Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

DisignPL

[SCAM] Disign Partner - polski program 30%+rocznie

Recommended Posts

Bawią mnie te wasze pocieszania się nawzajem. Jedyne z czym się zgodzę to, że trzeba czekać.. Nie wieszajcie swoich mądrości o prokuraturze, bo nie wiecie o niej nic, poza głupotami z telewizji. Piszecie, że firma była wypłacalna.. była bo nie wypłacali wszyscy tylko stosunkowo niewielkie kwoty. Zatrzymanie mogło nastąpić dlatego, że nie mieli pokrycia finansowego na całą kwotę naszych pieniędzy. Czyli wystarczy, że kilku czołowych inwestorów zdeklarowałoby wypłatę i system by padł.. Sam zainwestowałem, ale stosunkowo nieduże kwoty. Fakt nie ma co biegać teraz z wnioskami do prokuratury, ale nie dlatego, że pogrążamy firmę, ale dlatego, że nie odzyskamy grosza bez zakończonego procesu. Nie piszcie głupot, że pogrążamy firmę, tylko dopuście możliwość, że mogliście zostać oszukani (nie stwierdzam faktu). Jeżeli są winni to wasze bohaterskie posty i działania na forum nic nie pomogą. Poczekajmy. Przypominam jedną ważna sprawę. Inwestując każdy klikając przelew robił to na własne życzenie. Słuszna uwaga, że nikt nie daje % za darmo. Nie analizujmy już jak firma działała i jaki % był, bo mogliśmy myśleć przed zainwestowaniem. Uderzyć się w pierś, wzięliśmy na siebie ryzyko? wzięliśmy. Wiec jemy teraz tego owoce. Tego typu posty co piszecie obniżacie wiarygodność forum i jego pozycje. Cierpliwości

Oczywiście, że nie mieli całego pokrycia, bo pieniądze były w Spółce BigFormat TV SA, gdzie odbywały się kampanie reklamowe.

I tutaj się zgadzam, nic nowego nie stworzymy, a tylko się nakręcamy. Na razie jesteśmy udupieni, zobaczymy co dalej :)

Udupieni może nie ale kasa zamrożona, proponuje przerwę i czekać na wypowiedz DP.

...W amber gold klienci nic nie dostali...bo wystarczyło tylko na pokrycie kosztów rozpraw, karę...itd...a przecież mieli

ulokowane pieniądze w złocie, nieruchomosciach. samochodach...tak, ze było co sprzedać...a DP? jaki ma majątek?

kilka nośników?...głównie pieniądze szły i zarabiały na kampaniach reklamowych, których teraz nie będzie...na kontach bankowych

tez pieniądze nie "leżą"...bo to byłby bezsens wystawiać codziennie do zakupu pozycje i to ostatnio w dużej ilosci ..?...?

ja zadam inne pytanie, gdzie wroca pieniadze z aktywnych kampanii? :)

Jeśli pieniądze i kampanie są to wrócą na konta

I pojawiły się pozycje z automatu równo o 12.

A może za zamrożenie pieniędzy będziemy domagać sie odszkodowania od prokuratury?? :)))

Edited by pepperoniss

Jeśli pieniądze i kampanie są to wrócą na konta

I pojawiły się pozycje z automatu równo o 12.

Pozycje pojawiają się automatycznie o 12 tak jak wtedy, gdy p. Pawlak jest na urlopie. Jak wiemy firma BF ma kontrakty na kampanie na pół roku do przodu.

ja zadam inne pytanie, gdzie wroca pieniadze z aktywnych kampanii? :)

Pieniądze wrócą do BigFormat TV SA, tak jak zawsze. To BF transferował gotówkę do PHU PI.

Jak dla mnie powinni od początku wrzucać o tej samej godzinie pozycje ... nie sterczał by człowiek jak głupi w oczekiwaniu za pozycjami od samego rana.

• Like 1

i gdyby faktycznie BF ze swojego konta oddawało teraz na bieżąco inwestorom środki z zakończonych pozycji, to nie powstałoby grono poszkodowanych. W innym wypadku nie będzie szans na uniewinnienie aresztowanych.

• Like 2

i gdyby faktycznie BF ze swojego konta oddawało teraz na bieżąco inwestorom środki z zakończonych pozycji, to nie powstałoby grono poszkodowanych. W innym wypadku nie będzie szans na uniewinnienie aresztowanych.

Tylko, że to jest niemożliwe, bo mamy umowy z PHU PI i z ich kont muszą iść przelewy. Tu chodzi też o papierologię, wszystko w papierach musi się zgadzać. 

a porozumienie miedzy firmami i cesja ? tu to brakuje podpisów PP do tego ?

Witam Wszystkich , wlasnie najnowsze doniesienia od rzecznika prokuratury (wypowiedz w Tvp info ) Pani rzecznik troche sie motala na zadawane pytania przez dzienikarke . Wypowiedz cytuje ; ze zostalo oszukane przez ostanie dwa lata ponad 600 osob na okolo 50mln zlotych , na pytanie w jaki sposob na to wpadli - odp. wlasne sledztwo prokuratora (zenada) nikt przez okres 2 lat nigdzie nie wypowiedzial sie , ze zostal oszukany przeciez to bagatela 50mln zl , nikt nie ujawnil tego dziennikarza lub innym instutucja . Nic sie nie zmienilo dajcie czlowieka a znajdziemy paragraf . Ponadto zlecilem wyplate z jedej pozycji , ktora zakonczyla sie w dniu zatrzymanych  , wieczorkiem z tej pozycji weszly pieniazki na konto . Ktos kto oszukuje ludzi mysle ,ze juz by pieniedzy nie wyplacil , skoro wg informacji zostali panowie zatrzymani  .Dalej mysle ,ze wszystko jest szyte grubymi nicmi. Teraz ludzie beda zglaszac i prokuraturze zamknie sie sledztwo wedle ich toku myslenia . Taki kraj jak komus jest za dobrze trzeba go ukrucic po ukladzikach .Powtarzam takie jest moje zdanie .A skoro prokuratura miala juz dowody od 2 lat to dlaczego nic wczesniej nie zrobila .Wiedzac , ze jest cos nie legalnego domniemywam ,ze sama dopuscila sie ...........

Ja bym czekal co oswiadczenie DP lub kogos inego z tego otoczenia. Warto posłuchac drugiej strony i ewentualnei czakmy z tej strony na jakies propozycje.

Edited by boba13

Cóż za żałosny podpis do zdjęcia artykułu

Na zdjęciu: 50 mln zł w gotówce

To samo zdjęcie można znaleźć tutaj:

http://next.gazeta.pl/pieniadz/51,136200,18195887.html?i=8

http://next.gazeta.pl/pieniadz/1,136157,18412482,polacy-dorabiaja-sie-mamy-coraz-wiecej-milionerow-wykres.html

http://ruch-obywatelski.com/absurdy/fitness-imprezy-i-wycieczki-czyli-na-co-wydaje-twoje-skladki-zus/

oraz w wielu innych witrynach. Wychodzi manipulacja faktami ponieważ ciemna masa z klapkami na oczach uwierzą, że ta paleta pieniędzy należy do dwóch osób z Kalisza   :idiot2:

Edited by Harry
  • Like 1

A tam od razu ciemna masa ja tam widze w lewym dolnym rogu swoj kapitał, a w górnym prawym mój %

Chciał bym żeby jakiś pokrzywdzony sie wypowiedział :)

Wypowiedzą się za kilka dni, gdy z przyczyn niezależnych od d.p. nie bedzie zleconych wypłat na koncie. Do tego momentu chyba nikogo takiego nie znajdziesz...

Edited by valopunto

...a ja % i to sporo...albo jeszcze więcej...kapitał zdążyłam wypłacić, jak zaczęłó się nagle mnogo pozycji do zakupu pokazywać....wydało mi się to

mocno podejrzane

Dobrze by było gdyby pracownik firmy wystosował jakiś komunikat np. Pani Marlena... czy ktoś ma z nia jakiś kontakt?

...chciałam porozmawiać z p. Prokurator, ale cały czas udziela wywiadów - jak mnie poinformowano...!..!.!

A skomentował w jakiś sposób zarzuty? Ze to "pyramida" ...itd?