Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
phoenix84

Flash-Cash.org - przyjmuj płatności w każdej walucie, e-walucie i kryptowalucie!

Recommended Posts

Witam,

 

Zdecydowana większość z Was już zna Flash-Cash.org odkąd współpracuje z największym kantorem e-walut i kryptowalut w Europie Środkowej. Mowa oczywiście o kantorze Lilion Transfer.

 

Flash-Cash poza tym, że oferuje błyskawiczne przelewy międzybankowe taniej niż konkurencja, to jeszcze oferuje błyskawiczne przelewy walutowe między różnymi bankami w ciągu kilku minut (co zazwyczaj trwa 3 dni i kosztuje jakieś 30-50PLN w zależności od banku i kwoty).

 

Jednak teraz chciałbym wspomnieć o jeszcze jednej kluczowej funkcji Flash-Cash, chodzi o przyjmowanie przelewów w dowolnej walucie, e-walucie czy kryptowalucie i wypłatę Tobie, jako handlowcowi w walucie, którą chcesz otrzymać.

 

Jeśli zdarzyło Ci się, że ktoś chciał Ci zapłacić w Euro, Dolarach, BitCoinach, Forinatach, OK Payach czy czymkolwiek innym, a Ty nie miałeś takiego konta, ten serwis jest dla Ciebie...

 

Rejestrujesz się, zakładasz konto w walucie jaką chcesz otrzymywać (może to być zarówno złotówka jak i każda inna egzotyczna waluta, e-waluta czy kryptowaluta), następnie generujesz link dla klienta (może to robić również skrypt) i podajesz ten link klientowi (możesz też taki link podłączyć pod guzik "Kup Teraz" w swoim sklepie)... następnie klientowi pokazywane jest podsumowanie transakcji wraz z tym co kupuje i za ile... i w tym momencie następuje kluczowe rozwiązanie, mimo że Ty podajesz cenę np. w PLN, to klient chcce sobie zapłacić w BitCoinach lub Liberty Reseve, więc zmienia sobie walutę na żądaną. System sam przelicza ile ma do zapłaty i przekierowuje go od razu na ekran płatności lub podaje dane do przelewu. Kiedy klient zapłaci, Ty automatycznie uzyskasz tę walutę, którą chciałeś i w tej ilości w jakiej chciałeś (nie ponosisz żadnych opłat systemów płatności, ani kosztów przewalutowań). Środki są trzymane na Twoim indywidualnym koncie w Monetto (tym samym Monetto, w którym gromadzą się Wasze prowizje z poleceń np. Lilion Transfer) i wypłaca się je dokładanie tak samo jak te prowizje czyli przez Lilion Transfer.

 

Oznacza to, że:

- Nie musisz mieć już kont walutowych (Flash Cash obsługuje 18 walut narodowych)

- Nie musisz mieć kont w wielu bankach (Flash Cash posiada 208 kont w 54 bankach)

- Nie musisz zakładać kont w każdej e-walucie (Flash Cash już posiada tam konta i liczba tych kont jest sukcesywnie rozbudowywana, więc nie musisz być ciągle na bieżąco)

- Nie musisz wnikać co to jest kryptowaluta, jak działa, ani instalować żadnych skomplikowanych aplikacji (wystarczy podawać spersonalizowany link)

- Nie musisz się martwić, że jakiś system płatności zniknie z Twoją kasą (Kasa jest tylko w Monetto, a nie w żadnych dzikich systemach)

- Nie musisz w ogóle mieć konta bankowego (W Lilion Transfer po zarejestrowaniu możesz zamówić kartę bankomatową Anonima)

- Nie musisz się nawet rejestrować (Twój login z Lilion, Lilion Transfer, Monetto, AutoValuta i wielu innych witryn będzie od razu działał)

- Nie musisz czekać (Płatność otrzymujesz kilka minut po tym jak klient zapłacił - nawet z innego kraju)

 

to tylko kilka z wielu zalet tego systemu...

 

Nie jest też tak różowo :)

- Nie możesz wykorzystywać tego systemu do żadnych nielegalnych czynności

- Nie możesz przyjmować płatności za sprzedaż przedmiotów, które są w Twoim kraju nielegalne

- Mimo, że dbamy o Twoją prywatność, to jednak oszustw nie tolerujemy. Wszystkie nadużycia będą monitorowane, ścigane i karane.

 

Jak już postraszyłem, to teraz trochę praktyki:

- Odbiorca płatności rozpoznawany jest po numerze rachunku (musi być założony z poziomu FLash-Cash)

- Dane sprzedawcy Flash Cash pobiera z Lilion.org, więc warto to uzupełnić, żeby klient nie widział pustych pól

 

Oto przykłady linków do płatności (wykorzystuję rachunki Lilion Transfer, bo mają uzupełnione dane :P)

http://flash-cash.or...l=2 kilo jabłek

http://flash-cash.or...iu w Internecie

http://flash-cash.or...ura: 34/15/EXDF

 

Koszty:

Flash-Cash jest w tym momencie całkowicie darmowy (jeśli chodzi o tę funkcjonalność, bo przelewy błyskawiczne są płatne). Opłaty jakie ponosisz to opłaty spoza Flash-Cash i należą do nich: Opłata za przyjęcie przelewu w Monetto (0,5% kwoty transakcji, max 1.99USD lub ekwiwalent w innej walucie - dla porównania Liberty Reserve 1%, max 2.99USD). Opłata Lilion Transfer za wypłatę z Monetto po aktualnym kursie... na dzień dzisiejszy ok. 1-2%... Dla porównania wypłata z LR to koszt ok. 6-7%.

 

PROGRAM PARTNERSKI:

W FC działa też Lilionowy program partnerski, który działa we wszystkich serwisach do niego podpiętych, czyli polecasz jeden serwis, a prowizje masz z każdego... Dostajesz 5-10% zysku serwisu na swoje konto w Monetto od każdej transakcji swojego refa... refem jest każde IP, które wejdzie na FC/LT/LL/MNT z Twojego linku oraz każdy kto się z takiego linku zarejestruje... Co oznacza, że polecenie jednego aktywnego sprzedawcy może zaowocować dożywotnią emeryturą :).

 

Twój reflink to: http://flash-cash.org/?ref=TWOJE ID W LILION (ID to 5 cyfr, a nie login)

 

Mam nadzieję, że pokrótce wyjaśniłem, na czym polega nowa funkcjonalność Flash-Cash.org. Jeśli by się zrodziły pytania, można pytać tutaj lub wysłać ticket do Supportu bezpośrednio na Flash-Cash.org

 

pozdrawiam,

 

k.

Edited by phoenix84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po kantorowym (Lilion Transfer), ale Ciebie jako sprzedawcę to nie interesuje, klient może zapłacić bez wymiany (jest opcjonalna).

Edited by phoenix84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dotpay również ma możliwość przyjmowania wpłat w walutach obcych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.×