Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Ivaho

Jestes nowy na forum? Przedstaw sie w kilku slowach

Recommended Posts

Witam wszystkich,  Zarejestrowany na forum jużÄ› jestem od dawna, jednak moja aktywność ograniczała się tylko do przeczytania kilkunastu tematów o ogólnech zasadach ponzii hyip itp. Wraz  z pojawieniem się bitcoina

i jego mozliwościami inwestowania mam zamiar głębiej obadać jego możliwości.

Witaj @maslanka, życzę powodzenia w zgłębiania wiedzy zarabiania online :)

Również witam forumowiczów, którzy zawitali na hyipforum :)

Witam serdecznie wszystkich, od dłuższego czasu jestem obserwatorem forum, jednak teraz postanowiłem się trochę aktywować  :D. Jestem od niedawna w ciekawym projekcie biznesowym i chciałbym tu się nauczyć jak skutecznie działać w necie, no i pochwalić się programem.
Pozdro dla wszystkich.

• Like 1

Witajcie @prospetita i @4Tmx, powodzenia w inwestycjach ;)

@KonradB, @maslanka80, @prosperita & @4Tmx: Witam Szanowne, Nowe Towrzystwo: powodzenia w buszowaniu po forum i budowaniu postawy świadomego inwestora. ;)

Edited by ScamKiller

Witam wszystkich, od jakiegoś czasu przeglądam forum, czas się ujawnić :)

Dopiero zaczynam przygodę z zarabianiem przez net, na forum znalazłem już sporo przydatnych informacji. 

pzdr

Karol

WItam :)

Znajomy polecił mi forum więc tak od wczoraj sobie je przeglądam. W końcu postanowiłem sie zarejestrować i się przywitać.

Znalazłem trochę informacji o inwestyscji i mam nadzieję że troche sie u was podszkolę :).

• Like 1

Witaj @Kasku, napewno chętnie Ci pomożemy znaleźć coś dla CIebie :)

@kk21pt & @Kasku: Witam Szanowne Koleżeństwo, powodzenia w zdobywaniu wiedzy i pomnażaniu kasy. ;)

WItam:)

Jako że kolega zainteresował mnie tematem oraz możliwościami zarabiania w internecie powiedział że lepszego polskiego forum nie znajde ;) więc jestem :) 

• Like 1

Dobrze mówił ze jest to najlepsze forum ;) korzystaj z dobrych rad użytkowników i będę gitezzz

Witaj @krzychux007 na najlepszym forum o zarabianiu w sieci :) 

Powodzenia w biznesach :)

@krzychux007: witam Sznownego Kolegę ;) A co do Twojej opinii, to wystarczy oblukać kilka parametrów pozycjonowania w necie tego i innych forów, zawartości, ilości i wartości merytorycznej wątków.

Z czasem pewnie sam się przekonasz, czy to co powiedział Ci Kolega ma sens. ;)

Witam. Jestem tu nowy. W jakim dziale u was można ostrzec przed firmą windykacyjną

Witam, od niedawna interesuje sie inwestowaniem, forum obserwuje już od jakiegoś czasu i nadszedł czas aby sie zarejestrowac  :)

Cześć wszystkim!
Trafiłem na te forum z polecenia znajomego i mam nadzieję, że będzie to wzajemna korzyść.

Zajmuję się bukmacherką od 5 lat i głównie w tematach z nią związanych będę się wypowiadał.
Zachęcam do odwiedzania mojego wątku w niedalekiej przyszłości, będę umieszczać tam typy na mecze piłkarskie. 
Dodam, że nie jest laikiem w tej dziedzinie i na 5 lat od 2,5 zajmuje się tym na poważnie i odnoszę sukcesy w tej dziedzinie.

Mam nadzieję, że dzięki temu forum odkryje w sobie inny talent do zarabiania pieniędzy. 

Trzymajcie się ciepło,

Adam Wang

@bigdady39, @marcin1511 & @AdamWang: Witam Szanowne Koleżeństwo, powodzenia w zdobywaniu wiedzy i zarabianiu kasy. ;)

A w przypadku Adama szczególnie w poszerzaniu rynku/strefy wpływów. Jeśli masz w swojej dziedzinie spore doświadczenie i regularne, dobre wyniki, to z pewnością znajdziesz tu osoby zainteresowane Twoją wiedzą i doświadczeniem, a pewnie spotkasz też interlokutorów, co byś się nie czuł tutaj samotnie. ;)

Witam wszystkich nowych kolegów na forum. Powodzenia w biznesach on line :)

A w przypadku Adama szczególnie w poszerzaniu rynku/strefy wpływów. Jeśli masz w swojej dziedzinie spore doświadczenie i regularne, dobre wyniki, to z pewnością znajdziesz tu osoby zainteresowane Twoją wiedzą i doświadczeniem, a pewnie spotkasz też interlokutorów, co byś się nie czuł tutaj samotnie. ;)

Dzięki za dobre słowo! 

Od wczoraj żałuję, że dopiero teraz zdecydowałem się na założenie konta na tym forum, ponieważ typowałem wynik meczy ManUTD vs Arsenal i na pewno zyskałbym w oczach innych użytkowników :)