Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
DisignPL

[SCAM] Disign Partner - polski program 30%+rocznie

Recommended Posts

Witam serdecznie Forumowiczów.

 

Reprezentuję brokera reklamowego Digital Out Of Home - Disign.pl oraz operatora cyfrowym zewnętrznych nośników reklamowych BIGformat.tv. Jesteśmy firmą od wielu lat (od 1997r.) działającą na polskim rynku reklamy. Obecnie nasza głowna działalność to rozbudowa sieci cyfrowych nośników zewnętrznych typu LED oraz rozwój sprzedaży jako brokera tego typu reklam. Branża jest bardzo innowacyjuna i w ostanich latach nie tylko w Polsce ale też na świecie dynamicznie się rozwija.

W ramach prowadzonej działalności postanowiliśmy opracować program partnerski będący jak sądzimy bardzo interesującą propozycją na rynku inwestycji o wysokiej stopie zwrotu. Uzyskane środki zamierzamy przeznaczać na przedpłaty kampoanii reklmaowych uzyskując w ten sposób atrakcyjne rabaty, hurtowy zakup atrakcyjnych czasowo i lokalizacyjnie kampanii reklamowch oraz rozbudowę sieci nośników. Program nie będie typowym HYIPem z wielu powodów, oprocentowanie jakie oferujemy nie jest bardzo agresywne (30-90%) rocznie i jest uzależnione od aktualnych potrzeb kapitałowych związanych z konretnymi działaniami operacyjnymi: kampanie reklamowe oraz rozbudowa sieci nośników.

Jestesmy firmą polską z realną siedzibą i listami referencyjnymi kontrahentów. Aktualnie projekt jest w fazie alfa, chemy go wdrożyć z początkiem 2013 roku. Już teraz chętnie zapoznam Państwa ze szczegółami naszej branży, jeżeli będzie takie zainteresowanie.

 

Disign.pl, BIGformat.tv

Koordynator projektów

 

Piotr Pawlak

Edited by DisignPL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym prosil o wiecej szczegolow na temat oferty inwestycyjnej, na jakich zasadach mialaby wygladac taka inwestycja? I jakie to sa konkretnie powody oprocz ROI dla ktorych program nie jest hyipem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie Forumowiczów,

 

Chciałbym z przyjemnością poinformować, że dziś startuje nasz program partnerski. Obszerne informacje znajdziecie w naszym internetowym serwisie obsługi Partnerów: http://partner.disign.pl, gdzie można się bezpłatnie zarejestrować. Informacje z opisem naszej działalności nie wymagają żadnej rejestracji, dopiero uczestnictwo w programie jest możłiwe po uprzednim zarejestrowaniu się. Nie chcąc powtarzać tego , co napisałem w pierwszym poście postaram sie nieco uzupełnić opis naszej zasady działania. Jako brok reklamowy pośredniczymy w sprzedaży czasu reklamowego na zewnętrznych nośnikach reklam - telebimach LED. Jesteśmy firmą o ogólnopolskim zasięgu, dlatego naszym Klientom oferujemy nośniki z całego kraju. Nasi Klienci to średnie i duże firmy z wielu branż z całej Polski. W znaczącej części naszymi Reklamodawcami są też domy mediowe reprezentujące Zleceniodawców reklam. Rynek reklamy w tej branży oferuje Reklamodawcom dogodne warunki płatności, w przypadku dużych, stabilnych i znanych Reklamodawców są to płatności regulowane po emisji reklamy. Jednocześnie właścicele i operatorzy samych nośników oferują atrakcyjne rabaty w przypadku dokonywania przedpłat na poczet przyszłych kampanii dając w ten sposób dodatkowy zysk na marży handlowej dla brokerów takich jak nasza firma. Poza działaności brokera aktywne rozwijamy się także jak operatorów wielkoformatowych nośników LED. Obecnie posiadamy 3 największe nośniki w Warszawie, szczegóły można znaleźć na naszej stronie internetowej. Nasz wysiłek inwestycyjny oparty dotychczas o tradycyjne, bankowe finansowanie w znakomitej większości kierujemy w stronę tych właśnie inwestycji - w roku 2013 zamierzamy zainstalować w Warszawie kolejnych 5-6 nośników. Dlatego kierujemy ofertę do naszych nowych Partnerów, którzy wpłacając u nas środki będą mogli wraz z nami cieszyć się dodatkoyą marżą wynikającą z przedpłat na kampanie u operatorów. Tą dodatkową marżę dzielimy symetrycznie między naszą firmę i Partnera. Okresy pracy kjapitału oraz wielkość premii zależy od indywidualnej sytuacji handlowe dane transakcji. Obecnie możemy zaproponować oprocentowanie w skali roku na poziomie od 30 do około 100 %. Nasza oferta takich zysków będzie codziennie uzupełniana stosownie do nowych pojawiających się opcji ze strony operatorów i zapotrzebowania Reklamodawców. Wartości kampanii i co za tym idzie transakcji wahają się w szerokim zakresie od kilkuset do kilkudziesięciu tys. zł. Nie istnieje zatem wysoka bariera wejścia dla osób chcących zainwestować mniejsze kwoty. W pewnym ograniczonym zakresie mamy także propozycje dla inwestorów mających do dypozycji większe środki (powyżej 200-300k zł), jakimi są inwestowanie lu współuczestnictwo w inwestowaniu w zakresie powstawania nowych dużych nośników LED, ten rodzaj inwestycji zawsze rozpatrujemy indywidualnie po spotkaniach z Inwestorem.

Nasz system obsługi inwestora jest prosty i przyjazny w użytkowaniu, a wysokość premii naliczana jest w czasie rzeczywistym, co można obserwować online w naszym systemie. Zapraszam wszystkich do zapoznania się z naszą propozycją. Od dziś jestem wydelegowany do supportu tego programu i jestem online codziennie w godzinach 12-21, niezależnie od dnia tygodnia. Szczegółowe dane kontaktowe można znaleźć w dziale Kontakt naszego systemu, odpowiadam także na wiadomości PRV na forum, Chętnei odpowiem na wszelkie szczegółowe pytania odnośnie naszej branży.

Odnosząc się do posta mojego przedmówcy @Egzekutora, nie jesteśmy typowym HYIPem z uwagi na relatywnie niską jak naprogram HYIP (wiele poniżej 1% dziennie) roczną stopę zwrotu, ale też jesteśmy realną polską firmą działającą już wiele lat na rynku, która można odwiedzić i porozmawiać z realnymi osobami tworzącymi projekt. Wydaje mi się, że nasza formuła jest bliższa obligacjom korporacyjnym, ale nie znalazłem do końca pasującego działu na forum. Jeżeli któryś dział byłby bardziej dla nas odpowiedzi, zwracam się z prośba do Admina o stosowne przeniesienie tematu, tym bardziej że w nagłówku działu HYIP napisano o wysopkim ryzyku, z czym nasza firma nie chce być kojarzona. Myślę że jest sporo czarnego PR wokół HYIP który często uważa się za wczesny, zalązkowy etap SCAMów, choć jeśli ktoś zna rozwinięcie tego skrótu, nie pownien mieć problemów z dobrym rozumieniem go, niestety sam wikipedia podaje nieco skrzywioną definicję :)

 

pozdrawiam serdecznie,

Piotrek Pawlak

koordynator projektu

Edited by DisignPL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawe, rozumiem że firma 100% legalna jakie są zabezpieczenia zainwestowanego kapitału? Ten zwrot z inwestycji trochę mnie martwi bo strasznie duża

rozpiętość od 30% do 100% rocznie czyli jak na legalną firmę trochę podejrzane.

 

Jeśli porównujesz formułę projektu do obligacji korporacyjnych to procent rocznego zwrotu jest abstrakcją!

 

Można prosić o szczegóły firmy adres, tel, bo piszesz że "można odwiedzić i porozmawiać z realnymi osobami tworzącymi projekt"

 

 

Zarejestrowałem się i ku mojemu zdziwieniu pozycje są premiowane od 5% do 15% nie mogę doszukać czy to dzienna premia czy

całkowita bo okres "życia" pozycji też podany jest od 16 do 90 dni no ale to można zrozumieć.

 

Stronka jeśli można nazwać to stroną dość uboga jak na firmę z branży reklamy.

 

Ale nie o szatę graficzną tu chodzi bo znamy ten szkolny design z innego programu :lol:

Edited by slawek107

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zacznę od adresu. Owszem mieścimy się w biurowcu, znany w Kaliszu inkubator przedsiębiorczości na ulicy Częstochowskiej 25, zajmujemy biura pod numerem 28.

Firma jak najbardziej legalna 100%. Jeśli chodzi o zwrot z inwestycji, chciałbym uściślić, że pozycje premiowane są za swój okres pracy. Czyli przykładowo Jeśli pozycja jest miesięczna i ma 5% to stopa roczna to 60%. Wyjaśnie może skąd rozrzut w tych procentach. Otóz każda kampania na nośnikach cyfrowych składa się z kilku parametrów:

- czas trwania spotu (5-20s)

- ilość wyświelteń dobowa (od kilunastu do paru tysiecy)

- ilość dni w kampanii

Całkowity koszt kampanii na jednym nośniku będzie tym większy im wyższe są te 3 parametry. Pzykładowo kampanie Lotto trwają tylko 1-3 dni gdy jest kumulacja. Inne kampanie trwają 3 miesiące a bywają też półroczne. Elastyczność tego medium sprawia że koszt reklamy na jednym nośniku wynosi od kilkuset zł, np za jeden dzień emisji, do kilkudziesięciu tys. za pół roku. Wielu operatorów podobnie, jak ma to miejsce w prasie, radiu czy innych mediach udostępnia upusty za dokonanie 100% przedpłaty na kampanie. Rzędy tych upustów są rózne od kilku do kilkudziesieciu procent w zależności od budżetu kampanii. Nasza średnia marża handlowa to 25-30%. Kiedy doliczymy do niej spomniany upust za przedpłatę powstaje dodatkowy zysk stanowiący własnie wynagrodzenia dla partnera w ysokości połowy tego upustu. Pisząc o obligacjach oczywiście nie miałem na myśli stopy zwrotu, bo rzecz jasna jest to inny produkt, chodziło mi raczej o podobieństwo naszego programu, który jest jakby rozpięty w swojej formule między HYIP i takimi oblogacjami. Ponadto obligacje to oczywiście najczęściej duże kwoty i dłute terminy wykupu. Podbnie nieco, jak w wielu HYIPach - w naszym przypadku uzyskiwanie trwałego z góry przewidzianego liniowego zysku rocznego nie jest możłiwe. Oczywiście taka przewidywalność jest na poziomie danej pozycji - stawka premii jest z góry znana, natomiast nasze pozycje bardzo rzadko będą dłuższe niż 5-6 miesięcy, a najczęsciej będą oscylowac w granicach 0.5-3 miesięcy. W perspektywie powiedzmy 2 miesięcznej jest to dochód który można nazwać pasywnym, natomiast chcąc dłuższy czas osiągać dochody trzeba jednak zaglądać i podejmować decyzje co do potencjalnych reinwestycji w kolejne pozycje. Zdarzają się też rzadkie rodzynki, przykładowo kampania na jednym z nośników w centrum Warszawy na kwote 30 tys (bardzo częste emisje, tydzień kampanii), z możliwością zapłaty z dołu dla współpracujących i znanych już podmiotów, ale w przypadku przedpłaty 15 proc rabatu :) Ale to nie zdarza się często. Rabaty za przedpłątę są generalnie znane od dawna w dziedzinie reklamy, natomiast w ostatnich latach, większość firm reklamowych bardziej niż kiedyś ceni sobie płynność, dlatego szczególnie o to dbają i zachęcają do przedpłat.

 

Podaję szzcegółowy adres naszej firmy:

Disign.pl, BIGformat.tv

ul. Częstochoswka 25, biuro nr 28

62-800 KALISZ

tel. do mnie: w sprawie programu partnerskiego: 533630660 codziennie do 12-21.

Zgodnie z ustaleniem właścicela firmy, Piotrka Pisarka, umówiliśmy się, że kontakt do niego będę podawał osobom wstępnie zainteresowanym, zatem wystarczy napisać do mnie na prv. Podobnie rzecz ma się z dokumentami rejestrowymi firmy oraz innymi, którę mogę przedstawić osobom zainteresowanym.

 

Jeśli chodzi o stronkę "ubogą" - taka właśnie ma być, bez zbędnych fajerwerków, tylko to co ważne. Zresztą nie jest to typowa strona wizerunkowa, a bardziej aplikacja inwernetowa do zarządzania finansami i pozycjami, mam nadzieję że jest czytelna :)

 

pozdrawiam serdecznie Piotrek Pawlak

Edited by DisignPL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, znalazł się - Ja. Wszystko wygląda naprawdę dobrze. Firma nie ma nic do ukrycia. Naprawdę istnieją i zajmują się "reklamą na telebimach" i wszystkim co z tym związane. Według mnie ich działalność jest klarowna i tak samo jasny jest sposób osiągania zysku, za równo przez nich jak i uczestników. Postaram się co jakiś czas opisać wrażenia ze współpracy.

Mam nadzieje, że będzie to kolejna firma pokroju K-CH, jeśli chodzi o rzetelność i dobrą współprace.

Edited by in9vesto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak wygląda forma rozliczeń, jak sformułowana jest umowa. Inwestycyjna czy coś w tym stylu? Jaka kategoria opodatkowania tych zysków?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedynym mankamentem według mnie jest właśnie słabo sprecyzowana umowa i regulamin. Rejestracja w systemie jest równoznaczna z podpisaniem umowy. A treść umowy to właściwie regulamin i ustawa z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Dopytując u umowe i regulamin uzyskałem info, że tak umowa(regulamin) została sprecyzowana przez kancelarie prawną reprezentującą firme. Podatek rozlicza się tak samo jak od dowolnych zysków kapitałowych. Wynosi on 19%, PIT38. Polecam FAQ i regulamin na stronie http://partner.disign.pl/.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Serdecznie dziękuję osobom, które już zarejestrowały się jako Partnerzy w naszym systemie. Tym, którzy powierzyli nam już swoje środki dziękuję za okazane zaufanie, dziękuję także szczególnie Partnerom którzy w licznej korespondencji mailowej ze mną wyrazili krytyczne uwagi co do obecnego funkcjonowania systemu, takie uważam za najcenniejsze. W szczególności dziękuję In9vesto za jego uwagi, które bardzo sobie cenię, posłużą one do ulepszania naszego serwisu, tak by spełniał oczekiwania Partnerów.

 

Zainteresowanie naszym systemem partnerskim pozytywnie nas zaskoczyło. W ciągu 3 dni zarejestrowało się u nas 70 Partnerów, z czego 20 zainwestowało swoje środki. Wspomnę tylko, że info o naszym systemie zamieściliśmy także na innych forach i stronach o tematyce inwestycyjnej. Chciałby zadeklarować, że w rozmów które przeprowadziłem z Partnerami wyłania nam się lista ulepszeń, które będą dostępne w wersji systemu 1.1 za kilka tygodni:

- bardziej przyjazny regulamin, dający większe poczucie bezpieczeństwa Partnerom,

- zwiększone bezpieczeństwo transferu środków, tutaj zamierzamy wprowadzić jednorazowe kody SMS, prowadzimy już rozmowy na temat wdrożenia tej części systemu,

- powiadamianie SMS o istotnych zdarzeniach systemowych, księgowaniu wpłat i wypłat, czasie rozpoczęcia i zakończenia pracy pozycji, nowych pozycjach,

- roboty automatyzujące opcje reinwestycji przy założeniu określonych parametrów, takich jak rentowność, poziom ROI w skali roku itd.

Wszystkie te miany wdrożymy w miesiącu lutym.

 

Chciałbym także poinformować, że wszelkie prace wdrożeniowe (nowe wersje systemu) są aplikowane pomiędzy północą (0.00-0.05) i trwają max 5 minut. W tym czasie aktualizujemy nasza aplikację internetową partner.disign.pl. Dziś w nocy wdrażamy wersję 1.004 posiadającą następujące zmiany:

- możliwość rejestrowania telefonów w profilu Partnera,

- powiadomienie e-mail o zaksięgowaniu nowej wpłaty

 

pozdrawiam, Piotrek Pawlak

Edited by DisignPL

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm 3dni 70 partnerów i 20 co zainwestowało a w wątku 2 osoby coś komentują czyli pewnie chcą być anonimowi a szkoda

bo chętnie bym poczytał wypowiedzi osób bezpośrednio zaangażowanych finansowo w ten projekt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liczby które podałem to suma dla całego programu partnerskiego, jak wspomniałem ogłaszaliśmy się także w wielu innych miejscach, choć istotnie myślę, że wielu inwestorów woli pozostać anonimowymi.

 

Mamy rodzynka w pozycjach, ID o numerze: 1000092027, jest to krótka i intensywna kampania sieci fast-food w Warszawie. Premia 5%/12dni. Zapisy do jutra do około południa, Kwota pozycji to 7257 zł do kompletacji budżetu brakuje nieco ponad 1600 zł. Zapraszamy :)

 

pozdrawiam Piotrek Pawlak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super rodzynek, ale jak ogłaszając to w piątkowy wieczór, ktoś ma przelać pieniądze do rana, skoro Elixir nie bardzo w weekendy funkcjonuje? Chyba że ma się konto w tym samym banku lub przelewem natychmiastowym może?

 

W regulaminie nie ma słowa, na jakiej podstawie prawnej zawierana jest umowa przekazania środków i jej zwrotu inwestorowi (Partnerowi). Czyli na jakiej podstawie można uznać, że jest to sytuacja skutkująca formą opodatkowania od zysków kapitałowych?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dokładnie tak, ExpresElixir. Niebawem regulamin będzie poprawiony.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podpisujemy jakąś umowę, jest zabezpieczenie kapitału?

Share this post


Link to post
Share on other sites

I kto płaci podatek, firma w moim imieniu, czy sam się zajmuję jego odprowadzaniem? To ma znaczenie przy reinwestowaniu - druga opcja ma odroczoną płatność, gdy się rozlicza raz w roku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeszcze i ja dorzucę moje pytanko :) Czy na pewno to ma być podatek od zysków kapitałowych PIT 38 czy też raczej Pit 36 pozycja 191?

Edited by ayla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o umowę, to obecnie nie podpisujemy umów, natomiast niebawem na spotkaniu z kancelarią prawną która nas obsługuje poruszymy tą i inne kwestie związane z doprecyzowaniem regulaminu, aby współpraca dawała Partnerom poczucie większego komfortu formalno-prawnego.

Podatek opłaca Partner w zeznaniu rocznym. Jeśli chodzi o konkretny rodzaj PITu to PIT38 został nam wskazany przed doradcę podatkowego. Przekażę mu ponownie pytanie o tą sprawę i wkrótce zamieszczę bardziej obszerne informacje na ten temat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To już do kompletu pytanie do firmy i prawnika. Czy macie zabezpieczoną działalność (kopie dokumentów i systemu poza firmą) na wypadek interwencji ABW? Prędzej czy później przy takiej działalności panowie smutni do Was zawitają i zabiorą wszystko, co stoi w biurze (nie ważne, czy to ma sens). Ważne, aby po tej wizycie firma mogła dalej funkcjonować.

 

I dlatego tak ważne są od nas pytania o umowę, treść i zgodność z zasadami opłacania podatków, bo to typowe pytania zadawane potem inwestorom przez ABW.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesteśmy legalną firmą płacącą legalne podatki. Dokumenty trzymamy poza biurem, mamy też mirroring serwera baz danych. Natomiast zakładając rozwój wypadków typu ABW w firmie jako siłowe działanie reżimu, to tak naprawdę nie da się chyba funkcjonować, bo przecież oni mogą zablokować np. konta bankowe i zrobić co im się żywnie podoba. Czytałem przykłady, jak w taki sposób doprowadzania się do zniszczenia polskie firmy, tak samo robi US, ZUS i inne instytucje :) Mieliśmy już nie jedną kontrolę z US i nie tylko i nigdy nie spowodowało to u nas problemów. Ale oczywiście scenariusz ABW nie jest wykluczony w przypadku dowolnej polskiej firmy. Źeby się przed tym bronić musielibyśmy założyć firmę na Cyprze :) Może to jest dobry pomysł, ale chyba takie działanie nie sprzyja zaufaniu Partnerów, może się mylę ?

W najbliższych dniach uściślimy regulamin i obszernie wyjaśnimy kwestie podatkowe, stosowne spotkania w tej sprawie mamy już umówione.

Edited by DisignPL

Share this post


Link to post
Share on other sites

W jaki sposób odbywałaby sie wypłata srodków? Po prostu klikam "wyplać" i kwota zostałaby przelana na powiązane konto?

Przeciez ta strona nie jest specjalnie zabezpieczona, moim zaniem łatwo jest sie wlamać, zmienić numer konta i wyplacic sobie środki :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aby wypłacić środki, wystarczy w systemie zlecić wypłatę. Środki zostaną przelane na konto, z którego były dokonywane wpłaty - nie ma innej opcji. W nowej wersji systemu 1.1 będzie można zdefiniować kilka różnych kont, a autoryzacja tej czynności będzie wymagała jednorazowego hasła SMS. Dlaczego sądzi Pani, że łatwo jest się włamać ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja mam pytanie jaki kapitał chcecie docelowo pozyskać ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obecnie około 300 tys w ramach działalności operacyjnej (kampanie reklamowe, przedpłaty i wczesny zakup czasu). Natomiast inwestycje w nowe nośniki to około 350 tys.za każdy nowy nośnik 52m2. W Warszawie jest potencjał do ustawienia 20 nowych nośników tej wielkości.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.×