Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

być może ktoś z Was obserwuje notowania tej spółki albo jest akcjonariuszem. Jak myślicie jak w sytuacji kiedy wykres dobija rekordowego dna zachowa się kurs w najblizszych dniach? Ja osobiscie zastanawiam sie aby wejsc w tego gniota z paroma tyciączkami i mysle ze jak nie za miesiac czy pol roku to za 3 lata wyjde z dużym zyskiem. Ponoc chcą przejąć Bogdankę... Czekam na opinie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myślę, że ta spółka będzie dobrą inwestycją i da sporo zarobić. Ważne jest także to, że będzie płacić dywidendę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak narazie szaleństwa nie ma, nawet w grudniu bardzo nie wzrosła.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W styczniu też spadki, ale pojawiły się już rekomendacje, że cena wzrośnie.

Powróciły mrozy więc sprzedaż będzie większa.

Kurs takiej spółki nie może wiecznie spadać, w końcu odbije - tylko kiedy i jak mocno, no i na jak długo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ostatnio czytałem że spółka podpisała umowę na sprzedaż węgla w wysokości 700mln (jeśli dobrze pamiętam) zł i cena wzrosła z poniżej 90 do tego co widać na wykresach + zima więc wątpię ale miejmy nadzieje że odbije bo ojciec ma pakiet akcji ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

polcam kupować JSW - zapowiada się krótkotrwałe odbicie do około 51pln jako korekta idiotycznego zakupu państwowego

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kupiłem te akcje na debiucie notowania z dnia dzisiejszego tylko potwierdzają moje zdanie że GPW to czysta spekulacja

i oderwanie od rzeczywistości. @Wahi dzięki za "cynk" jednak ja omijam wielkim łukiem JSW jak i cały ten rynek akcji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

od debiutu sporo się zmieniło, ale jsw to bardzo dobra spółka do grania nią, bo ma niesamowite obroty

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oczywiście dużo się zmieniło prawie 3 lata spadek :o ani razu ta spółka nie wyszła na plus z ceną od debiutu. 

Wycena spółki i ilość akcji w obrocie daje cenę ok 200zł za akcję. Czyli jak to rozumieć?

Spekulacja i brak jakiegokolwiek przełożenia na ekonomię. Dlatego zrezygnowałem z GPW bo hazard

lubię w innej postaci.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Były przeszacowane, a po sukcesach prywatyzacji innych gigantów było dużo chętnych żeby szybko zarobić. Też byłem na debiucie ale całe szczęście bardzo szybko sprzedałem ten papier. Co do zmiany trendu to uważam że obecnie nie ma co liczyć na odbicie, sytuacja polityczna ma tu duże znaczenie.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@NEOOne nie tyle odbicie co korektę. Bardzo dorbze to widać analuzując wykres historycznie. Od mojego posta jużskoczyło o okooło 3,40%

Moim zdaniem do 50 z groszami dojdzie w obecnej korekcie.

Zgadza się, że była mocno przeszacowana - dodatkowo wszyscy "analitycy" radzili trzymać i wielu ludzi dalej trzyma. Ze stratą jakiś 7k już. Ja sprzedałem po 100 zł i sraciłem, ale potem wielokrotnie kupowałem i sprzedawałem i na JSW mam już z 15k zysku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jak myślicie? opłaca sie w obecnym momencie inwestowac w JSW ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wszelkie firmy weglowe w pl przynosza same straty, gornicy strajkuja a rzad woli sprowadzac tanszy wegiel od ruskich.

Nie wiem czy w ogole jest sens w to inwestowac.

Nie lepiej inwestowac w KGHM? Niedawno wybudowali kopalnie miedzi w Chile a miedź to nie wegiel, zawsze bedzie popyt na to.

Mozna tez zainwestowac w CD Project RED, w lutym premiera Wiedzmina 3 i akcje powinny skoczyc o kilka, jak nie kilkanascie procent.

P.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zgadzam się z Bufim. W Polsce żadna kopalnia na siebie nie zarabia. Może zamiast patrzeć na wykres lepiej spojrzeć bardziej globalnie na firmę i jej potencjał. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To nie tak ze żadna kopalnia na siebie nie zarabia. Po prostu źle są zarządzane kopalnie przez zarząd, który chce się nachapac jak najwięcej.

Kopalnia w Czechowicach jest zarządzana przez zagraniczną firmę i spokojnie zarabia na siebie.

Słyszałem plotki ze JSW tez szuka zagranicznego kapitału. Nie wiem czy to prawda. Ale jeśli by tak było to pewnie stanęli by na nogi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To nie jest tak że pg silesia zarabia na siebie bo jest zarządzana przez zagranicznego inwestora. Tu chodzi o to że jest zarządzana przez inwestora a on wymaga efektów natomiast kw khw i jsw są państwowe czyli ? (tak wiem jsw jest na giełdzie)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta