Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Konrad83

Odpłatne nagranie próbek głosu

Recommended Posts

Jako VoiceLab zajmujemy się opracowaniem technologi, która będzie rozpoznawać polską mowę. Docelowo zamierzamy taki system przenieść na urządzenia przenośne, które posiadają możliwość sterowania głosem, takie jak smartfony czy tablety. Natomiast by tego dokonać potrzebujemy ogromnej ilości próbek z nagraniami. Za dwie godziny nagrań płacimy 102zł netto. Aby wziąć udział w projekcie, należy zgłosić swoją chęć na maila nagraj[at]voicelab.pl. Do nagrań wystarczy zwykły, zewnętrzny mikrofon od komputera, bądź zestaw słuchawkowy z telefonem.
facebook.com/events/379037905516302/

http://www.pracujrazemznami.pl

Yhym wszystko pięknie, a jak weryfikujecie osobę z drugiej strony?

Jaką pewność osoba ma iż jej zapłacicie? Umowa czy coś?

Proszę w wątku przedstawić pełną informację na temat firmy VoiceLab, aktualne info jest nierzetelne.

kilka late temu o tym slyszalem nawet sie zglosilem, nie pamietam jak to sie skonczylo ale to jakas lipa

Wiekszosc prac chalupniczych to lipa niestety, sa duzo lepsze metody na zarobek :) kiedys znajomy skladal dlugopisy, naskladal sie a kasy i tak nie dostal hehe

Z tymi długopisami to lepiej nawet nie mów , a co do tego nagrania i tak pewnie by mnie nie wzieli , za slabe mikro.

VoiceLab wypłacił do tej pory wszystkim którzy nagrali wymaganą ilość czasu :) także ja zabieram się z to póki jeszcze można do 20 każdego miesiąca należy wysłać i 20 wypłaty wysyłają

Potwierdzam, koleżanka z grupy wczoraj mnie poinformowała, że wypłacili.

Nagrałem dwie godzinki, zobaczymy co z tego wyniknie, będę pisać jak tylko coś ruszy.

Gdzie na ich stronie znajde jakies info n.t tego nagrywania za PLN?

też się zastanawiałem, na innym forum ludzie chwalili się dowoda wypat z tego serwisu. Więc może to prawda :)

Póki co jestem w kolejce do weryfikicaji nagrań, wstrzymajcie się z nagraniami bo szkoda czasu. Jak zostanę zweryfikowany i dostanę wypłatę dam znać.

Program jest jak najbardziej wypłacalni więc śmiało można nagrywać. Dowodów jest multum ja też mogę wystawić więc nie ma się co czaić bo to się kiedyś skończy :)

Witam wszystkich.

Ze względu na przedłużającą się zimę, działam w branży budowlanej więc praca zacznie się z nadejściem wiosny, zacząłem szukać w internecie dodatkowych form zarobku. Zgadzam się że większość ogłoszeń to lipa, ale akurat ta praca związana z nagrywaniem głosu to w 100% pewny zarobek. 

Od razu napiszę że za 2 godziny nagrywania głosu dostajecie 102 zł. na rękę. Firma odprowadza za Was podatek do Urzędu Skarbowego i po zakończonym roku kalendarzowym przesyła Wam rozliczenie w postaci PIT. 

Ważną informacją jest fakt że tylko raz dana osoba ma możliwość dokonania takiego nagrania. 

I oczywiście nie jest do końca prawdą że cała praca trwa 2 godziny. W sumie bedziecie musieli poświęcić na to około 6 godzin.

Czas ten może skrócić się do 4 godzin jeżeli bedziecie mieli szbki internet. Ja pracowałem na szybkości około 1,5 MB .

Po zakończeniu nagrania czekałem około tygodnia na weryfikację nagrania i oczywiście zostało ono zaakceptowane.

Nie możemy traktować tego zajęcia jako główne źródło dochodu, ale spokojnie przeznaczając nawet godzinę dziennie możemy wygenerować miesięcznie kilkaset złotych.

Jeżeli ktoś chce poznać szczegóły oferty i więcej info na temat Firmy to proszę o maila remontykurow@gmail.com

Ile czasu Ci to zajęło?

Potwierdzam wypłata zlecona , zobaczymy czy dojdzie jak obiecali :)

@savex ciężko powiedzieć naprawdę :) zabierałem się do tego jak pies do jeża :D nie nagrałem od razu tyle ale po kawałku bo i tak wypłatę 20 dopiero wysyłają :)

Średnio schodzi ok 4 h, bo trzeba doliczyć czas na kliknięcie żeby poszło do nich. Więc od 4 h wzwyż

To w sumie nie tak źle, może warto się tym zainteresować :)

Każda praca chałupnicza to lipa , wystarczy wpisać w Google i pierwsze co wyskakuje to tematy ludzi którzy zostali naciągnięci.
Ostatnio nawet w Tv mówili o babce od długopisów co przysyłała lipną umowę i nr konta na który trzeba wysłać "opłatę" za materiały które "miała" wysyłać i ludzie powysyłali po 100 zl a materiałów nie dostali a cała ta "firma" nigdy nie istniała.

jak dosatnę wypłatę 21.04 to dam znać.

Każda praca chałupnicza to lipa , wystarczy wpisać w Google i pierwsze co wyskakuje to tematy ludzi którzy zostali naciągnięci.

Ostatnio nawet w Tv mówili o babce od długopisów co przysyłała lipną umowę i nr konta na który trzeba wysłać "opłatę" za materiały które "miała" wysyłać i ludzie powysyłali po 100 zl a materiałów nie dostali a cała ta "firma" nigdy nie istniała.

Lepiej nic nie robić i narzekać...

Nie jeśli wiesz gdzie i jak szukać takiej pracy oraz sugerujesz się opiniami użytkowników a nie tylko opisem zlecenia :)

Przecież ta firma płaci i są na to niezbite dowody. Co do pracy hałupniczej takiej jak adresowanie kopert, składanie długopisów itp to owszem pełno oszustów. Jednak jak widać niektóre serwisy są rzetelne :)