Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

nedved05

waluta netteler...

Recommended Posts

widze dzial martwy niestety:(

ale czy ktos wie moze gdzie mozna dostac walute na netteler?

Walute neteller mozna bezposrednio dostac na stronie, jest cala masa opcji depozytu - karty, przelewy bankowe, Przelewy24, paysafecard, Ukash.

mam pytanie, przy rejestracji prosza o wybranie waluty, jaką wybrac $ czy PL? i jeszcze jak tam wygląda weryfikacja konta?

Edited by Evita

Wybierz taka, w ktorej bedziesz otrzymywac walute, obnizy to koszty wyplaty w bankomacie na przewalutowaniu. Weryfikacja polega na wyslaniu skanu dokumentu tozsamosci.

z programów będę dostawać albo w $ albo w Euro ale wypłacać bym chciała w bankomatach (jakich?) w PL i dlatego nie wiem co tam wybrać

Za wyplate z bankomatu dodatkowo placisz 4€, za zakupy nie.

a jeżeli wybiorę PL a wpłaty będę miała w $ z programów i z bankomatu będę wybierać w PL? bo o taka sytuacje konkretnie mi chodzi

Jezeli konto w PL to dokladnie nie powiem ale podobno jest tak ze z programu bedzie konwersja na pln i przy wyplacie kolejna.

Wyglada to tak:

wypłata 100zl->z konta pobiora ok.120zł

zakupy 100zł-> ok 106zł

Najlepszym rozwiazaniem to waluta konta taka sama jak z programu.

Edited by niiks

no to jak wybiorę w $ to i tak muszę wypłacic w PL bo po co mi tu $ no chyba że pojade do Hameryki, czyli i tak czy tak nie da sie  inaczej, chodzi mi tylko o to czy przyjąć walutę tak jak wpływy czy wypłaty?

Edited by Evita

Kazda inna waluta inna niz podstawowa na koncie oznacza przewalutowanie (w pewnych przypadkach nawet 2krotnie).

Mozesz miec konto w $ (albo Euro albo innej dowolnej walucie) na Neteller, a wyplacac w PLN z bankomatu - tyle, ze tak jak mowie policza ci po kursie + prowizja, ok 2,95% kwoty. 

Moim zdaniem bardziej sie oplaci taka jak wplywy. Po uzbieraniu wiekszej sumy prowizje nie beda az tak drastyczne wzgledem samej wyplaty. 

Inna sprawa, ze mozesz miec konto w $ i podpiac konto walutowe do Neteller.

Edited by DannyBlue

dzięki za podpowiedź, nie mam konta walutowego tylko w mbanku

Jesli z programu dostaniesz $, konto $, wyplata PLN przechodzisz 1 przewalutowanie, jesli program $,kontoPLN,wyplataPLN wtedy 2 przewalutowania. 

acha czyli wybiore w $, a doładowanie można zrobić z mbanku tak jak do Payzy czy z Payzy do Netellera?

to jak to cudo się zasila? tylko z programów zarabiajacych?

Edited by Evita

Z mbanku, z payzy nie da sie przelac do netellera.

Neteller mozna zasilic na mase roznych sposob, poczawszy od kart debetowych/kredytowych, poprzez przelew z konta, az po Ukash/paysafecard/sofort.. Maja sporo roznych opcji. Poza tym Neteller jest dostepny na praktycznie kazdej stronie z grami online, kasynami online i bukmacherka.

nom to mam założone konto już , wysłałam im dok do weryfikacji a nawet dwa, ale nie wiem czy juz moge np zrobic przelew z mbanku  jak konto jeszcze nie zweryfikowane bo widziałam że na pierwszej stronie jest okienko wpłata ale nie wiem czy bez weryfikacji juz mozna i jezeli to pójdzie z konta to jaka podac walute PL czy zaraz $, no to juz chyba ostatnie pytanie kochani, sory że tak was męczę ale może potem moja wiedza tez się komus przyda :)

O ile pamietam to ja ladowalem konto nie bedac jeszcze weryfikowanym. Uzywalem do tego karty debetowej VISA i poszlo ok. Ale nie chce wprowadzac w blad, dlatego radzilbym poczekac, az zweryfikuja. Mnie to zajelo dokladnie tydzien, po czym rowny tydzien zabralo im przyslanie karty do konta.

Walute podajesz taka jaka ustawilas podczas rejestracji i ta, ktora masz jako glowna na koncie. Podczas wplaty system sam przeliczy to na zlotowki.

bóg ci zapłać dobry człowieku za te cenne informacje :D

Edited by Evita

Mam tam konto, i to była największa pomyłka mojego życia. Od prawie miesiąca mam zablokowane ponad 1200 zł. Jakiś idiota, żąda ode mnie kopii korespondencji z partnerami handlowymi, oraz wyjaśnień jakie związki mnie z nimi łączą. Na moje pytanie, na jakiej podstawie, zablokowano mi konto, i dlaczego domaga się dostępu do prywatnej korespondencji, dowiedziałem się iż procedury weryfikacyjne. Mimo, iż konto jest w pełni zweryfikowane.

Zażądałem usunięcia konta konta, oraz przelewy moich pieniędzy na konto. Dowiedziałem się, iż jest to niemożliwe, ponieważ nie współpracuję...

A tak na paypal narzekałem...