Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Sign in to follow this  
Guest Chrumps

GC faq / rules

Recommended Posts

Guest Chrumps

Wciąż szukam interesujacych programów tj 1-2%dziennie z 7-30 dniowymi okresem investycji...

No i mam problem - jak juz znajdę jakiś to zazwyczaj okazuje się, że Faq albo Rules przypominaja czesciowo lub wrecz w calosci te z GC.

Jak myślicie - admini niekumaci, ze to wielka red flag czy tez... moze to robi sie jakis nowy standard?

A może to ja niekumaty i powinienem zmienic gusta co do %-ów i/lub okresów inwestycji??

Guest dancepleasure

Wg mnie nie jesteś w stanie znaleźć HYIPa oferującego 1-2% dziennie i posiadającego plan maksymalnie 30 dniowy, który nie okazałby się scamem. W zasadzie im dłuższy jest plan tym lepiej, problemem jest tylko zwrot wkładu, a nie faktyczna długość planu. Pisałem o tym kiedyś na blogu. Poszukuj HYIPów z długimi planami i zadawaj sobie pytanie o termin odzyskania pieniędzy, a nie o długość planu.

Admini doskonale wiedzą, że kopiowanie termsów oraz faq z szablonu GC jest red flagą, ale wiedzą też, że w świecie HYIPów roi się od nowicjuszy i naiwniaków, którzy nie zdają sobie sprawy z niebezpieczeństwa. Te wszystkie scamy, które my rozpoznajemy od razu, są kierowane do konkretnej, naiwnej grupy docelowej, na której zarabiają oszuści. Tak było, jest i będzie ;)

Guest Chrumps

O! BARDZO dziękuję za rzeczową odpowiedź :)

Czyli jednak red flag, a gust - do  wymiany :D

ech... z tego wszystkiego postanowiłem przyjrzeć się Twojemu blogowi :)