Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

DisignPL

[SCAM] Disign Partner - polski program 30%+rocznie

Recommended Posts

Hej, ja na telefonie tez nie mam. Próbowałem resetować ciastka, tel. w pionie i poziomie. Nic nie pomaga.

Wystarczy zmniejszyć wielkość ekranu w przeglądarce ze 100% na 90% i ikona pojawi się.

Pzdr

Problem po dodaniu nowej ikony faktycznie pojawia się przy niższych rozdzielczościach okna. Belka z ikonami nie "zawija się". Dlatego nieco zmniejszyliśmy ikony mi teraz już powinno być ok. Prosimy o uwagi czy to dobre rozwiązanie.

dla mnie na Full HD trochę male, może opcja w ustawieniach "wysoka rozdzielczość" a standardowo niska niech bedzie

a dla mnie to powiem Tak - przy moim kosztystaniu z zakupów czyli średnio raz na 100dni to może byc w jakiekolwiek formie :) nawet mogę ustawiać się w kolejce w nocy jak za starych komunistycznych czasów ! oby tylko $$$ się zgadzało :P

Wielkość ikon jest ok. Używam laptopa także problemów niema.

Witam.

Zmniejszenie ikon pomogło. Teraz także w safari wszystko ok, widać powiadomienia :-)

Witam.

Zmniejszenie ikon pomogło. Teraż także w safari już widać powiadomienia :-)

Takiej serii wypasionych pozycji dawno nie było. I wszystkie na duże kwoty. Czy aby inwestorzy są w stanie to przełknąć.

Z jednej strony dobrze, bo firma ma dużo kampanii reklamowych.

Z drugiej - sam nie wiem, w dzisiejszych czasach lepiej nie wychodzić przed szereg.

• Like 1

Istotnie, ostatnio dużo atrakcyjnych pozycji, ale popyt chyba narazie nie maleje z tego co obserwuje. Z drugiej strony cześć inwestorów może już się powoli wycofywać, ja natomiast mam zamiar wykorzystać maksymalnie ostatni okres pracy systemu.

Aż się zalogowałem, zeby zobaczyć. Oj jest w czym wybierać. :) Natomiast @LM11 co miałeś na myśli o wychodzeniu przed szereg?

Obyśmy mieli tylko takie problemy, jak za dużo pozycji lub czasami nie pojawiająca sie ikona :)

Ja to bym bardziej prosił Pana Piotra o jakieś informację konkretne które miały pojawić się na początku roku aby przyjąć jakiś system inwestowania .

pzdr

Tak na szybko, to kwotowo nie odbiega od zwykłych sum dziennych.

Inna sprawa że przydała by się jakaś informacja o pozyskaniu (bądź nie) finansowania z banku.

Panie Piotrze na kiedy jest planowane spotkanie które było zapowiadane z początkiem roku?

Witam Forumowiczów. Nie mamy jeszcze kompletnych informacji dla Was odnośnie spraw związanych z finansowaniem, więc nieco zwlekaliśmy z komunikatami, jednak większość z nich jest już znana. Dlatego zapraszamy czat w najbliższy poniedziałek, 8 lutego 2016 o godzinie 20.00. Podamy też kilka innych bieżących informacji.

• Like 1

No to do usłyszenia i dziękuję za szybką odpowiedź .

W PD serwis jest naprawde dobry. Może jednak PD zdecyduje się na działalaność na takich zasadach na kolejne 5-10-15 lat ;) ?

Wystarczyłyby jeszcze 2 dodatkowe lata :) A czy będzie można gdzieś odsłuchać nagrania z tego czata? Kiedyś była taka zapowiedź, że będą udostępniane, ale chyba ten pomysł poszedł w niepamięć, a ja chyba nie zdążę na g. 20-tą dotrzeć do domu.

No to trzeba by już kogoś poprosić aby ściągnął programik do nagrywania i później udostępniła ja niestety nie pomogę korzystam z firmowego lapa i nie mogę zainstalować niczego na co Admin nie pozwoli :P

Mnie też nie będzie w tych godzinach. Mam prośbę aby może Pan Piotr dał informacje tutaj co ważnego było omawiane na czacie.

Nie ukrywam że ciekawy jestem, jednak życie zawodowe koliduje z godziną 20:00.

Jak się nic u mnie nie zmieni to się pojawię i zdam relację co zostało powiedziane :-)

• Like 1

Będę oczywiście.

Jeśli będziecie mieć problem z obecnością, to wrzućcie tutaj ewentualne pytania.

Po spotkaniu ktoś z Firmy na pewno napisze jakieś podsumowanie z odpowiedziami, jak to w przeszłości bywało.

Edited by W2oo

​Bylby ktoś na tyle miły aby mi skrócić co i jak z programem?

Na czym się zarabia, jaka jest dobra kwota inwestycji no i jak stoi program?