Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Ivaho

W jakie programy obecnie inwestujecie?

Rekomendowane odpowiedzi

Tak zapytam z ciekawosci, w jakie programy obecnie inwestujecie? Moze jest jakis program ktory powinienem dodac do monitora?  :coolsmiley:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość pete7

www.electroni.biz --> bylo kilka ciekawych planow, z dosc niskim procentem, ale od 3 dni stronka nie dziala (stracilem duzo kasy :/)

www.goldenrocks.com --> znalazlem to w ktoryms z monitorow, wysoki procent, wrzucilem kase na 30 dni i zobaczymy co z tego bedzie

www.fastmarket.com --> wiadomo

www.50cent2surf.com    \

} nie wiem czy te dwa sie licza, ale w nie tez inwestuje

www.12dailtpro.ocm      /

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość jakub_chojnowski

A w cuż naz admin inwestuje?? też z ciekawości :D:D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Głównie pakuje kase do hyipków z większym procentem najlepiej większym niż 20% dziennie  :)

Dlatego proponuje obadac BonusProfits do którego wpłaciłem dzisiaj  i dostałem w nim wypłatke od razu po zapisie  :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

aktualnie Safe Depositary i Gorgon Project

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam , ja zainwestowalem po ok  od  10 do 50 dolcow  w 14 programow  - i bede zwiekszac  bo widze ze to dziala  , narazie wyplacily tylko 4 programy  zgodnie z regulaminem--  na jednym wtopa ,-- :D to www.automatic-earn  -- 15 dolcow - w plecy  -- pozdro dla inwestorow

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam wszystkich  :)

Mam pytanie, gdzie teraz inwestujecie? Czy w takie programy jak Macro Trade, RePro Finance, Enzex Finance itp. które posiadają dobre opinie i są na wysokich miejscach w monitorach warto jeszcze wchodzić czy też macie lepsze propozycje?

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szukalbym czegos swiezszego na wejscie, bo te programy moga upasc w kazdej chwili. Wystarczy zerknac na to, jakie daja obecnie ROI, jak jest powyzej 100-150% to bylbym bardzo ostrozny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z Macro dostałem ponad miesiąc, może nawet 2 miesiące temu zwrot principala, więc z tym programem bardzo bym uważał. Pozostałych nie monitoruję, więc nie wiem :)

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

do Ivaho-- jest prosba od matezz on napisal do mnie na gg  zebys do niego napisal bo on nie moze sie sie zalogowac chyba na twoja srtonke?  czekaj --mam takie pytanie do Ciebie , a raczej prośbe bo założyłem a wiem że rejestracja musi zostać potwierdzona przez Ivaho, jednak czekam 3 dzień i nic narazie nie dostałem na e-mail żadnego potwierdzenia i zalogować sie tez nie moge, i mam prośbe czy mogłbym Cie prosic żebyś napisał do Ivaho że użytkownik "matezz" czyli ja prosi żeby go zarejestrować na stronce, albo jeśli masz do niego numer gg to bym jego o to poprosił. Zalezy mi na czesie bo mam pare pytań co to niektorych programow bo już bym chciał zainwestować. Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W sprawach forum prosze pisac na PW albo admin@money-monitor.com a nie w dowolnym temacie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy temat upadł? Ciekaw jestem w co "świeżego" inwestujecie. W co aktualnie macie włożone depozyty (bez kwot) tylko programy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość n3dgru

Moje pierwsze dzisiejsze dwie inwestycje:

- GorgonProjectInvest (plan 30 dni)

- PrimFix (plan 15 dni)

Przychód jaki mi wygenerują wypłacę, a wkład dalej będzie się obracał (lub na odwrót). Mam nadzieje że wszystko dobrze pójdzie... :devil:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam

Jestem nowy na forum mozna powiedziec ze raczkuje w tym temacie Hyipow interesuje sie juz hm z rok czasu ale nie inwestowalm toche czytalem ogladalem analizowalem liczylem az wkoncu sie zdecydowalem Na dole przedsawie wam moej portfolio z Hyipami w ktore inwestuje skonczylem i na ktorych stracilem Dodam ze inwestuje od 2 miesiecy Zaczalem od mikrostawki 50$ z inwestycja w 4 programy

Programy:

Aktuelane inwestycje:

lionfunds

oifund

safedepositary

earngroups

stock-biz

maxiearn

Programy zakonczone:

princefund

greeninvfund

Prgramy SCAMY:

nioxfund

forexelement

vasofund <- program hm scam raczej strona nie dziala 2 dni poczekam do niedzieli

Lista aktualna na 21.07.2011

Dodam ze prowadze sobie takie male kalkulacje w exelu Hm moje wnioski mam kilka groszy zamrozonych wydaje mi sie ze wychodzie na lekkiego plusa ale tak jak napisalem wyzej mikrostawki to sa do wkrecenia sie w temat

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość Hellu

Ja jestem w :

- EarnGroups (plan 7 dni)

- CenturionAssets narazie mają jakieś problemy(plan 30 dni)

- ProjectionFinace (plan 7 i 9 dni)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja troche wtopilem na poczatku  czyli zaplacilem  tzw frycowe  :) a teraz tylko mam  primfix  gorgon i power strategy no  i mirexgoup

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobry wybor, mysle ze na tych programach troche odbijesz jak nie przeciagniesz depozytow.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

obecnie inwestuje w :

eurextrade , uinvest , neoprogress, allenfinance , mirexgroup ,

kolejne piec w ktorych chcialbym byc (moze powinienem nawet , np  zamiast wplacic 40 dolarow do jednego programu rozbic to na 4 programy - to juz mi sie 2 razy przytrafilo , i trzeciego nie bedzie :))

powerful strategy , hyper compound , macro trade , reprofinance , safe depositary

Ja jestem w :

- EarnGroups (plan 7 dni)

- CenturionAssets narazie mają jakieś problemy(plan 30 dni)

- ProjectionFinace (plan 7 i 9 dni)

tymi tez bym nie pogardzil :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

kolejne piec w ktorych chcialbym byc (moze powinienem nawet , np  zamiast wplacic 40 dolarow do jednego programu rozbic to na 4 programy - to juz mi sie 2 razy przytrafilo , i trzeciego nie bedzie :))

powerful strategy , hyper compound , macro trade , reprofinance , safe depositary

Na Twoim miejscu odrzuciłbym Safe Depositary, RePro Finance, Macro Trade i Powerful Strategy ze względu na wiek programów. Lepiej szukać czegoś nowszego.

Ja obecnie jestem w Eurex Trade, Uinvest, PAM Group i Regular Bee.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta