Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Recommended Posts

Witam,

jestem administratorem młodego portalu muzycznego http://www.muzyka-klubowa.com portal rozwija się moim zdaniem bardzo dobrze w ciągu 10 mies mamy średnio ponad 1 tyś unikalnych osób dziennie, dodatkowo ponad 2 tyś fanów na fb.

Moim zdaniem portal przy takich wynikach powinnien średnio przynosić chociaż te symboliczne 100 zł mies ale niestety nie przynosi;/

Dodatkowo na adsense nie mogę założyć konta, cały czas gdy się próbóje zarejestrować w tym programie przysyłają mi informacje że nie mogą przyjąć mojego zgłoszenia z racji tego że nie spełniam WYMAGAŃ. Pisałem do nich o to żeby mi napisali jakich to wymagań nie spełniam, lecz niestety na próżno, zero odp;/ Macie może pomysł jak to "obejść" czy coś w tym stylu;)??

Posiadam też konta jeszcze w dwóch progaramch partnerskich: Embros i Student Travel ale szczerze mówiąc to lipa jest;/

I tutaj mam pytanie do Was może macie jakieś programy które wziełyby moją stronę jako partnera i przy okazji dało by się jakoś zarobić, bo powoli w depresje popadam, wiadomo na początku strone robiłem dla przyjemność ale teraz kiedy strona wymaga więcej pracy, a u mnie powoli zaczyna brakować czasu, to chciałbym coś przy okazji zarobić na otarcie łez po nie zaspanych nocach itp;/

Mam nadzieje że znajdziecie jakieś pomysły na to aby zarobić na tej stronie, oczywiście na kokosy nie liczę ale średnio by się przydało żeby było tak z 200 zł na miecha i całkowicie mi teraz wystarczy;) heh

Edited by Shakd

bannersbroker :D

dużo można tam zarobić??;>

I wgl powiedz o co chodzi w tym programie;)

Nie wiem na ile Ci to pomoże, ale ja otworzyłem sobie konto w Adsense w banalnie prosty sposób.

Miałem wcześniej pocztę Gmail i przy okazji zakładania bloga na http://www.blogger.com (też będącego własnością Google), wybrałem opcję zamieszczanie reklam Google na moim nowo tworzonym blogu i przy okazji założyłem potrzebne do tego konto w Adsense. I Już :)

Spróbuj może tą drogą: gmail->blogger->adsense->własna strona.

Możesz także spróbować alternatywy: http://www.adhitz.com . Gdzieś czytałem, że dla początkujących jest całkiem korzystne.

Edited by hyjack

Nie wiem na ile Ci to pomoże, ale ja otworzyłem sobie konto w Adsense w banalnie prosty sposób.

Miałem wcześniej pocztę Gmail i przy okazji zakładania bloga na http://www.blogger.com (też będącego własnością Google), wybrałem opcję zamieszczanie reklam Google na moim nowo tworzonym blogu i przy okazji założyłem potrzebne do tego konto w Adsense. I Już :)

Spróbuj może tą drogą: gmail->blogger->adsense->własna strona.

Możesz także spróbować alternatywy: http://www.adhitz.com . Gdzieś czytałem, że dla początkujących jest całkiem korzystne.

dzięki chyba skorzystam z tego sposobu;p

może coś wyjdzie a po za tym przyda się blog dla strony internetowej;)

duzo wejsc dziennie

alena reklamach adsenese juz sie datak zarobic, bb zniszczyo google

po pewnym czasie, musze przyznać jest pewna poprawa, kokosów nie ma w dalszym ciagu, ale średnio te 100-150 zł na miesiac jest;D Całe szczęście;d

ale i statystyki się poprawiły strony nie 1 tyś dziennie a blisko 2,5 tyś i nie 2 tyś fanów a już 4,5 tyś:D Miejmy nadzieje że zyski będą tak samo szybko rosły jak oglądalnosci strony:D

Nie wiem czy jest sens zakładania kolejnego tematu (w końcu temt jest o tym "Jak zarobić"), ale posiadam wolnych pare złotych jakieś 400-500 zł które chciałbym zainwestować:D

Chodzi mi o w miarę przetestowany i skuteczny sposób na zarobienie. Pierwsze zyski nie muszą być od razu, mogą być z czasem, ale żeby były:D

Macie jakieś pomysły na to by to zainwestować gdzieś??;>

Chcesz zainwestować te pieniądze w stronę czy gdzie indziej?

Edited by wojownik
Cytat bezpośredniej wypowiedzi

chce zainwestować tam gdzie coś moge zarobić, w miarę sprawdzony sposób, przetestowany itp. Z racji tego że to bedzie moja pierwsza inwestycja chciałbym jednak coś zarobić tak żebym się nie zraził do tego typu zarabiania pieniędzy. I nie ważne czy inwestycja w stronę czy "gdzie indziej" ale żeby było to rentowne.

Nie zależy mi też na szybkich zyskach, wiem że na to potrzeba czasu i determinacji, a ja coś takigo posiada (chyba:d), więc jeżeli masz fajny sposób na zarabianie pieniedzy to pisz;D

P.s odpada na obecą chwile takie programy jak PC i BB, z racji tego że nie będę się bawił z wypłatami "własnych" pieniędzy, na PC kolega ma problem wypłacić kasę przez jakieś tam ograniczenia itp. a na BB są jakieś problemy z kartą (z tego co słyszałem) no i obecnie mają jakieś tam zaległości w wypłacaniu;/

Ok, odezwe sie tylko musze stworzyć małe kompendium wpierw. Czy uzytkownicy ze strony zostawiaja na siebie namiary (email)?

Edited by wojownik
Cytat bezpośredniej wypowiedzi

Oczywiście, posiadam bazę ponad 1k e-maili, dodatkowo fanpage ok 4,5k fanów których również mogę wykorzystać;-)

Z taka baza kontaktow to naprawde masz szanse na bardzo wysokie zarobki promujac chocby takie firmy jak sitetalk, GFR, Uinvest czy MTV, to sa juz sprawdzone firmy i daja wieksza pewnosc na zarobienie niz zwykle ponziaki. :)

aaa w jaki sposób miałbym zarabiać na ich promowaniu, posiadają jakieś programy partnerskie, płacą np. za rejestracje z mojego linku??

Oczywiscie ze placa, kazdy z wymienionych uprzednio programow: "Sitetalk, GFR, Uinvest czy MTV" placi prowizje za wprowadzanie poleconych. Linki polecajace zawsze bedziesz mial dostepne po rejestracji w programie, czesto nawet depozyt nie jest wymagany aby zarabiac z wplat osob poleconych. Warto sie tym zainteresowac. :)

Spróbuj zarabiać na ppa,trochę roboty na początku jest,ale po jakimś czasie ładna kaska wpada:)

Może skorzystam z ppa, od dłuższego czasu się tym interesowałem, kiedyś miałem niezły ppa, nieźle wpadalo (ze 100 zł/mies) ale niestety już go nie ma:-/ chyba poszukamy jakiegoś dobrze zarabiajacego;-)

Neobux! trust me ;)

Spróbujcie z pp Profi Credit.Duże możliwości, łatwa współpraca, a w zamian procentowa prowizja, szybka wypłata bez limitu, nie trzeba mieć poleconych.

GlobalPubliCash mała stawka na start bo tylko 10$ a po zaproszeniu kilku osób (co nie jest trudne) można uzyskać fajne zarobki.:)

A co te osoby muszą zrobić? Też wpłacić 10$ rozumiem? :)
Ciężko ludzi przekonać do jakichkolwiek inwestycji, niestety

Edited by savex

Chłopak ma stronę i chce zarabiać na osobach odwiedzających stronę, a Wy Mu proponujecie inwestycję w HYIP-y.

Moim zdaniem trzeba pójść w kierunku reklam.

Druga możliwość, to założenie "sklepiku" powiązanego z jakimś programem partnerskim. Przy czym ten PP musi być jakoś powiązany z tematyką strony. Jeśli to jest strona o muzyce to nie ma sensu sprzedawać kredytów.

Pisząc "sklepik" mam na myśli dodatkową stronę, na której będą opisane różne produkty razem z linkami partnerskimi.

Co - moim zdaniem - można by sprzedawać:

- pliki mp3

- płyty kompaktowe z muzyką

- bilety na koncerty

- gadżety

Teraz jest to kwestia znalezienia odpowiednich programów partnerskich.

Co to jest PPA? Próbowałem googlać, ale ma za dużo