Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

JJsReborn

PC - Spekulacje/Zmiany

Recommended Posts

Temat poświęcony spekulacjom na temat naszego kochanego PROFIT CLICKING.

Np. Czy ruszy, kiedy ruszy, co się pojawiło co wskazuje na to że ruszy.

Jeżeli myślisz że nie ruszy, albo nie będzie tak świetnym programem to napisz, zastanowimy się wspólnie.

Jeżeli irytuje Cię sytuacja/zmiana na korzyść niekorzyść pisz!

Zacznę:

Dodałem stronę do TE po 14 dniach usunęli mi ją i zwrócili kredyty.

Dodałem stronę z długą nazwą, pojawił się błąd kredyty przepadły strona się nie pojawiła.

0,1% i 0,5% mało pieniędzy za stare pozycje.

Stagnacja i nie kompetencja w PC szczególnie IT jest irytująca.

A z plusów pojawiają się naliczenia, TE działa poleceni 'wpadają'. Wszystko wskazuję na to że pełną funkcjonalność PC uzyska w grudniu.

Ja się obawiam, że jeśli do końca tygodnia nie wypłacą nikomu kasy to ludzie zaczną krzyczeć scam

Program w obecnej wersji ma tę zaletę, że każde wejście na stronę ma w sobie coś z loterii. Jaka następna niespodzianka nas czeka?

Wszystko fajnie gdyby nie to, że spora część uczestników nie odzyskała jeszcze ani centa i taka zabawa jest trochę denerwująca.

@SERSAT dokładnie 5 tydzień prac nad stroną, ale jak powiedziałeś będą niespodzianki oby miłe.

A wiec... Ja mysle ze ruszy i to niebawem z duzym rozmachem,na stronie fakt ze kuleja z naliczeniami,sa problemy,mieszanie ...ale jest to zwiazane z budowa strony o ktorej powiem ze tak patrzac obiektywnie nie jest zle..czasem ponarzekam na forum ale to tylko ze wzgledu na naplyw chwili :) Wiec reasumujac ,niebawem wszystko wroci do normy poniewaz widac postepy...

Obawiam się @Goofy255,że określanie PC scamem zacznie się już jutro.Jutro bowiem miną dla większości z nas 72 godziny od chwili naszych zleceń wypłaty.Wiara członków programu w jego uczciwość i rzetelność została już bardzo poważnie zachwiana.Pamiętajmy o tym,że większość z nas nie ma żadnych naliczeń czy wypłat od bodajże 18 sierpnia,a więc już ponad miesiąc."Zmiana zasad gry podczas trwania trwania meczu" skutecznie zniechęciła do programu wielu z nas.O ile przedtem z czystym sumieniem polecaliśmy ten program,o tyle teraz wszyscy martwimy się o nasze własne pieniądze,częstokroć niemałe pieniądze.

Dobrze,że pojawiają sie takie osoby jak @JJsReborn dające pozostałym jeszcze nutkę nadziei,że wszystko wróci do normy,że wszystko będzie ok

.Przyjmując delikatne prognozy Reborna,że program

pełną funkcjonalność PC uzyska w grudniu
czy nie będzie to za późno na jego uratowanie ???

Bardzo wiele zależy od decyzji adminów w najbliższych godzinach

.

Mnie interesuje tylko taka kwestia: wypłaty uruchomiono jakiś czas temu, kilka dni. Rozumiem limity, dzienne i ogólne, rozumiem też co to jest kolejka. Ale ktoś w tej kolejce był pierwszy, drugi itd. Stąd moje pytanie: czy wiadomo komuś o jakiejkolwiek osobie - nie z naszego forum, nie musi być z Polski - która dostała wypłatę?

...kurna..myslalem ze jak napisze w samych superlatywach o programie to Mi cos tam ponalicza a tu masz babo placek..wchodze ..patrze ..i zabralo ..moje trzy strony...

PC przyjęło, jaj na razie, wygodną dla siebie taktykę "wpłaćcie nam najpierw pieniądze, a potem (może) coś wam z tego wypłacimy". Stąd cała masa (wg mnie pozornych) ruchów z ich strony (przejęcie JBP, nowe serwery, nie ten RAM, ślamazarnie i nieudolnie robiona migracja, problemy ze stroną, skryptami, wypłatami, zmiany w naliczaniach itp.)

Obawiam się, że w wyniku szerokiego spadku zaufania do tego programu, nie uda się pozyskać najpierw nową, odpowiednio duża gotówkę, tak aby wypłacić, to, co obecnie czeka w kolejce :(

Myślę, że F.Mann musi zmienić trochę strategię i w obecnej sytuacji włożyć część wcześniej przez niego zarobionych $ z powrotem do systemu, tak aby najpierw zrealizować oczekujące wypłaty i przez to odzyskać część zaufania. Potem, na bazie spodziewanej poprawy nastrojów, może próbować, w pewnym sensie od nowa, budować funkcjonujący i znowu, acz powoli, cieszący się coraz większym zaufaniem program PC.

Mam nadzieję, że FM pójdzie tą drogą :)

W dziale wpłaty-wypłaty b.ostro, padają słowa o złodziejach, chyba trochę za wcześnie?

Po co te spekulacje, że może będzie ładnie i pięknie? Może bedzie a może nie.

Najważniejsze jest to co się rzeczywiście dzieje i to co wiemy na pewno.

A to co teraz wiemy na pewno, to to że nadal jest kaszana i krętactwo.

Jak dostanę wypłatę to wtedy będę mógł stwierdzić, że coś się ruszyło, bo dopóki nie ma wypłat, to jak dla mnie od miesiąca kompletnie nic się nie ruszyło, tylko obiecanki, cacanki i ogólne oszukiwanie i ściema!

Mnie interesuje naliczanie adpaków. w systemie pokazuje się godzina 00.05 natomiast każdy ruch ( kupno adpaków) jest księgowane -9 godzin.

Czy naliczają w/g czasu na zegarze czy jak wspomniałem -9?

fajne historyjki tworzycie :lol: ...a ten cały ferdek ferdynand czy fiodor to taki sam wał jak reszta tego całego IT z PC...chyba każdy wie po co został stworzony ten program hmm ?...z pewnością nie po to by ludzie wchodzący do niego zmienili swoje życie z poziomu standard na premium

ps. proszę tylko nie przerywajcie tworzenia tych baśni bo przynajmniej jest dobry ubaw :)

Luca :D Fiodor Fiodorowicz Fiodorowski Mann ,nie jest walem..On jest tworca JBP..a ze teraz sie dobrala spolka ktora chce jeszcze zarobic kase to inna para kaloszy :P ..i piszcie tutaj duzo bo Mnie niektore posty bardzo dodaja usmiechu na twarzy :D

acapulco może źle to ująłem Mann nie jest wałem jest człowiekiem :) i wcale nie ujmuję mu tego że jest twórcą JBP...chodzi mi tylko o intencje a plan jest taki sam jak każdego nachapać się i z czasem zniknąć

ps. w naszym kraju też jest kilkunastu takich cudotwórców chcących pomagać ludziom sami ich wybieramy :lol:

Mi naliczyli wszystko tylko nie za 21.09.2012. Wypłata zlecona na kilka setek łącznie do dnia dzisiejszego (ponad 40 h) nie dotarła na moje konta :(

nie żebym bronił PC ale weekend nie zalicza się do czasu realizacji wypłat :ph34r:

Ja tam jestem pełen ufności w PC. Ba - mało tego - ufam również, że restartu już w tym roku nie będzie (a jak tak dalej pójdzie to także i w przyszłym) :)

Mi np. naliczyło za piątek, potem mieli wolną sobotę :) a następnie chyba pracującą niedzielę - bo po jednodniowej przerwie w naliczaniu, dostałem za niedzielę (stare i nowe pozycje).

No to jak tak będzie im się zapominało o naliczeniach to raczej o restarty jestem spokojny :)

Co do wypłat 72h nie licząc weekendów, tak się zapowiedzieli. Według moich obliczeń ci co zażądali wypłaty od razu po uruchomieniu tej opcji dostaną NAJPÓŻNIEJ wtorek około h 5 rano.

Edit: właśnie jak by ktoś miał pytanie do mnie to proszę napisać @JJsReborn, to postaram się odpowiedzieć jak potrafię najlepiej.

Edited by JJsReborn

o 16:40 zadane pytanie na Live chacie suportu na temat wypłat dalej bez odpowiedzi :)

na konfie modzi piszą że wypłaty uruchomione :)

PC Ace: ATTENTION EVERYONE: Payouts are running up please wait for your payment to come.

pożyjemy zobaczymy :)

zrozumiałem to jak by wypłaty już się zaczęły, widocznie tak chciałem to zrozumieć :P

Wiecej denerwuje mnie caly ten bajzel, anizeli mysl o stracie wlasnych pieniedzy.Choc wlozylam niemalo :o

Poniewaz nie moglam nic zrobic na koncie (poza zakupem nowych ADP i ogladaniem reklam) a nikt z Was nie napisal,na jakiego maila moglabym napisac do PC , to wyslalam maila hmmmmm na chybil-trafil.... nie otrzymalam odpowiedzi,ale na drugi dzien znalazly sie moje zaginione pozycje (46 -czesc pozycji z restartu) ,pieknie dodane w szczegolach.Na tablicy dalej bajzel ...Przycisku TRANSFER w AD PACKAGES nadal nie mialam (tylko czarny napis)Wy tu piszecie od paru dni o zleconych wyplatach, a ja nic nie moglam zrobic-nawet wyslac ticketa :angry: To wczoraj wyslalam znowu maila na ten sam adres iiiiiiiiii wieczorem pojawil sie przycisk transfer i nawet dziala :lol: Na tablicy nadal bajzel,ale to jakos moge przezyc.Naliczenia mam do 20.09 a pozniej tylko 22.09 za stare i nowe pozycje.Czyli COS robia.... Aha i dostalam maila o otwartym ticket nr bla bla, i zaraz drugiego maila, ze standardowa formulka o fazie beta.No,COS robia :P

Jezeli chodzi o TE dodawalam stronke kilka dni temu - chwila moment byla zaakceptowana..

Wycofalam jedna stronke -zagapilam sie i nie odjelam kredytow-kredyty wcielo :angry:

Dodawalam ,chyba w sobote stronke -byl problem,w niedziele tez, wstawilam z http a nie https i od razu zaakceptowana...

Dzisiaj na jakis czas stronki "zniknely" razem z kredytami, ale juz wrocily.Ogladac reklamy moge juz z kazdej przegladarki -LAN czy WIFI -obojetnie...

Zlecilam mala wyplatke :D

Ja mysle,ze BEDZIE DOBRZE i z ta mysla ide SPAC :P Dobranoc :)

@Linka35

Ty to chyba jednym tchem pisałaś..:):) hehehe

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.