Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

DisignPL

[SCAM] Disign Partner - polski program 30%+rocznie

Recommended Posts

Perfekcja ze strony mver, zeby taka wiedze mieli obroncy Panow PP na temat paragrafow

Przekazuję info po rozmowie z BF - potwierdzają, że nasze pieniądze szły na kampanie reklamowe. BF finansowany jest z naszych pieniędzy - wszystkie kampanie reklamowe wykonują WYŁ

Edited by kasio

Strona nie działa, kto podpowie adres na czata

Dziwniejsze było to, że tak długo po zatrzymaniu PP strona działała.

Co niektórzy są w gorącej wodzie kąpani, najchętniej już by pisali pozwy, donosy albo posadzili ich za kratki. Do puki kasa pracowała było wszystko OK (dla mnie oczywiście też) natomiast teraz trzeba poczekać na konkrety żeby wiedzieć jak działać. Może po jutrzejszym spotkaniu będziemy mądrzejsi aby podjąć konkretne kroki. A może nie będzie trzeba  czego sobie i wszystkim życzę. 

Czy ktoś może się zalogować do DP ? Bo ja mam z tym problem już od dwóch dni :(

A co szanowny kolega widzi w pisaniu pozwów i dochodzeniu należnych sobie wierzytelności?
Nie bardzo rozumiem. Jeśli Waćpan uważa, że aresztowanie Waćpana dłużnika nie jest powodem do niepokoju i jest to zupełnie normalna sytuacja podobnie jak niemożliwość zlecenia dotychczasowymi kanałami wypłaty należnych już wierzytelności - to ok. Może Waćpan czekać. Twoja kasa - Twoja strategia - Twoje ryzyko.

Aresztowanie związane było z datą, tj. 2 lata od rozpoczęcia śledztwa. Termin upływał 13 maja od zgłoszenia przez KNF. Prokuratura dokonując aresztowania liczy, że teraz uda się znaleźć nieprawidłowości i my możemy im w tym pomóc składając zażalenie na DP.

Jaki związek ma to, że śledztwo trwa 2 lata z aresztowaniem? Bo ja nie potrafię dopatrzeć się żadnego. Przecież trwa ono nadal. Jedyną różnicą jest to, że doszło w sprawie do aresztowań.

Prokuratura dokonując aresztowania liczy, że teraz uda się znaleźć nieprawidłowości i my możemy im w tym pomóc składając zażalenie na DP.

A skąd takie absurdalne przypuszczenie?
Po pierwsze aresztowania dokonał nie prokurator a Sąd Rejonowy w Kaliszu. Po drugie prokurator musiał przedstawić Sądowi dowodu w znaczny sposób uprawdopodobniający popełnienie przez podsądnych zarzucanych im przestępstw. Gdyby tego nie zrobił Sąd by ich nie aresztował.
Jakie zażalenia masz na myśli?
Przecież nie jesteś stroną tego postępowania więc nie możesz składać żadnych zawiadomień.
Natomiast jeśli masz dowody na to jak w rzeczywistości działał program to powinieneś podzielić się swoją wiedzą z prokuraturą. Dzięki temu będzie mogła zweryfikować prawidłowość przyjmowanych w śledztwie hipotez.
To, że DP teraz, po aresztowaniach, nie płaci nie ma żadnego znaczenie dla stawianych panom PP zarzutów. To kwestia stricte cywilna. Nie karna.

Czyli co należy robić?
Będziemy składać pozew zbiorowy o wypłatę naszych środków? Taki jest plan?

Byłem dziś na komisariacie. Stwierdzili, że nie warto składać zeznania, bo za wiele to nie da. Lepiej złożyć pozew zbiorowy jest to tania stosunkowo sprawa i skuteczna jeśli chodzi o odzyskanie jak największej liczby wypłaconych środków.

Czyli co należy robić?
Będziemy składać pozew zbiorowy o wypłatę naszych środków? Taki jest plan?

Byłem dziś na komisariacie. Stwierdzili, że nie warto składać zeznania, bo za wiele to nie da. Lepiej złożyć pozew zbiorowy jest to tania stosunkowo sprawa i skuteczna jeśli chodzi o odzyskanie jak największej liczby wypłaconych środków.

Wyśmienicie... Ciekawy ten Twój komisariat...

Uwierz, że nie od Ciebie zależy czy warto Ciebie przesłuchać. Warto też pamiętać, że nie świadek decyduje czy warto składać zeznania czy też nie. Odmowa składania zeznań jest jednak karalna...

Druga kwestia poruszana w Twoim poście. Pozew zbiorowy...

Hm... Podejdź na komisariat i powiedz im żeby nie bawili się w udzielanie porad prawnych... Bo jeśli to nie Twoja konfabulacja to policjanci opowiadając Ci bzdury.

W tej sprawie praktycznie pozew zbiorowy nie będzie mógł być wytoczony z uwagi na jeden warunek wystąpienia z pozwem zbiorowym. Wysokość roszczenia z pozwu zbiorowego musi być taka sama. Na tym polega właśnie pozew zbiorowy, że Sąd nie musi rozstrzygać roszczeń poszczególnych członków grupy występującej z pozwem. A roszczenia uczestników są różne ok kilkuset złotych do kilku milionów.

Uzyskałem informację, że do tej pory żaden z uczestników programu nie zgłosił się do prokuratury w charakterze pokrzywdzonego oraz żaden z uczestników nie zgłosił ani przed ani po aresztowaniu zgłoszenia popełnienia przez panów PP oszustwa. Niestety, nie jestem w stanie tej informacji w żaden sposób zweryfikować.

Jeśli to prawda - nie jestem zdziwiony. Ponieważ z danych przez nas posiadanych co do funkcjonowania programu można co prawda snuć różne spekulacje, szczególnie po aresztowaniu PP, ale prezentowany przez DP model mógł w rzeczywistości funkcjonować. Nie widzę więc żadnego powodu by ktokolwiek miał lecieć do prokuratury z krzykiem, że wie, że został oszukany...

Właśnie dostałem potwierdzenie zakończenia pozycji, to oznacza że wszystko nadal działa tylko bloknięty jest dostęp do samej stronki.

czym dostalem? smsem? mailem. proze udostepnij jakis screen.

czym dostalem? smsem? mailem. proze udostepnij jakis screen.

mam włączone powiadomienia mailem i jak jakaś pozycja startuje/kończy się przychodzi mail "agent@bigformat.tv Koniec pracy pozycji 00....."

wiem ze sms nie dochodza przynajmniej w moim przypadku. Powiadomienia mail dochodza.

Potwierdzam, ja też dostałem maila o zbliżającym się końcu pozycji :) smsy pewnie nie dochodzą gdyż musiały się skończyć środki na koncie (bramce) do wysyłki smsów.

Zatem system cały czas działa jest tylko niedostępny ze "świata".

Czy ktoś ma info odnośnie wyłączenia strony DP oraz czy print screen nam wystarczy do dochodzenia należności? Widzę że inwestorzy porozchodzili się po różnych forach lub pozakładali własne, czyli każdy na własna rękę ma dochodzić należności czy wspólnie? Bo widzę że dyskusje ucichły i nie ma żadnych konkretnych ustaleń. Wiem że czekamy na środę ale to nie przeszkadza porozmawiać co dalej.

Strona jest nie dostępna jednak system cały czas działa, przychodzą powiadomienia mailowe o danych pozycjach. Na chwilę obecną wszyscy czekają na spotkanie które organizuje p. mecenas, także na spokojnie. Większość dyskusji jest na chacie :) Porozmawiać co dalej ? a co masz konkretnego na myśli ? chyba że masz konkretne informacje, rozmowa o wszystkim i o niczym chyba nie ma sensu.

Ok. Masz racje czekamy na rozwój wydarzeń. O której jest czat.

osoby z powiadomieniami mailowymi, dajcie znać po 12, czy wystawiono nowe pozycje.

Nie mam pojęcia czy to coś będzie oznaczało, czy wniesie coś nowego do tematu, ale po prostu jestem ciekawa

12:02 i maila dotyczącego nowych pozycji brak.

Na drugim forum info o spotkaniu ... przepraszam, ale po sugestiach zdecydowałem się usunąć ten wpis.

mver

Edited by mver
  • Like 2