Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

hyjack

Mam do Was małą prośbę.

Recommended Posts

Witam serdecznie,

i nie ukrywam, nie bez powodu :)

Mam do Was małą prośbę.

Serwis, który intensywnie reklamowałem przez ostatnie pół roku w moje sygnaturce, nie chce mi zapłacić, gdyż stwierdził, że prawie wszystkie kliki, które zostały wykonane z moich byłych linków w sygnaturce, są nieważne, gdyż "pochodzą z tego samego IP".

Brzmi to co najmniej kuriozalnie (tak, jakby wszyscy użytkownicy HYIPForum mieli to samo IP :) )

Ale.. Postanowiłem zrobić test i tu chciałbym prosić Was o pomoc. Mianowicie, proszę Was o kliknięcie na poniższy link:

Edit: test zakończony - link usunięty , który dalej przeniesie Was do mojej strony partnerskiej od.ebrokerpartner.pl .

W ten sposób, poprzez serwis bit.ly zliczający IP, będę mógł porównać jak się to ma do kliknięć zarejestrowanych w ebrokerpartner.

Z góry dziękuję za tą drobną przysługę.

PS

Info do Modów:

Proszę, nie kasujcie (przez 1 dzień) powyższego linka, gdyż to nie jest żaden reflink, a ja nie mam z tego żadnych profitów. Dzięki.

Edited by hyjack

to i ja kliklem ;]. z odleglego geograficznie IP.

Też wszedłem na tę stronę.

Z mojego osobistego doświadczenia powiem, że programy partnerskie ostatnio bardzo niechętnie płacą i zmieniają zasady gry w trakcie - np. Złote Myśli.

Na moich domenach tak mocno spadły zyski, że większości nawet już nie przedłużałem, bo na przedłużenie nie zarabiały...

KLIK...

ale ja mam dynamiczne IP :)

Witam serdecznie,

i nie ukrywam, nie bez powodu :)

Mam do Was małą prośbę.

Serwis, który intensywnie reklamowałem przez ostatnie pół roku w moje sygnaturce, nie chce mi zapłacić, gdyż stwierdził, że prawie wszystkie kliki, które zostały wykonane z moich byłych linków w sygnaturce, są nieważne, gdyż "pochodzą z tego samego IP".

Brzmi to co najmniej kuriozalnie (tak, jakby wszyscy użytkownicy HYIPForum mieli to samo IP :) )

Ale.. Postanowiłem zrobić test i tu chciałbym prosić Was o pomoc. Mianowicie, proszę Was o kliknięcie na poniższy link:

http://bit.ly/zHF_do...rokerpartner_pl , który dalej przeniesie Was do mojej strony partnerskiej od.ebrokerpartner.pl .

W ten sposób, poprzez serwis bit.ly zliczający IP, będę mógł porównać jak się to ma do kliknięć zarejestrowanych w ebrokerpartner.

Z góry dziękuję za tą drobną przysługę.

PS

Info do Modów:

Proszę, nie kasujcie (przez 1 dzień) powyższego linka, gdyż to nie jest żaden reflink, a ja nie mam z tego żadnych profitów. Dzięki.

zrobione

Klik :afro:

Pozdrawiam

Raz jeszcze dziękuję wszystkim za kliknięcie :)

Tak, jak przypuszczałem wyniki testu pokazały, że wszystko jest tak jak być powinno, tzn. ilość kliknięć zarejestrowana za pomocą bit.ly odpowiada kliknięciom zarejestrowanym na stronie partnerskiej ebrokerpartner.pl i nie jest prawdą, to co sugerował eBroker.pl, jakoby "w przeważającej większości kliki, były wysłane z jednego adresu IP" .

Statystyki pokazały dokładnie, że wśród "testowych" klików był jeden IP z USA i jeden z GB ( czyli wrm_pl i acapulco ), natomiast pozostałe unikalne IP pochodziły z PL.

Wstrzymam się jeszcze przez kilka dni z podsumowaniem tematu i firmy eBroker ( w końcu każdemu trzeba dać szansę :) ).

Zamierzam przekazać im wynik tego testu i dam im namiary do tego wątku. Może coś mają do powiedzenie.