Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Ermin

Restart - Listopad

Recommended Posts

Wg. danych na dashboard poszło 90% pozycji - zostało aż 12 sztuk - stare triplerki, ale pomimo ponad 200$ na wallecie, nowych raczej nie kupię (konto 551 XXX).

Nic tylko robić biznes z PC :P

Ale to i tak lepiej niż się spodziewałem ;)

Dociułam do wypłaty wkładu i zwijam interes.

to ja nie czaje podaja lipcowe i majowe daty a teraz kosza znowu ? WTF ?

Na moim koncie przekonwertowali 33,6% aktywnych pozycji. W zakładce ProfitShift Center nie ma jeszcze danych z obecnego restartu, a w tabelach znajdują się informacje z lipcowego restartu. W panelach póki co u mnie nic się nie dzieje.

ja nie rozumie od czego zalezy ilosc przekonwertowanych pozycji

u mojego poleconego - konto 538xxx

konto konsumpcyjne - wyplaty wyzsze od wplat o ponad 4 k $

i zabrali mu tylko 35% z niechronionych pozycji

dostal tylko 3$ "odszkodowania" za zabrane pozycje

Jak to w hyipach trzeba też mieć ,,trochę" szczęścia. A jak Twój kolega zarządzał kontem? Reinwestował przed restartem? Czy raczej max. wypłaty?

przed restartem maxymalna reinwestycja ale ja robilem to samo i zabrali 100%

ciekawy jestem jak potraktuja konta gdzie byly wyplaty ale ponizej wkladu

U mnie z tego co mam na dashboard to obcięło mi 56 ze 162 starych pozycji czyli ok 35 % i do tego calkiem losowo. Nie przekonwertowano żadnego nowego AP kupionego już po migracji, otzymałem również 8,60 restart cash for converted Ad Package(s). W zkładce My PS Center jeszcze brak informacji na temat obecnego restartu.

Na moim koncie jest tak jak napisałem wcześniej, zakupionych przed okresem ochronnym miałem 162, chronionych miałem 62 AP, po ogłoszeniu restartu pelna reinwestycja, ID 124 XXX. Ciężko pojąć czym się kierowali. Ze mną obeszli się łagodnie choć już troszkę też z programu wyciągnąłem. Po prostu, jak mawia Kris: życie jest piękne :D

Po sprawdzeniu, kiedy kupowałem pozycje, okazało się że te 6 kupiłem już w okresie ochronnym. Czyli restart u mnie również wyniósł 100%. I nie mam nic przeciwko temu, ponieważ i tak ładnie na JBP/PC zarobiłem. Rozumiem też, że stare pozycje były z punktu widzenia PC obciążeniem. Jeśli teraz spełnią wszystkie swoje obietnice(terminowe naliczanie, wypłaty w 48h, szybsze przydzielanie/wypełnianie matryc) to dobrze się stało, że odcięli ten stary ogon.

Wiedziałem, że wezmą 100% czyli z 45 zostało mi 8...

ID 51x xxx

Tu lista pozycji, które poszły spać i dały mi "zarobić" :lol::wacko:

post-1372-0-80088400-1353360377_thumb.jpg

Edited by Vendetta

Restart u mnie przeszedł numer ID 320XXX

ja w zakładce "profitshift center" mam datę 07/31/2012 i wtedy zabrali mi w tedy 75% pozycji

Ale w dashboard widzę że:

Dodali mi 28,26 dolców,

Restart u mnie wyglądał tak

Z 342 pozycji mam 257 z czego:

- 95 mam zakupione po 25 października;

- z 208 pozycji JBP zostało aktywnych 136 (72 zabrał PS)

- z 39 pozycji zakupionych w PC do 25 października zostało mi 26 pozycji ( 13 zabrał PS)

TEN PS "restart" zabrał mi 25% ze wszystkich pozycji - czyli 30% z pozycji objetych restartem (Znając PC może to nie być koniec poczekamy z ostateczną oceną do końca restartu)

W sumie pozycje utracone miały dla mnie zarobić 471,24 $

średnio każda pozycja miała mi przynieść jeszcze 5,544 $ (czyli zarobiły tylko 9,456 $), co daje stratę na każdej pozycji to 0,544 $ razy 85 pozycji daje to wynik 46,24$. Dostałem restart cash 28,26 $

Czyli 17,98 $ jestem w plecy, w porównaniu do innych to jest chyba całkiem spoko

Edited by marcinryt

To ja widzę nieprecyzyjnie napisałem.

Pierwsze konto :

pozycji do dnia 25.10 - 57

"bezpiecznych" - 10

Po restarcie zostało 13 pozycji (bezpieczne + zostawione). Czyli 95% jak dobrze liczę poszło się wietrzyć. Dostałem za to ~30$.

Konto drugie:

pozycji do dnia 25.10 - 53

"bezpiecznych" - 7

Po restarcie zostało - 10(bezpieczne + zostawione) . Czyli 87% poszło. Dostałem ~12$.

Konta mam od stycznia.

I teraz bez wpłaty raczej nie odbuduje tego do jakiegoś sensownego poziomu przed kolejnym restartem.

@piecia76, a nie mówiłem żebyś uważał... :knuppel2:

do 1 000 000 już doszedł czy nie? piszcie też nr. kont bo nie mogę się doczekać ... :)

Edited by Arekopl

Restart u mnie przeszedł numer ID 320XXX

ja w zakładce "profitshift center" mam datę 07/31/2012 i wtedy zabrali mi w tedy 75% pozycji

Ale w dashboard widzę że:

Dodali mi 28,26 dolców,

Restart u mnie wyglądał tak

Z 342 pozycji mam 257 z czego:

- 95 mam zakupione po 25 października;

- z 208 pozycji JBP zostało aktywnych 136 (72 zabrał PS)

- z 39 pozycji zakupionych w PC do 25 października zostało mi 26 pozycji ( 13 zabrał PS)

TEN PS "restart" zabrał mi 25% ze wszystkich pozycji - czyli 30% z pozycji objetych restartem (Znając PC może to nie być koniec poczekamy z ostateczną oceną do końca restartu)

W sumie pozycje utracone miały dla mnie zarobić 471,24 $

średnio każda pozycja miała mi przynieść jeszcze 5,544 $ (czyli zarobiły tylko 9,456 $), co daje stratę na każdej pozycji to 0,544 $ razy 85 pozycji daje to wynik 46,24$. Dostałem restart cash 28,26 $

Czyli 17,98 $ jestem w plecy, w porównaniu do innych to jest chyba całkiem spoko

powiedz cos więcej czy masz poleconych .. czy wypłaciłes wkład, ile dostales paneli

Edited by LuzaQ

A żeby ich drzwi ścisnęły...

Konto nr 63X XXX

Zgarnęli mi 100% paneli, które miałem do okresu ochronnego...

Starych triperów miałem 61, ad packów do okresu ochronnego miałem 11, w okresie ochronnym kupiłem 4 ad packi. I właśnie te 4 mi zostało i ok 29,09$ na wallecie.

Nawet nie dali możliwości odbudować konto po porzednim restarcie... Wtedy mi zabrali 113, zostawiając 29...

A niech ich gąska kopnie...

Chyba u mnie nici z "Be a Millionaire", bo nie ma opcji, cobym konto odbudował...

Najwyższy czas zabierać swoje zabawki. Jak to się mówi "trzeba widzieć, kiedy ze sceny zejść... "

Edited by czerwiello

Morituri te salutant :rolleyes: . Toz to jakas parodia jest. Tylko czekac na nieuniknione i strzelic sobie w leb.

teraz opisze Wam kolejne 3 przypadki

1. moje 2-gie konto - 669XXX

z 490 w tym 98 bezpiecznych zostalo 334 :)

takze zabralo tylko 40%(156 z 392) pozycji przeznaczonych do restartu

z tego konta zostal wyplacony wklad bez paru dolarow, okolo 2700, 1 referal

2. konto 2-gie mojego kolegi -616XXX

z 1744 w tym 306 bezpiecznych zostalo 954

takze zabralo 55% (790 z 1438) niechronionych

z konta wyplacone ponad 1000$ wiecej niz wynosil wklad, a wklad to ~~ 7000 $, bez referali

3. konto mojej mamy - bidulki 603XXX

z 35 zostalo 6 bezpiecznych

takze 100% poszlo

z konta nie bylo nic wyplacane, tylko 20$ pending

wklad 90$ w kwietniu czyli caly czas do tylu, bez referali

i badz tu madry

187 (10 chronionych) zostalo 126 :) czyli 33 % zabral restart.

ID 675......przed 30 minutami mnie dopadli :)

powiedz cos więcej czy masz poleconych .. czy wypłaciłes wkład, ile dostales paneli

Mam 1 poleconego zdobytego na przełomie przejścia z JBP do PC, Wkład włożony w JBP odzyskałem w sierpniu, i zarobiłem w jbp 20%, w Pc wypłaciłem 250$ i Teraz mam 250 zlecone 30 października.

A wyświetla wam się w zakładce my profit shift jakieś dane z restartu? u mnie tylko z 7/31/2012. A dzienny zarobek spadł mi o około 40%

No ładnie, to nawet na maleńkich kontach można się spodziewać 100%-wego fiskusa... :(

Czekam więc na to, co nieuniknione. Zapewne już nie podniosę się. A niech system udławi się moim "ogonem". ;)

187 (10 chronionych) zostalo 126 :) czyli 33 % zabral restart.

ID 675......przed 30 minutami mnie dopadli :)

widze, ze moich poleconych potraktowali lagodnie

oprocz mojej mamy :(

Panowie, jakieś świeże informacje? Jakie teraz konto?

Nie pójdę spać dopóki nie tego nie zobaczę

A później jak zobaczę to pewnie nie będę spał;)

Gdzie w ty wszystkie dane sprawdzacie bo u mnie w profit shift jest tylko stary restart. Moja kolej jest teraz konto 645 xxx to napisze jaku mnie

ja mam zapisane w exelu, kiedy kupiłem pozycje ile ich kupiłem i ile dla mnie zarobiły.

Dziwnym trafem "apostołowie" PC (może to za mocne słowo - najbardziej aktywni na forum), poza nielicznymi wyjątkami, nie chwalą się ile im zabrał ProfitShit ;)

Czyżby liczyli, że soon jakieś "exciting" news ogłoszą i powiedzą, że sobie jaja robili i żadnego restartu nie było, a w ogóle to się pomylili i jeszcze raz muszą policzyć :P

@matti2004 w Dashboard - Money Monitor masz Expired i Active AdPackages - i wszystko jasne... View Details na razie nic nie pokazuje (przynajmniej u mnie) a w ProfitShit Center dane z lipcowego restartu ze zmienioną datą na 07/31/2012.

Ciekaw jestem, które pozycje mi zostawili, ale obstawiam, że te które zarobiły najwięcej, żebym się za dużo nie nachapał dolarków ;) Bo teraz będę kosił aż 1,2$/dzień (0,6$ w weekendy), to pewnie szybko zostanę milionerem...