Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

JJsReborn

PC - Spekulacje/Zmiany

Recommended Posts

Nawet jeśli poinformowaliby nas, że wypłaty ruszyły, to i tak nie wiadomo kiedy możemy sę ich spodziewać;) nie wiemy przecież jak długa jest kolejka i jakie są dzienne limity na każdy z procesorów...

Nawet jeśli poinformowaliby nas, że wypłaty ruszyły, to i tak nie wiadomo kiedy możemy sę ich spodziewać ;) nie wiemy przecież jak długa jest kolejka i jakie są dzienne limity na każdy z procesorów...

Jeśli się nie mylę ostatnie limity to 250$.

ja mówię o limitach globalnych na cały program, a nie na pojedynczego użytkownika (inaczej pisząc: ile wypłat z kolejki są w stanie zrealizować jednego dnia)

Edited by marcin82

Dokładnie, tego raczej nigdy nam nie podadzą :), ale podejrzewam, że limit wypłat jest ustawiony nieco poniżej dziennych wpłat użytkowników. Ewentualnie mogą mieć jakiś zapas $ na zrealizowanie wypłat, które rzekomo są w toku

musi to być jakoś wysoko ustawione, nie mam zamiaru czekać miesiąc na wypłatę :)

Można tylko spekulować, na razie to trzeba poczekać na jakąkolwiek wypłatę, a później możemy dywagować co dalej :)

A Ja myslac bardziej hazardowo..wlasnie wycofalem wyplate i dokupilem nowiutkie paczuszki ,a co tam sie bede szczypal..woz albo przewoz..jak to mowia :ph34r:

UPDATE FROM CONFERENCE ROOM BY PC TINIE

"Withdrawls from before the weekend should be in payprocessor today or tomorrow, if not you can send a ticket tomorrow.

lets check and update here if you get payment" .

najbardziej wkurza mnie to, ze 10.10 miałem zarobić 530$ a na dzień dzisiejszy mam na kocie 193$ czyli h... zarobiłem nawet wkładu sprzed 3 miesięcy nie odzyskałem i pewnie nie odzyskam bo jak tak będą płacić za stare pozycje to musiały by pracować jeszcze bardzo długo (jak niektórzy piszą nawet 130 dni) a to się nie obejdzie bez restartu. Jeśli już by był restart to lepiej żeby był 100% bo wtedy oddali by za wszystkie pozycje i wtedy byśmy wszyscy wyszli na swoje w co wątpię...;(

z jednego to mozna sie cieszyc... z tych wszytkich postow, ktore ktos madry ucioł...jak sie czytalo tych wszytkich malolatow co maja po dwa posty i ciagle serwowawali nam wypociny w stylu a to a tamto a dlaczego i mnie to i tamto, to sie odechciewało wchodzic.

prosta sprawa...jak pc mam upasc to upadnie, jesli nie to ok. nie zal mi tych co wchodza w takie programy z tysiacami dolarow czy zlotych... takie programy to zabawa w poker a w pokera wygrywaja nieliczni. ci nieliczni to ci , co weszli okolo roku temu do jbp ( no moze nawet 7 miesiecy temu ) teraz... to juz jest inna bajka...zaden program z tego forum lub kazdego innego nie da ci zarobic miesiac w miesiac jak praca....to moze byc dodatek.... jak wczesnie nie padnie....a jak wiemy kadzy padnie... ale na pewno nie da ci jesc na stale...czym szybciej sie do tego dojdzie tym lepiej... no chyba ze ma sie tyle kasy, ze nie wie sie co z nia zrobic...teraz rozumiem realnych kowalskich, ktorzy szerokim ukiem omijaja takie zabawy jak te programy... kiedys sie dziwilem dlaczego nie wchodza...teraz rozumiem w 100 procentach...to jest zabawa dobra na krotko...czym dluzej jestes tym bardziej grzebniesz.... jak uzaleznienie :cool: a przeciez chodzi tu o nasza kase ... i to czasami nie mala....a teraz czekam na atak...jak zwykle...bo przeciez takowy nastapi, za pisze bzdury. :cool:

wg mnie nie piszesz bzdur, wrecz Twoje konkluzje świadczą, że w świecie hyipowym siedzisz nie od wczoraj. Mnie bardzo smieszą posty ludzi którzy ślą pretensje na forum, że im hyip nie wyplaca ka$y :) wchodzą kiedy program jest na górce a potem płacz i lament bo nie tak miało być... co do PC to zobaczymy ja mu jeszcze daje kilka dni spokoju.

Edited by Mark06

Pojawiły się - przynajmniej u mnie - naliczenia za 23.09. Za stare pozycje 0,05; za nowe 0,10. Wiem, że niby losowo nalicza ale w razie czego nr konta 151 xxxx.

u mnie kolejne naliczenie za stare pozycje 0,5%, drugie od wczoraj. Chyba realizują zaległe naliczanie bo za pn. powinni mi naliczyć 1%. Teraz czekamy na wypłaty, mam nadzieje że sprężą poślady i w tym tyg. zielone wpłyną na konta. Tak wiem straszny optymista ze mnie ;)

a ja własnie za 21.09 nie mam naliczenia. Za 22 i 23 mam...:( to się raczej kupy nie trzyma...

U mnie sytuacja identyczna co u @melanii. Kupy może to się raczej nie trzyma, ale mam nadzieję że wszystko zmierza już w odpowiednim kierunku :)

Na tickety nie odpisują przez 4 dni...wrrrrrr

Edited by djseiten

To jestes w innej sytuacji niz ja - ja mam za 22 i 23. A wyplata pending od czwartku...

na tickety odpisują, jesli juz, że PC to wersja beta i proszą o cierpliwość- na każdy temat tak odpisują..:) Na razie kupuję adpacki, nie pcham sie do wypłat, bo to nie ma sensu na ten moment. Jak będą wypłacać, to i tak kiedyś wypłacę...:)) prawda...?

Sluchajcie ja tez myslalem ze nie mam naliczen ale okazuje się ze mam. Na głownej ich nie widac dopiero w e-wallet są pokazane pieniądze. Narazie to wszystko wirtualne bo kasy od na procesorze nie mam ze zleconej wypłaty. :(

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.