Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Ivaho

W jakie programy obecnie inwestujecie?

Recommended Posts

Ja w tej chwili zgodnie z sygnaturką czyli : WishClub, Qpay, LibertaGia, Swissgolden oraz dodatkowo:

Marketing Terminal no i oczywiście PaidVerts :D

U mnie wygląda to tak:

Goldenchase - inwestycja 10$ (skromnie!) już tylko wypłacam. 

Anuntiomatic - bez inwestycji tylko "klikanie". Czekam na podsumowanie m-ca

i wypłatę która jak myślę nastąpi.

Reszta nie zasługuje na komentarz :lol:

Lifting listy. Na dzień dzisiejszy, zgodnie z sygną:

1/ AutoSurfOn,

2/ WorldWideSolutionz,

3/ MyTrafficValue,

4/ PaidVerts,

5/ Upgrade Your Life Private Club,

6/ Treeneo,

7/ QPay (poza sygną).

Edited by RobertL

W te co mam ich linki w stopce ale rowniez znacznie wiecej $ w takie ktore zadnych linkow referencyjnych nie maja badz nie nadaja sie do promowania na Polske.

Edited by turboonostrilvision

Ja inwestuję w Digadz i cyclery ;)

Ja ostatnio przewaga krypto waluty głównie BTC i DOGE

1.Ore-mine - invest 0,5BTC(kupione za około 380zł) - Co 8 godzin dostaję 109617 Satoshi około 93gr. - miesięcznie około 70-90zł zależy od kursu BTC. 50% już mam zwrotu i zamierzam dokupić kolejny UPRGADE 0,4BTC jak ostatnio poczekam na recesję i ostre spadki :)

2.Btc-i24 - dopiero zaczynam więc skromnie 0,01BTC i dostaję 0,08% co godzinę , kumulowane profity zamierzam reinwestować w pakietach po 0,001BTC ponieważ nie ma limitów do inwestowania i wypłat. Można nawet 1 Satoshi zainwestować :)

Ja znowu działam tylko w jednym programie Disign Partner i w sumie odkąd porzuciłem zabawę z hyipami jest fajnie, a i kasy nie ubywa :)

• Like 1

Dobry wybor panda , to tez jeden z moich ulubionych programow inwestycyjnych na ten moment z tym ze w moim przypadku uzupelnia on tylko moje bardzo zroznicowane portfolio. :)

@turboonostrilvision u mnie też podobnie, bo to jest jeden z elementów mojego portfela inwestycyjnego, natomiast obecnie skupiłem się tylko na giełdzie, bo mam z tego namacalne korzyści. :) A wczoraj przykuł mi uwagę Autosurfon.pl i tez muszę poczytać na spokojnie co to jest. 

• Like 1

Jak na razie PaidVerts, My Traffic Value oraz Digadz

Ostatnio dołączyłem do wspaniałego przedsięwzięcia jakim jest Weshare Crowdfunding. Biorą udział w nim firmy, osoby prywatne, ci którzy mają cel, a nie mają środków na jego realizację. Masz jakieś marzenia a nie masz na to pieniędzy? Zapraszam do CrowdFunding ! Zdobędziesz wszystko czego pragniesz. Ale trzeba tam stworzyć swój project manager. Projekt manager to jest coś takiego, że każdy kto przystępuje do CrowdFunding, robi sobie projekt, są gotowe szablony, tylko wpisujesz tekst. A tam piszesz swoje plany, czy pomysł na coś co chcesz zrobić. Możesz wpisać wszystko to na co potrzebujesz pieniędze. Np. na zakup wyspy, domu z basem, jachtu, nie wiem, każdy ma swoje jakieś marzenia.  

Po za tym projektem działam jeszcze w systemie MLM w firmie Lavylites.

Edited by Artes48
  • Like 1

Traffic Monsoon - od niedawna, aby sprawdzić, bo słyszałem wiele pozytywnych opinii, ale nie wypowiadam się, ponieważ jestem w tym zbyt krótko.

1. TM od bardzo dawna....

2. MX500 od bardzo dawna...

3.AIOP od prawie roku

4. PROFIT25 tak z ciekawości... od niedawna

5. BitcoinAllaccess  testuje co z tego się wykluje.

Adbrook - 1500 zł. zainwestowane. Działam od tygodnia. Zamierzam reinwestować wszystko do końca roku ( mam nadzieję, że tyle wytrzyma ), a potem część kapitału wypłacić, a część wpłacić do TM

• Like 1

Polecam Marlive, obecnie to mój faworyt. Wypłaty od startu (9.11.2015) docierają instant.

W firmy oparte na konkretnym majątku, przedsiębiorstwa itp.  Obecnie w firmę która istnieje na rynku ponad 60 lat. Typowa dla biznesu.  Konkretna firma dla osób lokujących odpowiednie środki na solidny %. Tu nie martwisz się że jutro jej nie będzie.

[spam]  Pokeram jest solidny i to realny biznes. Natomiast MPA działa od długiego czasu i ma konstrukcję pozwalającą na długoterminowe działanie.

Poza tym raz na jakiś czas trafi się jakiś solidny revshare.

Edited by Polon

W firmy oparte na konkretnym majątku, przedsiębiorstwa itp.  Obecnie w firmę która istnieje na rynku ponad 60 lat. Typowa dla biznesu.  Konkretna firma dla osób lokujących odpowiednie środki na solidny %. Tu nie martwisz się że jutro jej nie będzie.

Możesz podzielić się informacjami w jakie formy inwestować? Proszę o info na priv.

Skoro HYIP forum,to powiem tylko,że nadzieję pokładam w Marlive-ponad 1k$ inwestycji i świeży aczkolwiek online od ponad 350 dni:BoostHoldings-dla testu 40$ ale w drodze 500$.W nowym roku planuję wejść w PokerAutomatic i ReCyclix.