Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

marcino1984

My-1step sp z o.o.

Recommended Posts

Czy ktoś korzysta z usług inwestycyjnych tej firmy? Firma zajmuje sie głównie obrotem numizmatami. Jakie macie opinie jesli ktos zna tą społke z siedzibą w częstochowie.

Mam znajomych którzy czekają na pieniądze z inwestycji w tej firmie. Z tego co wiem My1step ma obecnie problemy finansowe więc radzę uważać.

ile czekaja ? i jakie kwoty tych zwrotów? teraz raczej juz nikt nie wchodzi bo nie ma ofert a Ci co weszli to na co maja uważac?

Również nie słyszałem o nich, a znam (tak mi sie wydaje) wszystkie firmy numizmatyczne na polskim rynku.

Ty to dobry jeteś agent :) skoro znasz wszystkie firmy oni nie sa firma numizmatyczna tylko jakims dziwnym tworem inwestycyjno kredytowym

w My-1Step nadal nie wypłacają  zmienili adres

Znam firmę która ma w ofercie numizmaty. Mimo wielu zawieruch do dziś utrzymuje się na powierzchni i daje zarobić [ PKB]   Co i rusz wprowadzają zmiany  ale wychodzi to im na dobre.

na tel nie odpowiadaką  a nowy adres jest w tnternecie

Jak długo czekasz na wypłatę bo moi znajomi już ponad 2 miesiące. Widzę, że jesteś z okolic byłaś może w nowej siedzibie firmy?

Nie nie byłam ale pod koniec lutego  lub początek marca tam pojadę a ja już czekam od września mój znajomy też

Magda, i jak byłaś w nowej siedzibie my-1step?

Nie byłam ale się dodzwoniłam mają teraz skabówkę u siebie obiecali że załatwią mi moją sprawę jeżeli do 3 tygodni nie załatwią to pomyślę co zrobimy bo jasteśmy całą grupą pozdrawiam

Dzięki za info. Ja dowiedziałam się, że sprawą zajęła się prokuratura i przelewy mają wyjść do końca miesiąca. Oby...

Dzięki za info jak będziecie coś więcej wiedzieć to napisz ja też jak będę wiedzieć to napiszę

Niestety nie a wręcz odwrotnie powiedzieli że nie mają pieniędzy i firma jest w trudenej sytuacji i nie wypłacą oddajemy sprawę do windykacji  jeżeli jesteście zainteresowani to info podam ale nie na forum  przecież już wystarczająco nas oszukał

Dostałam dzisiaj pismo z My1Step obiecują  że wypłacą tylko nie wiedzą kiedy rozmawiałam z Prawniczką mówi że muszą się określić kiedy dostaniemy kase

to i tak dobrze

Edited by Magda

Witajcie, też chciałbym się czegoś dowiedzieć w tej sprawie.

USUNIĘTO 

Edited by Robertpl

Również prosiłbym o jakiekolwiek informacje. Źaden telefon nie odpowiada, czy warto się wybrać tam osobiście? Jeśli ktoś coś wie, proszę pisać [email protected]

Witam

U mnie w połowie stycznia była już policja w tej sprawie (monet), jednak mi większość kasy zwrócili ,ale jeszcze w zeszłym roku,natomiast z resztą -cisza.Jeżeli macie jakieś świeże informacje w tej sprawie to prosiłbym o info: [email protected]