cuda" do blodegrów adsense.

Portal mikro-nisze.pl był niedawno sprzedawany poprzez allegro, ale nie wiem z jakim skutkiem.

U poprzedniego właściciela zamówiłem stronę, ale nie jestem z niej zadowolony, bo wymaga DG.

Można zarabiać pasywnie około 2tys. na miesiąc bez inwestowania kasy - ale trzeba poświęcić 3 lata pracy ;]

Evensah i jak otrzymałeś odpowiedź od tej osoby? Ktoś coś wie na temat tych mikro nisz cokolwiek?

Było jak przewidywałem - zero odzewu.

Niszę można znaleźć samemu, o dziwo nie jest to, aż tak trudne. Dla zainteresowanych polecam bloga: zaczac-zarabiac.pl. Wystarczy poszukać sobie w kategoriach artykułów o poszukiwaniu nisz. Wszystko opisane jest krok po kroku.

Z Adsenese mam dziwne doświadczenia - 4 lata temu dodałem go do bloga na Blogspocie, nie klikałem reklam, nie robiłem nic, po prostu były, nie złamałem żadnych postanowień regulaminu. Konto szybko wystrzeliło do prawie 30 USD (super opłacalne), po czym ni stąd ni zowąd bez wyjaśnienia zostało zablokowane, Od tego czasu trzymam się innych programów pomimo, że mógłbym dodać te reklamy gdzie indziej to chyba nie warto się denerwować.

ja zaliczyłem blokady na kilku konyach, ale nie powiem, że byłem całkiem bez winy

ja miałem konto na adsence to zbanowali przed wypłata ze niby sztuczne klikniecia

Z tym AdSensem to pewnie chodzi o tworzenie mini stron, tak jak to jest napisane tutaj. Zarabia ktoś w ten sposób? Nie znam opinii, a słyszałem, że łatwo można konto sobie zbanować... Macie jakieś dowody wypłat z googlowskiego programu partnerskiego?

Jak dla Google coś się nie spodoba to dożywotni ban i po biznesie, tyle w temacie.

Google nie banuje bez powodu. Jeśli ktoś dostał bana to najwidoczniej miał coś za uszami i tyle.

Google potrafi zbanować za byle co, szczególnie drobnych publisherów. Robienie stron pod adsense jest niezgodne z regulaminem btw. i można za to dostać bana.

W dalszym ciągu podtrzymuję swoje stanowisko. Nic się nie dzieje bez powodu. A to, że regulamin pozwala Google blokować bez podania przyczyny to nie oznacza, że tak się notorycznie dzieje. Więc teoretycznie każda strona, gdzie znajdują się reklamy to mfa, ale takie nieoficjalne.

Robienie ministron pod adsense to juz prehistoria! Panda wyrznela wiekszosc smieci, zeby cokolwiek zarabiac na adsensie trzeba miec dobra strone, a nie lada co. Trzeba jej poswiecic sporo czasu.

hej,

zauważyliście, jak w ostatnich 2 tygodniach gwałtownie spadła stawka CPM w adsense?

:(

Owszem ale spadki można zaobserwować od dłuższego czasu.

Co do programu ja sam się przekonałem, że przy większych wypłatach mogą być różne problemy sztuczny ruch strony czy też kliknięcia banują konto zazwyczaj bez możliwości wyjaśnienia.

Także chyba to jedyny serwis który wszystkiego bardzo pilnuje...

hej,

zauważyliście, jak w ostatnich 2 tygodniach gwałtownie spadła stawka CPM w adsense?

:(

Adsense rządzi się prawami googli, ja dostałam bana z powodu wzrostu wejść, co jak się dowiedziałam to po prostu przekroczyłam statystyki i nikt nie dochodził, czy uczciwie czy nie i ban gotowy. Źadnej wypłaty nie dostałam i nikt nie chciał ze mną rozmawiać. Zmalazłam sobie pracę w e-commerce na portalu http://praca.gratka.pl/internet-e-commerce/  Polecam wszystkim niezadowolonym z Asense

Adsense ma dobre stawki, jednak jak zarabiasz za dużo to zaczynają krzywo patrzeć na ciebie bo napewno ich oszukałeś.

Nie chce mi się wierzyć, żeby te mikronisze przynosiły większe zyski. Myślę, że to kolejna reklama strony, która niekoniecznie jest legalna...

A co do adsense- ono samo w sobie przynosi duże zyski, jeśli oczywiście wiemy jak dbać o nasze strony. A faktem jest to, że przy nagłym wzroście zysków krzywo patrzą, bo zwyczajnie uważają, że udało się to osiągnąć przez jakieś nieuczciwe zagrania.

Witam jestem nowym użytkownikiem Waszego forum i co do tematu realnego zarobku z adsense to natrafiłem dziś na aukcje (allegro) gdzie przedmiotem jest instrukcja skutecznego zarabiania z adsense jak i jakieś jego prywatne tajne tricki szybkiego zarabiania , koszt to niby 35 zł i jak porównałem na allegro, ebay gumtree itp to dość niska, na dodatek osoba wystawiająca swój przedmiot dodał jako dowody realnego zarobku swoje zdjęcia z przelewu od Adsense i wygląda to dość nieźle, gdzieś również znalazłem archiwum tego samego użytkownika allegro bodajże rok temu również umieścił podobną aukcje i sprzedawał tricki niewykrywalne przez google za 50 zł i sprzedał wszystkie swoje przedmioty/sztuki , slyszałem ze realne jest zarabianie z adsense ale w polsce podobno to ciezko osiągnąć w tym dobre zarobki

Edited by Egzekutor