Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Ermin

Restart - Listopad

Recommended Posts

Myślę że Ci "apostołowie" wolą nie rzucać słów na wiatr i po tym restarcie kilka dni ochłonąć. Kto by nie dostał rozstroju psychicznego po takiej dawce złych informacji nie?

Oni ten restart ręcznie chyba robią taka ekstremalna szybkość.

No tak - sraczka (mentalna) murowana :rolleyes:

A propos - poczułem zew natury i na dzisiaj już chyba starczy tych emocji - Profit, a właściwie Shit wzywa...

Dobranoc kochane pierdziochy ;)

Sorry za mały offtop, ale nie mogłem się powstrzymać.

Edited by piecia76

Konto 409 XXX

ogółem zabrane 82%

starych 100%

nowych 55% (w tym z okresu przed ochroną 100%)

kasy wrzucili 11,80 $

Nie chce mi się już odbudowywać, zresztą najpierw muszę się przespać z tematem. Dobranoc.

... i jakby się kto pytał, skąd te dane - policzyłam sobie. O.k. wrócę tu później, pięć razy później.

Edited by koliber

koliber jesli to prawda to wspolczuje i jest niedobrze... ja jeszcze nie sprawdzalem, ale jesli bedzie podobnie to koniec definytywnie bedzie pc... zero sentymentow... a jak u ciebie kris pojechali ? potwierdza sie co pisalem , 100 starych i jeszcze na dokladke nowe...

ooo dzieki blue... nie zauwazylem, coz... bez komentarza... nadal zycie jest piekne ? ! :D bo chyba jest piekniejsze ale bez pc...

946 XXX - 40% niechronionych

1 040 XXX - 34,5% jw.

1 070 XXX - 100% jw.

Jestem zadowolony z przebiegu restartu :cool:

10xxx - 75% (312 z 417) niechronionych adpacków . CAD dla 417 adpacków wynosił $2,364. No. PC Panels Given: 59

CAD dla pozostałych po restarcie 105 adpacków to $587. W subwallecie Panel mam obecnie $95 ($60 za wypełniony panel + kilka $5 premii za panele wypełnione u poleconych i refundacje placementów).

CURRENT SALES COMMISSIONS 158.60 / 79.30

151 xxxx. Dziwna sytuacja. Nie zginęła ani jedna pozycja, pojawiło się 5.5 $. Data w "centrum restartowym" 19.11.2012. Pozycje do tej pory nie zarobiły nawet 40%. Wypłacone "testowe" 20$. Jeden polecony.

@sadist

u mnie to samo, jest news, że w PS część obcinania pozycji zakończona a mi nic nie znikło? :blink: nie żebym narzekał ale to zbyt piękne, żeby było prawdziwe....

Edited by safan87

panowie, tylko się cieszyć, mi z 110 paczek niechronionych zabrało 107. Super, poprostu super, Ciekawe z czego ja odbuduje poprzedni dobytek

2012-10-25 22:31:27 95 $2.20 $12.80 $15.00 Active 2012-10-22 00:40:35 94 $3.00 $12.00 $15.00 Converted

100% zakupionych do dnia 25.10.2012r

Edited by kruk16

@dokke, a jaki miałeś CAD na te adpacki?

Mi zabrało 21/24 :( w program wszedłem na początku wakacji i tak naprawdę tylko straciłem. Kończę z tym przygodę...

Witam..zabrane 33% ze starych pozycji ..wiec nie jest zle pozdrawiam :cool:

• Like 1

Świetnie, po prostu świetnie: poprzedni restart zabrał mi 75% a obecny 100% (do dzisiaj nie odzyskałem wkładu - zatem zostałem zwyczajnie okradziony). No cóż - liczyłem się z ryzykiem i okazało się, że wtopiłem niestety.

ID 1 01x xxx

Uważam, że powinniśmy przy wpisach o restarcie podawać przynajmniej większość istotnych danych (CAD before, CAD after, liczba adpacków podległych restartowi, liczba przyznanych paneli). W przeciwnym wypadku ściana płaczu będzie się tylko powiększać, a trudno analizować poszczególne przypadki dysponując wyłącznie jednym parametrem.

• Like 1

Jakby ProfitShit Center pokazywało jakieś konkretne dane, a nie te z lipca, to chętnie bym podał bo a nóż-widelec jest w tym szaleństwie jakaś metoda ;)

A tak opieram się tylko na tym co widać w Dshboard, bo nawet View Details nie działa, żeby można było samemu coś ustalić, a właściwie upewnić się w przekonaniu, że nas perfidnie orżneli :(

Jakby tego mało, to zauważyłem dziś, że moje prawidłowe do tej pory linki w Traffic Exchange mają status "Reported" (dwa z trzech) pomimo ponad tysiąca odwiedzin. I nie są to żadne ponziaki, czy inny szajs tylko PTC z wieloletnim stażem i nieposzlakowaną opinią. Nie kijem go to pałą...

100%- wszystkie do 25 z JBP jak i PC, dużo poleconych wypłacony 3x wkład. PSshift się nie odświeżył więc nie podam reszty. W czasie ochronnym kupiłem około 33% wszystkich adpacków jakie miałem więc zyski obcięli mi o 2/3.

Mam pytanie...

ma konto 1 8XX XXX, pojawila sie dodatkowa kasa, 12$. Ale adpackow nie ubylo. Czy to takie etapy sa restartu, ze najperw kasa a potem zabieraja pozycje? Czy moze nie chca moich zabrac :))? Myslalam, ze jak wchodza na konto to robia komleksowo jednoczesznie, ale nie wiem, Jak to bylo u Was?

Sorki że z Translatora ale nowy Update. Czyżby Profitshift zakończył się?

ProfitShift zakończone; Good Things Coming!

ludzie,

Pierwsza część naszej ProfitShift było

zakończone 19.11.12.

Jeśli Twoje dzienne zarobki spadły

znacznie, że sympatyzuje z tobą.

Proszę zrozumieć, że to jest o wiele lepiej

niż w większości programów wysokiej powrotów które

po prostu zniknąć ze swoich środków, gdy

dostaje się trudne.

To te, które sprawiają ProfitShifts nasz system

nieskończoność trwały:

http://www.profitcli...fitshift-center

Również sprawę, że ProfitShift System

jest zaprojektowany tak, w dłuższej perspektywie będzie można zarobić

nawet bardziej od dodatkowych paneli.

Najlepszym sposobem, aby budować swoje zarobki

jest kupić pakiety reklam i sponsorować ludzi.

Najlepszy czas, aby kupić pakiety reklam jest po prostu

po ProfitShift ponieważ szanse

są bardzo dobre, że będą zarabiać 150%

przed następnym ProfitShift.

Również Ad Pack Ciebie i Twoich poleconych

zakup nowo zdeponowanych środków między

teraz, a 30 listopada 2012 będzie zarabiać

3% za każdy dzień, aż dojrzeją. Więc to jest

świetny czas, aby kupić pakiety reklam z nowo

zdeponowanych środków.

Jest to również dobry czas, aby promować

Zysk Kliknięcie każdemu można.

Druga część ProfitShift wiąże

dodaniu nowych paneli do Panelu

konto. Nasi programiści pracują

ciężko, aby to się stało jak najszybciej.

Jest napisane że pierwsza część zakończona, odebrałem to najpierw jako zakończenie PS na jakimś koncie, a później dalej jazda. Ale poniżej jet napisane że przechodzą do DRUGIEJ CZĘSCI czyli przyznania jak najszybciej PC PANELI...

Edited by Arekopl

U mnie to samo kasa na koncie 11,95$ i zero zabranych pozycji,a w centrum wiadomości piszą, że pierwsza faza coplid i teraz będą dawać panele. W tabelce Profitshift center mam datę 19 listopada, ale dane z restartu lipcowego. To zbyt piękne aby było prawdziwe. Czy jest możliwe aby jednym zabrali 100% niechronionych paczek a nieraz nawet chronione pozycje, a innym wcale i jeszcze jakąś kasę dorzucili? Moim zdaniem to jakiś błąd i zapewne się tego dopatrzą.

Z tego co słyszałem to potrzeba jeszcze 6-8 godzin na zsychronizowanie bazy i wtedy wszyscy zobaczą ile im ucięło, a restart jako taki czyli obliczenia zostały zakończone :P

Macoszka, a powiedz odzyskalas wklad? masz duzo ref? bo ja mam tylko 1 refa i z systemu nie wyplacilam ani centa jeszcze...

Kiedy zauwazylas ze masz kase naliczona (te 11,95$) i jaki masz ID?

Miał kots ak, ze najpierw pojawila sie kasa za PS a dopiero potem obcinalo mu adpacki?

Edited by Anulka79