Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Tym

Poszukuję Inwestora

Recommended Posts

Witam

Tworzę duży portal Informacyjno Społecznościowy i poszukuję inwestora (Chodzi o kwotę do 100 tys. PLN)

Jestem autorem innowacyjnego pomysłu na portal społecznościowy trafiający do grupy najbardziej aktywnej internetowo społeczności o atrakcyjnej tematyce. Projekt jest konkurencyjny dla największych Polskich portali społecznościowych jednocześnie stwarzający nowe możliwości sprzedaży reklamy. Tematyka portalu jest bardzo atrakcyjna dla wielu firm i marek które osiągnęły sukces na największych rynkach świata i które ruszają na podbój rynku Polskiego w swoich dziedzinach.

Posiadam wkład własny jednak to za mało by zrealizować projekt techniczny i marketingowy gwarantujący sukces.

Chętnie podyskutuję z każdym kto byłby zainteresowany tego typu projektem o rodzaju współpracy (Jest to temat otwarty)

Więcej o portalu nie jestem wstanie powiedzieć ze względu na jego innowacyjność, szczegóły wyłącznie po podpisaniu umowy o zachowaniu poufności tak więc z góry uprzedzam że na takie pytania nie odpowiem.

Interesują mnie głównie inwestorzy ze Śląska.

Pozdrawiam

Edited by Tym

Znaczy, że co? Chcesz konkurować z facebookiem?

Powodzenia :lol:

Edited by nexus44

facebook to chyba jedyny portal społecznościowy w Polsce - jednocześnie NIE POLSKI z którym konkurować nie mogę a nawet więcej, z którym konkurować się nie da ;)

Mój pomysł jest czymś zupełnie nowym na Polskim rynku i posiadanie konta na fb nie przekreśla posiadania konta na mojej stronie, wręcz przeciwnie gdyż mój projekt jest kompatybilny z facebookiem, w dużej mierze od niego zależny.

Edit: To jest przemyślany, poważny i bardzo obszerny projekt skazany na sukces. Jeśli komuś się wydaje że nic się już nie da w internet wcisnąć co może przynieść duże pieniądze to jest w błędzie - bo ja właśnie coś takiego tworzę. Tutaj nie ma nic ponad to co jest możliwe do zrealizowania.

Edited by Tym

Acha. Narazie to nie wiadomo o co chodzi, zbyt gólnie przedstawiłeś swoją ofertę. Rozumiem, że nie chcesz zdradzać tajemnic przed podpisaniem umowy heh o poufności, ale coś co by dało choć troche do myślenia mógłbyś przedstawić.

Projekt trafia do najliczniejszej w internecie wiekowo społeczności dając im nowe możliwości popularyzowania swojego wizerunku (między innymi).

To są ludzie tworzący bardzo atrakcyjny rynek dla potencjalnych klientów stwarzający też tak jak pisałem wcześniej nowe możliwości. Nie mogę napisać więcej, jednak wydaje mi się że dla kogoś kto jest zainteresowany inwestycją w portale internetowe tyle wystarczy żeby wyrazić chęć spotkania i omówienia szczegółów projektu.

Edited by Tym

My również szanujemy Twój projekt ale zgodnie z REGULAMINEM nie odsyłamy po większe informacje na PW.

Nie namawiamy również do kontaktu przez PW.

Cyt:

pkt 1a) Przez spam rozumie się publikację swoich reflinków w formie nieprzewidzianej przez regulamin forum, czy linków do własnych stron internetowych w miejscu innym niż sygnaturka. Za spam uważa się również namawianie do klikania w linki w sygnaturze, oraz zachęcanie do kontaktu prywatnego w celach reklamowych.

pkt 1d) Nie proś również w wątkach dyskusyjnych o kontakt na PW, e-mail, nie oferuj siebie jako sponsora ani takiego nie szukaj, nie przedstawiaj specjalnych ofert w wątkach dyskusyjnych.

pkt 1f) Nie nabijaj postów, staraj się wyczerpująco przedstawić problem albo dać odpowiedź, ale też nie rozwlekaj się. Nie angażuj się w offtopowe dyskusje tylko w takiej sytuacji raportuj nieregulaminowy post. Krótkie wypowiedzi typu: "hej", [emotka], "wchodzę", "ok" mogą być potraktowane jako spam. Tego typu wypowiedzi nic nie wnoszą do dyskusji a tylko ją rozwlekają.

Jak widzisz nie czytasz regulaminu. Tak ,że z całym szacunkiem dla Twojego projektu życzę oczywiście samych sukcesów całkiem szczerze, ale respektować regulamin każdy musi. Proszę uzupełnić informacje o co chodzi, Nie zachęcać do kontaktu na PW, i Odpowiadać konkretnie na zadane pytania przez użytkowników.

Czas na poprawę wpisu i uzupełnienie posta o konkrety daję 24h od 14:00 29.10.2012r.

Pozdrawiam

besomeone

Przyznaję się bez bicia że nie przeczytałem regulaminu :)

Poprawione

Interesuje mnie tylko prywatny inwestor. Nie mam możliwości dostania dofinansowania tego typu ponieważ otrzymałem właśnie dofinansowanie z PUP. Po drugie zależy mi na mniej regulaminowym podejściu do inwestycji. Skłaniał bym się bardziej ku współpracy niż pożyczce.

Edited by Tym

Temat nieaktualny, można zamknąć bądź usunąć.

Inwestor się już znalazł :)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.