Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

BlueMagic

Kreator stron internetowych

Recommended Posts

Witam...

Mam krótkie pytanie... Czy ktoś posiada jakis dobry kreator stron www, lub wie skąd taki ściągnąc... Najlepiej gdyby był w języku polskim i działał w trybie WYSIWYG ( czyli to co widzisz jest tym co otrzymujesz ), ściągnołem z neta kilka programów jednak wbrew pozorom niejest łatwo znaleśc odpowiedni...Może ktoś poda jakiś link ...Bende wdzięczny za każdą propozycje... Nieinteresują mnie darmowe konta z onetu, wp czy interi.

Dzięki... :)

Zdecydowanie polecam poswiecic kilka dni na nauke htmla + podstawy css.

Jezeli WYSWIG, to moze sprobuj NVU, do pobrania tutaj

Dzięki Ivaho... :)

Kreator spisuje się dobrze, łatwo i przyjemnie się nim pracuje... Sciągnołem kilka szablonów...

Zabieram się do pracy...

Nie mam zaufania do kreatorów stron internetowych. Dlaczego bo standardowe projektowanie stron www odbywa się pod pełną kontrolą twórcy kodu. Natomiast takie kreatory tworzą masę zbędnego, nadmiarowego kodu.

Edited by pepperoniss

Wiem że np. jak się kupi hosta na kei.pl to dostajesz taki kreator. Osobiście uważam, że lepszy byłby już CMS.

w sumie ciężko wyczuć co lepsze, kreatory mają ten plus, że nawet jak się nie znasz na programowaniu możesz mieć swoją stronę w kilka minut, ale kody są zaśmiecone straszliwie, z drugiej strony, żeby mieć ładny, przejrzysty kod potrzebny jest programista, który ceni swoje usługi wysoko (zależy jeszcze jaki z niego "specjalista"), ja chyba wolę łatwiejszą drogę i stały dostęp do strony i do możliwości wprowadzania poprawek, czyli kreatory, w tym przypadku mam właśnie swój upatrzony i wypróbowany mywebzz

Kreatory mają to do siebie, że na pewno ciężej jest potem o pozycjonowanie własnej strony, z drugiej  strony jednak można zaoszczędzić sporo czasu i nerwów, w przypadku, kiedy jesteśmy kompletnie zieloni w temacie. Webmasterzy w obecnych czasach liczą sobie naprawdę sporo za stworzenie profesjonalnej strony www, dlatego taki kreator jest idealnym rozwiązaniem, dla kogoś, kto nie chce wydawać na ten cel zbyt wiele. Obecnie na rynku kreatorów jest duża konkurencyjność, co sprawia że ich usługi stoją na wysokim poziomie, ja ze swoich doświadczeń zdecydowanie polecam ten http://www.kreator-online.pl/ , wszystko ładnie opisane, są też filmiki instruktażowe, także nawet najwięksi laicy powinni się połapać:)

szczerze mówiąc jest jeden problem z kreatorami, później trudno stronę przebudować,

ja polecam sprawdzone skrypty na własnym serwerze, tanio i wygodnie