Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
przemek

Zarabiaj grając w Call of Duty 2

Recommended Posts

Lubisz grać w Call of Duty 2 i do tego interesujesz się zarabianiem pieniędzy? Jeśli tak to dobrze trafiłeś. CALIFORNIA to serwer w wersji 1.0 oraz 1.3 (w przyszłości także 1.2), który posiada specjalnie stworzonego pod siebie moda. Mod ten znacznie rozwija możliwości rozgrywki. Do dyspozycji mamy nowe mapy, nowe bronie oraz wiele innych. Im lepsza broń tym lepszy rank jest potrzebny aby ją nabyć. Grając zdobywamy punkty doświadczenia, 1000 pkt. XP zamieniane jest na jeden rank. W grze zarabiamy wirtualną walutę, którą możemy wydać w sklepie, np. na zakup Bazooki, granatów czy 15 sekundowej niewidzialności. Jak możemy zarabiać? Zdobyte przez nas rangi możemy odsprzedać w Markecie innym graczom, którzy dzięki temu będą mieli dostęp do lepszych killstreaków i broni.

Serwer jest bardzo świeży, na razie świeci pustkami ale z czasem może zapełnić się graczami. Polecając serwer znajomym możemy zarobić darmowe rangi.

Po więcej informacji zapraszam na stronę: www.moderngaming.manifo.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powiadasz zarabiamy.. Gdzie tam widnieje info o możliwości wypłaty tych pieniędzy bo nigdzie nie znalazłem tego?

Sama strona wygląda na to iż autor nie jest faktycznym przedstawicielem firmy która stworzyła CoD. Tu jest mowa jedynie o serwerach i ok, ale nie widzę jakoś możliwości zarabiania tam, bo nie wiem czy wiesz ale na tym forum słowo "Zarabianie" wiąże się z możliwością WYPŁ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zarabianie polega na zdobywaniu rang, które można odsprzedać innym graczom. Tak samo jak zarabiają gracze World of Warcraft, którzy sprzedają swój wirtualny "dorobek".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro należy do niego to dlaczego on się tu nie zaloguje i nie opisze tego?

Macie jakieś dowody tego aby transakcje wymiany itemów itd dochodziły do skutku na chwilę obecną?

Jakieś linki do aukcji które trwają lub zostały zakończone w ostatnich powiedzmy 7 dniach?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeszcze nic nie ma bo serwery wystartowały wczoraj, czyli 14 grudnia :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W takim razie do momentu aż nie zaczną napływać dowody o możliwości sprzedaży temat przenoszę do odpowiedniego działu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy to wszystko jest nadal aktualne czy juz sparawa zakonczona ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.  Chatbox

  You don't have permission to chat.
  Load More
 • News

 • Latest companies news

 • Companies

 • Posts

  • Widzisz Łaskawco - muszę przyznać ci rację... Ten program jest inny tyle, że ta inność polega na tym, że Waćpan tak go gdziwacznie prowadzi, że jest to śmieszne a nawet wręcz głupie. Naprawdę kompletnie bez sensu jest to, że otwierasz trzeci program - a zapowiadasz otwarcie ich jeszcze bodajże 10 - w sytuacji kiedy żadnego ruchu nie ma na żadnym z nich. I choć do tego się pewnie nie przyznasz to z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością do tej pory dołożyłeś do stworzenie swojego "imperium" kilkaset, max kilka tysięcy deolarów.  Być może masz nadzieję, że kiedyś tam coś z tego Ci wyjdzie. Ale IMHO, Twoje nadzieje są płonne... Tak idyotycznego prowadzenia hyipa jeszcze nie widziałem. I rzeczywiście przejdzie on do polskich, hyipowych annałów. Każdy admin - poza tobą - po pierwszym niewypale dałby sobie spokój i albo zrezygnował z dalszych prób tworzenia ponziakowych oszustw albo przeanalizowałby błędy, douczył się i wysartował za jakiś czas - z nową tożasamością bez ortografa w imeniu - z czymś choć nieco bardziej dopracowanym i bradziej rokującym na zarobek. Ty wolisz iść w zaparte... No cóz... Twój cyrk - twoje małpy - twoeje nibyhyipy... Przynajmniej jest zabawnie...   No, to akurat jest dość charakterystyczne dla większości ponziaków... Różnica jest jedynie taka, że chyba wszystkie ponziaki poza tym od @antyyesno tworzą coś co nazywają Czymś i wychwalają to pod niebiosa jako wielki przełom... Ot, choćby jak admini dascoina zawojowywali świat mody spotkaniem z dziesięciorzędnym projektantem w restaracji na Wierzy Eiffla czy też tworząc pierw niby giełdę wewnętrzną a później wypuszczając dascoina na nibygiełdy nibyzewnętrzne.... A @antyyesno tworzy kompletnie bez ładu is składu kolejne niskobudżetowe nibyponziaki i próbuje wciskać kity o rzekomych rzeszach userów... To nawet dość intrygujące jest     PS. Identyczna bylejakość widoczna jest na stronach @antyyesno vel Dariusz Modrakowski Oraz innych promotorów tego badziewia (czyżby kolejne wcielenia @antyyesno? .... .... ... Czytelnikom pod rozwagę zaś daję myśl czy to jakieś Stowarzyszenie Nieudacznych Zaganiaczy czy też jeden człek bądź to z rozdzieleniem jaźni bądź to z mutltitożsamościami... Sam zaczynam mieć nieodparte wrażenie, że jedynym uczestnikiem programu jest jego admin, @antyyesno, w kilku odsłonach. A o tym kto zacz @antyyesno mam swoją teorię ale zostawię ją dla siebie   Niemniej byłby to nad wyraz niezwykły ponziak   am na ten temat swoją własną teorię ale zostawię ja dla siebie.
  • No przecież taki jest cel piramid finansowych, aby tak zrobić, aby ogół ludzi myślał że program działa w określony sposób, podczas gdy w rzeczywistości działa on inaczej... Taki jest cel adminów tego typu programów aby ludzie pojmowali program w taki sposób jaki dla admina jest najbardziej optymalny dla jego interesów z tym związanych. Ale na szczęście nie wszyscy pojmują tego typu programy w taki sposób w jaki admin by chciał. Ależ nie, w zasadzie wszystko tutaj pasuje idealnie. Wszystkie klocki w tym hyipie pasują do siebie... Pasują nawet bardziej, niż w niektórych innych hyipach, gdzie tamtejsi admini znacznie bardziej się wysilali, aby swojego hyipa ubrać w bardziej wiarygodną legendę.  Natomiast w tym hyyipie admin w ogóle się nie wysila aby stworzyć choćby minimalne pozory jakiejś legendy. Tu nic nie ma. Tu dopiero wszystko ma rzekomo być, kiedyś tam, w przyszłości... Już nie wspominając nawet o jakichkolwiek próbach uwiarygodnienia, że program zarabia na tym na czym deklaruje że zarabia. Zero wiarygodności i masa bezpodstawnego hurraoptymizmu sprawia że ten program to jakaś groteska na tle niektórych innych hyipów.
  • Racja bo to jest hyip metafizyczny albo w stanie kwantowym czyli jest albo go nie ma.
  • Ale ja cały czas pisałem, że to jest inny projekt niż ogół myśli. Dlatego wam tutaj nic nie pasuje do zwykłych standardów hyipów jakie znacie.
  • To niesamowite że program będący prawdziwym Hyip vietcongiem gdzie userzy pochowani są chyba w tunelach bo w social mediach czy yt. nie słychać o nim nic co nie przeszkadza dynamicznemu, wręcz lawinowemu wzrostowi nowych użytkowników(tak wynika z fragmentu którego nie zacytowałem/przetłumaczyłem a był tam straszny bełkot)   Obecna sytuacja ma również pewne wady. Z uwagi na fakt, że dołączyło do nas tak wiele nowych osób, będziemy musieli opóźnić rozpoczęcie naszych kampanii reklamowych na otwartym rynku. Chcemy być w 100% pewni, że nasze serwery mogą pomieścić wszystkich nowych członków, dlatego musimy kontrolować tempo naszego wzrostu. Musimy też nieco opóźnić rozpoczęcie naszej serii webinarów z tego samego powodu. Po prostu nie możemy wejść na otwarty rynek i zacząć robić duży szum w naszych webinariach, dopóki wszystkie wyżej wymienione grupy nie będą już na pokładzie. Wtedy będziemy mogli to zrobić.
×