Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Ivaho

Jestes nowy na forum? Przedstaw sie w kilku slowach

Recommended Posts

Witam wszystkich inwestujących online,

Prowadzę stosunkowo niewielką firmę pożyczkową, wyspecjalizowaną w udzielaniu krótkoterminowych, celowych pożyczek ratalnych. Nasz system płatności ratalnych "miniraty", umożliwia rozłożenie płatności za ubezpieczenia komunikacyjne (OC i AC) oraz majątkowe (dom, mieszkanie) na od 3 do 11 niskich rat.

Myślę, że to forum jest dobrym miejscem do dzielenia się wiedzą oraz doświadczeniem z zakresu szeroko pojętych finansów, a także zbierania opinii oraz sugestii nt. własnych usług oraz produktów, również tych inwestycyjnych :).

Witam wszystkich, zarejestrowałem się ponieważ szukam osób do współpracy zainteresowanych zarabianiem w internecie online

Mam nadzieję, że kogoś znajdę :) 

W dniu 31.03.2020 o 00:11, kopalniafilmowpl napisał:

Witam wszystkich, zarejestrowałem się ponieważ szukam osób do współpracy zainteresowanych zarabianiem w internecie online

Mam nadzieję, że kogoś znajdę :) 

Witaj :) Całkiem szczerze powiedziane. Tutaj raczej jest dość zamknięte grono, więc będziesz musiał się trochę napracować, żeby ktoś chciał wejść z Tobą we współpracę. Musisz zdobyć renomę, wyrobić sobie markę, itd. Jak wszędzie. Trzeba być pozytywnym, żeby ludzie chcieli z Tobą współpracować, w sensie żeby poszli za Tobą w ogień. Udzielaj się na forum, bądź pomocny, a na pewno znajdziesz tutaj przyjaciół i partnerów biznesowych.

Posted (edited)

Witaj w naszym gronie @kopalniafilmowpl

Powodzenia w rozwijaniu sieci kontaktów. ;)

PS. Jeśli znajdziesz chwilę możesz skrobnąć coś na priv w kwestii Twojego intrygującego nicka. 

Edited by TRex4eX

Witam.

Jestem Adam.

Przed chwilą dołączyłem do społeczności, ale nie mogę założyć tematu. Przy wyborze tematu nie mogę kliknąć :/

Witaj na Forum. Musisz mieć kilka zaakceptowanych postów w istniejących już wątkach. Dopiero wtedy będziesz mógł zakładać tematy, które Cię interesują. :)

Witam

Pierwszy raz na to forum trafiłem kilka lat temu podczas poszukiwania informacji na temat firmy Recyclix. Okazali się oszustami... Dzisiaj zarejestrowałem się, aby ostrzec innych użytkowników przed kolejną firmą-scam, o której na razie nie ma informacji w polskim internecie, ale już działają w Polsce. Jest to mój pierwszy post, więc na razie nie mogę założyć nowego tematu. Na razie zostawię tylko link do strony oszustów: https://consilium-global.com/

Uważajcie na ruskich oszustów! Więcej info wkrótce

Pozdrawiam

Hej, jestem Grzesiek, pracuję w księgowości i interesuję się szeroko pojętymi inwestycjami.