Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

DisignPL

[SCAM] Disign Partner - polski program 30%+rocznie

Recommended Posts

[usunięto]

Trzeba chodzić na spotkania to byś znał odpowiedz. Takie pytanie już padło.

Edited by Kris
Nie cytujemy poprzedzających postów w całości

Na spotkaniu byłem i znam odpowiedz, chodziło Mi o odpowiedz dla @NEOne.

Ludzie, jeżeli macie wątpliwości w jakiejś kwestii, to zadajcie sobie trochę trudu i przeczytajcie wątek od "deski do deski", a wiele Waszych wątpliwości zostanie rozwianych, bo najczęściej były wcześniej już omówione.

Udanie się na spotkanie, jeżeli będzie w przyszłości organizowane, da Wam jeszcze więcej, a przy okazji będziecie mieli szansę poznać osoby, którym powierzacie swoje pieniądze. :cool:  

Edited by wito

Data przedpłaty na kampanię i data rozpoczęcia kampanii to dwie różne daty. Jeżeli z przedpłaty wynika profit, zależność między tymi datami jest taka, że data przedpłaty nie może być późniejsza, niż data startu kampanii. Pozycja wystawiana jest na 9 dni przed maksymalnym możliwym terminem dokonania przedpłaty z uwzględnieniem przypadających na ten okres 9 dni dni wolnych i czasu potrzebnego na transfer środków w ramach przedpłaty. Czas trwania pozycji jest skalkulowany w sposób potencjalnie skrajnej korzystnej sytuacji, tzn. pozycja startuje w ostatnim możliwym terminie, bierze też pod uwagę sytuację odwrotną, czyli pozycja startuje natychmiast. Zatem czas trwania pozycji zawiera w sobie możliwe przesunięcie czasowe (obecnie prawie zawsze 9 dni), termin płatności dla reklamodawcy i 3 dni na wpływ środków. Dlatego nawet kampania trwająca 1 dzień będzie reprezentowana przez pozycję nie krótszą niż 12 dni.

• Like 1

[usunięto]

Witam

prosil bym o zmiane tonu przedewszystkim!!! w ten sposo zaden tu niczego nie osiagnie. Przypominam ze sa ostatnio poruszane sprawy malo istotne, jezeli te 10 tys ma dla kogos byc Probleme do niech sobie idzie np do Chwilowek.

Z poszanowaniem !

Dlaczego Administrator usunal moj Post? O co zu chodzi?

Edited by Kris
OT. Nikt nie usunął Twojego postu, tylko bezpośredni cytat, który w tym poście się zawierał. Poczytaj REGULAMIN i wszystko będzie wiadomo.

Data przedpłaty na kampanię i data rozpoczęcia kampanii to dwie różne daty. Jeżeli z przedpłaty wynika profit, zależność między tymi datami jest taka, że data przedpłaty nie może być późniejsza, niż data startu kampanii. Pozycja wystawiana jest na 9 dni przed maksymalnym możliwym terminem dokonania przedpłaty z uwzględnieniem przypadających na ten okres 9 dni dni wolnych i czasu potrzebnego na transfer środków w ramach przedpłaty. Czas trwania pozycji jest skalkulowany w sposób potencjalnie skrajnej korzystnej sytuacji, tzn. pozycja startuje w ostatnim możliwym terminie, bierze też pod uwagę sytuację odwrotną, czyli pozycja startuje natychmiast. Zatem czas trwania pozycji zawiera w sobie możliwe przesunięcie czasowe (obecnie prawie zawsze 9 dni), termin płatności dla reklamodawcy i 3 dni na wpływ środków. Dlatego nawet kampania trwająca 1 dzień będzie reprezentowana przez pozycję nie krótszą niż 12 dni.

Dz za dokładne wyjaśnienie.

Trzeba chodzić na spotkania to byś znał odpowiedz. Takie pytanie już padło.

@Asern Na spotkaniu byłem i to pierwszym jakie było więc nie zgrywaj proszę "ważniaka" ;)

Dzisiaj bardzo miło zostałem zaskoczony przez firmę aż tyle pozycji do wyboru super to mi się podoba oby tak dalej panowie -) Przy okazji mam propozycję do właścicieli firmy , już jakiś czas współpracujemy razem i widać jak do tej pory że bardzo dobrze się to nam układa ,może panowie chcielibyście z naszej strony jakiegoś wsparcia ,nowych pomysłów może i my wam coś podpowiemy abyście się jeszcze bardziej rozwinęli z korzyścią dla was i dla nas co wy na to Panowie ?

Disign cały czas korzysta z pomysłów użytkowników, jak masz jakiś pomysł to myślę, że możesz go tutaj w temacie napisać albo pójść na spotkanie.

odnośnie spotkań czy jest możliwość zorganizować kiedyś spotkanie w sobotę?

Oczywiście, że jest możliwość zorganizowania spotkania w sobotę. O jakim miescie mówimy?

Mam pytanie. Pojawiło się rozszerzenie w programie w postaci możliwości pobrania potwierdzenia zapłaty podatku. Dostępna jest forma pdf lub wysyłka dokumentu pocztą. Wypłaciłem już środki z programu, pomniejszono mój zysk o wielkość podatku. Moje pytanie brzmi, kiedy uaktywni się możliwość "kliknięcia", aby takie potwierdzenie zostało wysłane ?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Jeśli firma naliczyła i pobrała podatek to musi go do US odprowadzić do 20 dnia miesiąca następnego. Po tym terminie powinieneś mieć możliwość otrzymania dokumentu.

Można sie było prędzej czy pózniej spodziewać ze ktoś doniesie KNF Nie przejmowalbym sie za bardzo Pozdrawiam i nie panikujcie

Można było się tego spodziewać, dziś czytałem artykuł o zakrainvest gdzie KNF jak główny argument wysuwał ogromne zyski 10% w skali roku, które to są ponad 3 razy większe niż obecne lokaty bankowe ;)

Pytanie do DP czy zostaliście powiadomieni o jakiś czynnościach prowadzonych w Waszej sprawie?

Lista KNF to nic nie warty świstek, instytucja zrobiona na szybko teraz musi udawać, że czymś się zajmuje.

Wydaje Mi się że jest to spowodowane pożyczaniem pieniędzy, czyli przez - PożyczamyNET.

poz 42 Kredyty chwilówki były chyba kilkukrotnie ściągane z listy i na nią ponownie wkładane?:)

• Like 1

Asmo nie wiem skąd taki pogląd ja osobiście znam jedna z firm z tej listy która oszukał bardzo dużo ludzi a teraz nic nie można odzyskać.

Nie bądź śmieszny pozycja 54

Przydałaby się napewno jakaś informacja od DP o zaistniałej sytuacji.

Od siebie mogę powiedzieć tyle, że dzisiaj normalnie otrzymałem wypłatę, nawet dzwoniła do mnie Pani Marlena którą pozdrawiam, bo jak zwykle wszystko na jak najwyższym poziomie :)

Edited by shrek33333
  • Like 2

zorgusik oczywiście, że jestem niepoważny, bo tak to traktuję. Kch już nie wiem ile razy było ściągane i znów wstawiane. Ja również uważam, że tutaj przyczyną może być PożyczamyNET.

No szkoda ze znajomym którzy stracili tam mega kasę nie jest do śmiechu

Więc lista jest, a kasy i tak nie ma.... więc jaki sens w tym? Ja jestem za tym, żeby używać własnego mózgu, a nie zdawać się na jakieś instytucje, a szczególnie rządowe. Moja kasa, moje ryzyko, mój ewentualny błąd.

koniec offtopu