Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

bruno574

Marketglory zarabiaj grając

Recommended Posts

Witam.

Przedstawiam Wam drugą po Anno grę ekonomiczną, w której możemy zarabiać prawdziwe pieniądze! Większość możliwości jest zapożyczonych z Anno, możemy:

- założyć własną firmę, organizację itp., itd.;

- atakować innych graczy (10 razy na dobę);

- pracować (raz dziennie);

- kupować akcje;

- kupować/sprzedawać dobra materialne oraz naszych niewolników/poleconych;

- wymieniać waluty na inne

oraz wiele innych rzeczy.

Nasze zarobki zależą od poziomu produktywności. Na stronie można znaleźć wzory do obliczenia ile zarobimy mając dany poziom tego współczynnika.

W ofertach pracy podane są stawki godzinowe dla productivity równego 100, zatem na początku będziemy zarabiać o wiele mniej gdyż współczynnik ten jest równy 1. Rośnie on po każdej wykonanej pracy, z tego względu, że zależy on od posiadanego przez nas doświadczenia, wiedzy oraz energii. Doświadczenie również wzrasta po każdej pracy. Wiedzę oraz energię możemy zwiększyć kupując różne rzeczy.

Od rządu możemy dostać różne premie:

- za każdą wygraną walkę - do 20 PLN (zależne od poziomu naszej energii);

- za przepracowane 7 dni pod rząd - do 2000 PLN (zależne od naszej produktywności);

- za każdego aktywnego poleconego - do 50 PLN (zależne od poziomu energii poleconego);

- codziennie za zdobyty stopień wojskowy (premia jeszcze nieaktywna);

- za wypełnienie profilu (premia jeszcze nieaktywna).

Od każdego poleconego pobieramy do 10% jego zarobków (w zależności od poziomu naszej energii). Każdego poleconego możemy zablokować za odpowiednią cenę (nie może zostać on wtedy podbity przez innego racza). Po rejestracji z reflinka przez 7 dni jest automatycznie zablokowany.

Tak jak już wspomniałem wyżej, energię oraz wiedzę można zwiększyć kupując różne rzeczy. Można kupić również ubrania, bronie, pojazdy itd.

W samej grze zarabiamy w PLN'ach, które w "Financial Market" możemy wymienić na Gold lub Euro:

1 Gold = 10 PLN

1 Euro = 50 PLN

Wypłata od 20 Euro (na PayPal).

Jest też możliwość walki na Arenie, jednakże nie wiem jak to się odbywa.

Jeśli grał ktoś w Anno, to podejrzewam, że tu nie będzie miał najmniejszych problemów.

Tu macie czysty link rejestracyjny :

http://marketglory.com

A tu mój ref:

[Wymoderowano]

Jestem w grze od niedawna jednakże zawsze postaram się pomóc w razie problemów

Edited by wojownik
Reflink + zachęta do klikania w niego

Witam. Dosyć interesująco to wygląda. Chciałbym Cię zapytać o konkrety: od kiedy grasz? jak kształtują się zarobki nowicjusza?

Jest nawet założone Polskie forum, tylko nie wiem czy mogę tu podać linka.

Tam jest wszystko opisane.

Edited by Gapi51

@Gapi51

Nie możesz:

Za spam uważa się również publikację linków pośrednich (blogi, strony społecznościowe, strony www, monitory), o ile ich treść zawiera treści reklamowe dotyczące dyskutowanego tematu (reflinki, bannery) i o ile nie są to oficjalne kanały informacyjne programów.

powiem tak: pierwsze 7 dni w marketglory jest monotonne i nudne dopiero po ich upływie kiedy od rządu dostaniemy 2000PLN to możemy poszaleć i albo zainwestować te pieniądze albo wymienić na euro i wypłacić

przez te 7 dni aby dostać tą kase trzeba codziennie pracować, można sobie urozmaicić granie przez ten okres czasu walka na arenia lub z trenerem za która też dostajemy troche pieniędzy

Edited by bruno574

Bruno wszedlem dla zabicia czasu :) gdybym wiedzial ze tutaj zalozyles watek wszedlbym z twojego ref....strona ciekawsza niz Anno..ciekawe co po tym tygodniu mojeje ciezkiej pracy wyniknie :) czy trzeba cos tam doplacac czy dadza te obiecane pare groszy :cool:

nic nie trzeba dopłacać, sam osobiście jeszcze nie wypłacałem ale znam osoby które juz to zrobiły i nie miału żadnych problemów

Mi chodzi o dobra zabawe bardziej :) a mam pytanie bo mam liczone wszystko w GB ..to musze to zmieniac na Euro?szukam ale nie ma opcji wymiany

walute wymieniasz w "financial market" ale cos teraz sie pozmienialo chyba i najpierw trzeba kupic zloto a potem je wymienic na euro ale nie jestem pewny bo narazie nie wymieniam

tak dokladnie ..ale jak na razie to popracuje tydzien i postaram sie tam rozkrecic jakis biznes :) ..mozliwosci jest wiele

Edited by acapulco
  • Like 1

Jeśli dobrze rozumiem to zarabiamy 2000pln tygodniowo czyli 40 euro w tydzien? Ciężko mi w to jakoś uwierzyć...

btw. autor wątku skopiował wszystko 'na żyda' z innego forum o zarabianiu w internecie i zmienił tylko ref linka. Wstyd panie bruno... Za takie coś powinno się wlepiać przynajmniej ostrzeżenia.

Edited by kavson

2000PLN dostaniesz jak będziesz miał 700 produktywności, a ponieważ po pierwszych dniach możesz mieć produktywność w granicach 1 do 4 to oblicz sobie ile dostaniesz bonusu.

Coraz bardziej Mi sie tam podoba :) swietna zabawa...jeszcze nie do konca rozumiem ale juz widze ze bedzie dobrze :rolleyes: *Gapi mam pytanie ...w financial market chcac kupic np.GOLD-GBP ...to nie moge nic zrobic wyswietla Mi sie na czerwono ..mam za malo kasy czy co? I jak moge wymienic GBP na GOLD lub EURO?

Edited by acapulco

Golda i Euro można kupować i sprzedawać tylko w całościach bez miejsc dziesiętnych i musisz mieć trochę więcej żeby wystarczyło na podatek od transakcji.

Cześć, czy oprócz 10 walk dziennie z trenerem i kliknięcie worka na cały dzień można jeszcze jakoś zarabiać? Moje początki są coś kiepskie zarabiam jakieś marne grosze a Wy już tu piszecie o wymianach na golda i euro oO. Może coś źle robię ? ;>

Czesc,jak na razie to tylko mozemy tyle zrobic, zabawa sie zacznie po tygodniu pracy jak dostaniesz bonus :cool: Gapi jet tutaj ekspertem :)

teraz ja mam pytanie bo sam tego nie rozumiem :D lepiej kupować akcje firm czy zakładać własna ? i czy jeżeli akcje firmy są droższe to więcej będziemy zarabiać ?

Przecież tutaj firmy nie mają akcji i nie można kupić akcji firm.

Są tylko akcje gry, które możesz odkupić od innych użytkowników łub sprzedać.

bo mi chodzi o to co jest w "shares market", to z tego coś się zarabia i czy większy jest zarobek jeśli kupimy je po wyższej cenie i od czego on zależy ?

Za każdą posiadaną akcję dostajesz 0,01Euro wtedy jak Euro Balance dojdzie do wartości 10000 Euro.

To jest różnie, jak się uzbiera z podatków i walk na arenie, ja dostałem ostatnio około miesiąca temu.

Mam 3 refow i bawie sie doskonale :) ..tylko dlaczego nie moge zamieniac z GBP na GOLD ..i co mi daje energy?