Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Moja Misja to:Wypracowywanie stabilnego i zrównoważonego zysku, przy zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa kapitału.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mam na imię Robert. Pięć lat temu po raz pierwszy zainteresowałem się rynkiem Forex. Przez ten czas gromadziłem potrzebną wiedzę i uczyłem się zasad funkcjonowania tego rynku. Jeszcze wtedy pracowałem zawodowo, więc czasu na forex było niewiele.

Od dłuższego czasu zglębiam temat maksymalnie, intensywnie jak to możliwe. Dzięki temu zrodziła się opracowana przeze mnie strategia zapewniająca stabilne dochody. Działam w oparciu o opracowany plan i trzymam się swoich zasad.

Moim celem nie jest osiąganie bardzo dużych zysków lub generowanie bardzo dużych strat w ciągu dnia. Uważam, iż zdobycie 1% lub 2% w danym dniu to rewelacyny wynik. Ewentualnie poniesiona strata w tej wysokości, jest całkowicie do odrobienia. Stosuję swoją opracowaną strategię. Systematyczne i regularne powiększanie kapitału, to moim zdaniem pewna i skuteczna droga do osiągnięcia zakładanego celu.

Wyniki znajdują się w dziale inwestycje. Uważam, że są rewelacyjne, a co najważniejsze moja metoda nie przewiduje, po prostu nie ma możliwości poniesienia wielkiej straty(hedging). Widać jak dużo transakcji jest wykonanych, więc nie jest to 1-2-3 strzały, ale regularne zbieranie kapitału.To nie wynika z tego, że coś się udało, szczęście itp.

Poszukuje osób zainteresowanych poważną współpracą. Możliwe osobiste spotkanie, rozmowy itp. Moim argumentem są fakty, logiczna zasada działania mojej strategii.

PS. Interesują mnie naprawdę poważne kontakty, bo temat jest zbyt poważny.

adres: www.investmentquality.pl

Pozdrawiam

Robert

• Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z racji, iż nie chciałbym poruszać wielu kwestii na forum, zalecam WSTĘPNY kontakt @, GG,SKYPE. Proszę to uszanować.

Po kontakcie przedstawię ofertę i zasadę rozliczeń. Oferta dla wybranej liczby inwestorów. Ważne, żeby aby Osoba była świadoma o co chodzi i gdzie inwestuje i wiedziała jak to robię.

Po kontakcie przekaże login do strony, żeby można było zobaczyć jak to wygląda w panelu itp.i jak wygląda oferta.

Edytowane przez ForexQuality

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam pytanie dlaczego wątek o investmentquality.pl jest powieleniem wątku o forexquality.pl w dodatku przez tą samą osobę?

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

bo to ta sama strona zarejestrowana na dwie domeny? Jesli dobrze sie domyślam twórca to Robert S.... Przyznam ze ciekaw jestem jego wyników.

Edytowane przez marcino1984

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam. Tak strona www.forexquality.pl jako tako nie funkcjonuje. Jest ustawione przekierowanie na nową domenę. To przekierowanie będzie funkcjonowało przez jakiś czas, aż osoby się przyzwyczają.

Wynik z dnia dzisiejszego: 2,03%

Ł

• Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poniżej test strategii na koncie BZ WBK. W związku z tym, że jest ok, uruchamiam dodatkowo konto PAMM na Hot Forex. Numer konta 59328; konto utworzone jakiś czas temu ale nie korzystałem z niego. Jeżeli ktoś zainteresowany to proszę skorzystać.

BZ%20WBK.png

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W chwili obecnej zalecam nikomu nie "inwestować" w w/w przedsięwzięcie.

Pan Robert od 26.10 nie zapłacił mi ani złotówki mimo zakończenia "inwestycji", a kwota raczej niewysoka. Oczywiście tłumaczenia były, kilkukrotne przekładanie terminu itp. Twierdzi że inwestycja na forex mu nie wyszła i "odrabia" straty, w związku z czym zapłaci w "najbliższej przyszłości" (aktualnie o końca miesiąca).

Jeśli ktoś jeszcze powierzył swoje środki to może zacząć się martwić i testowo nakazać wypłatę części czy też całości inwestycji - bo przecież umowa to przewiduje i kwota w 72 godziny będzie na rachunku:) (albo i nie bo jak widać po mnie to i w 20 dni nie ma wypłaty).

Nie wiem czy Pan Robert faktycznie "wtopił" czy też od samego początku był to przekręt. Nie da się jednak ukryć że w chwili obecnej program to scam - nie płaci.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Termin mamy ustalony i skoro informacja pojawiła się na forum ( na czym Panu bardzo zależało) sytuacja jest jasna. Nie mam nic do ukrycia, tym bardziej jak czasem coś nie wychodzi. Z racji dużej odległości nie mieliśmy okazji się spotkać, ale osoby minimum 3 z tego forum się spotkały i wiedzą jak sytuacja wygląda. To jest tylko kwestia krótkiego czasu. Mam możliwość odrobić stratę, jest strategia - poniekąd poniesienie straty było impulsem do opracowania tej metody. Pozdrawiam i do 30 listopada.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poniżej test strategii na koncie BZ WBK. W związku z tym, że jest ok, uruchamiam dodatkowo konto PAMM na Hot Forex. Numer konta 59328; konto utworzone jakiś czas temu ale nie korzystałem z niego. Jeżeli ktoś zainteresowany to proszę skorzystać.

Przejrzałem konta PAMM na HotForex - nie można odnaleźć konta PAMM o podanym numerze.

Zestawienie zysku w tabelce excel'a... normalnie "pełen profesjonalizm".

... poniekąd poniesienie straty było impulsem do opracowania tej metody. ...

Źe co przepraszam? "Wpierw muszę stracić Waszą kasę by się nauczyć zarządzać! Straciłem Wasze siano i teraz muszę odrobić, bo wiecie, że to ja zarządzam i grozi mi prokuratura jeśli wszystko stracę?"

Z tego co piszesz jasno wynika, że TO TY zarządzasz kapitałem klientów.

Wyślij / udostępnij pełne zestawienie transakcji, a z chęcią się wypowiem czy to profesjonalny trading, czy amatorszczyzna nastawiona na zarabianie kasy z kosztów transakcyjnych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Osobiście widziałem co Pan R. robi, jak to robi, jaką ma strategię, jaką dysponuje wiedzą i nie mam zastrzeżeń do tego Pana. Widziałem wyniki, nie tylko te w Excelu. Poza tym uważam, że czepianie się Excela i nazywanie tego amatorszczyzną tylko dlatego, że komuś jest tak wygodniej, jest szukaniem dziury w całym lub tak jak w Pana przypadku - walką z konkurencją. Nie zapominajmy, że Excel to narzędzie do tworzenia zestawień i obliczeń, niejednokrotnie ułatwiające ludziom życie, oczywiście, gdy potrafi się z niego korzystać. Myślę, że Pan R. z chęcią wyśle do Pana Statement adekwatny do zestawień w Excelu. Jest on specyficzną osobą więc raczej nie liczyłbym, na to, że będzie wykorzystywał forum do kontaktu i dyskusji. Dlatego zamiast przekrzykiwać się na forum i wymądrzać proponuję Wam drodzy traderzy się spotkać i podzielić wiedzą. Z pewnością będziecie mieli o czym porozmawiać. A Panu R. życzę dalszych sukcesów i z zaciekawieniem będę śledził jego dalsze poczynania.

• Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziękuję za lekcję odnośnie narzędzia kalkulacyjnego jakim jest program Excel.

... nazywanie tego amatorszczyzną... lub tak jak w Pana przypadku - walką z konkurencją...

Nie użyłem słowa amatorszczyzna w stosunku do "zestawienia", to Pana słowa - czyżby jakaś sugestia?

Oczekuję zatem na statement z platformy handlowej, a nie "adekwatny do zestawień w excelu" od początku rozpoczęcia handlu przez Pana R do dnia wczorajszego włącznie - i nie z rachunku demo, ale rzeczywistego.

Uważam również, że na FOREX nie ma konkurencji i "walki o klienta" - sam korzystam z kilku rozwiązań polecanych przez innych, sam polecam znane mi rozwiązania. Im więcej kapitału krąży na FX, tym lepiej dla wszystkich inwestorów. Z chęcią poznam nowe rozwiązania celem dywersyfikacji własnego portfela, ale prowadzę bardzo restrykcyjną weryfikację, bo rynek ten pełen jest amatorów i naciągaczy zarabiających na kosztach transakcji.

...Jest on specyficzną osobą więc raczej nie liczyłbym, na to, że będzie wykorzystywał forum do kontaktu i dyskusji...

To po co ma konto i prowadzi autopromocję wyżej?

Z chęcią się spotkam, ale tylko po zobaczeniu i udostępnieniu zestawienia transakcji z rachunku rzeczywistego,, którego znaleźć na HotForex nie mogę.

Czekam zatem na zestawienie w transakcji z platformy handlowej, najlepiej MT4, ale do innych również mam program analityczny. Po analizie ocenię czy rozmowa face2face ma sens.

Edytowane przez Letsprofit

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przepraszam, że wsadziłem Panu do ust słowo którego Pan nie użył, ale zapewne Pan pomyślał :) i nie ma tu żadnej sugestii z mojej strony, bo ta rzekoma sugestia miałaby się nijak do mojej opinii i reszty mojej wypowiedzi. Z pozostałymi nurtującymi Pana pytaniami, proponuję "uderzyć" bezpośrednio do Pana R, dlatego, że jestem prawie pewien, że on nie będzie chciał się wdawać w dyskusję na forum. Niemniej jednak doceniam Pana profesjonalne, analityczne i restrykcyjne podejście do tematu.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co do mojego postu z 17 listopada to chciałbym poinformować że sytuacja z moimi należnościami się ustabilizowała. Otrzymałem znacząca spłatę moich należności, zaś reszta (wraz z oprocentowaniem) zostanie przetransferowana jako kolejna "umowa inwestycyjna".

Biorąc pod uwagę otrzymane przelewy pokuszę się o tezę że przynajmniej przedmiotowa forma inwestycyjna nie jest ponzi, jakkolwiek jest obarczona typowym ryzykiem inwestycji na forexie.

Liczę że Pan Robert będzie spokojnie pomnażał środki inwestorów. W razie przyszłych problemów z płatnościami postaram się informować na bieżąco.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cieszę się, że udało się temat zamknąc. W przeciwieństwie do innych projektów nie jestem anonimowy i myślę, że to moja przewaga a umowa z wekslem jest zawsze pewnym zabezpieczeniem. Dla zainteresowanych więcej na priv. pozdr

• Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ktoś tu inwestuje i może podzielić się wrażeniami ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O ile wiem to Tworca watku nadal prowadzi konto pamm i poszukuje inwestorow, chyba ze sie juz zmienilo.

W kazdym razie strona: www.investmentquality.pl wydaje sie juz nieistniejaca. Moze wszystkie srodki inwestorow 'sie rozplynely'.

Niesamowicie ryzykowne sa konta pamm a znalezienie dobrego nalezy do zadan trudniejszych.

Moze zaczniecie pisac w tym dziale inwestorzy o Waszych pozytywnych wrazeniach z takimi kontami, na pewno znajda sie chetni by wejsc w dobry pamm. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Raczej masz dane aktualne:)  Z tym że strona zmieniła nazwę na "inną" (ale nie wiem czy należy o tym publicznie pisać), środki raczej nie "rozpłynęły sie" (a przynajmniej mam taką nadzieję bo trochę tam ich mam), a co do "nowych" inwestorów to według informacji z pierwszej ręki poszukiwani są już tylko w sposób "pasywny": jak ktoś jest zainteresowany to niech się na priva odezwie, sam się nigdzie nie ogłasza/namawia itp.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niestety temat pomalutku bedzie mozna do spamu przeżucić. Niestety ale obiecane płatności nie dochodzą tylko sa w kółko rolowane. Kontakt teoretycznie jest ale praktycznie sporowadza się do w sumie powtarzalnych tłumaczeń i przesuwania terminu spałaty zobowiązań (w poniedziałek - do piątku, w piątek przesunięcie na poniedziałek i tak w kółko -  zapewne do końca świata:).

Jako że mam informację także od innych inwestorów o podobnym problemie więc nie bardzo widzę sens dalej czekać i ze swej strony zalecam podjęcie bardziej zdecydowanych działań w celu próby odzyskania pieniędzy. Ja przedmiotowe działania podjałem już w dniu dzisiejszym.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co do postów wyzej temat jest całkowicie nieaktualny. Co do informacji kolegi Sharliha - trzymamy sie ostatniego @ i wskazanego  terminu. pozdr

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Raczej masz dane aktualne:)  Z tym że strona zmieniła nazwę na "inną" (ale nie wiem czy należy o tym publicznie pisać), środki raczej nie "rozpłynęły sie" (a przynajmniej mam taką nadzieję bo trochę tam ich mam), a co do "nowych" inwestorów to według informacji z pierwszej ręki poszukiwani są już tylko w sposób "pasywny": jak ktoś jest zainteresowany to niech się na priva odezwie, sam się nigdzie nie ogłasza/namawia itp.

Cześć Mozesz mi napisać coś o tym Robercie i programie inwestment quality? A najlepiej byśmy się spotkali w wawie i pogadali

Edytowane przez Oficer01

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta