Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

romek76

Alternatywny sposób na zarobek?

Recommended Posts

Link,który zaraz podam nie ma nic wspólnego z inwestycjami typu hyip.Jednak jest to ciekawy patent.Pewnie wszystko zależy jaki jest koszt takiego "cuda" i kiedy koszty zakupu by się zwróciły.Oczywiście traktuję to jako ciekawostkę.Z ciekwości bym wysłał do nich maila z pytaniem o cenę tego urządzenia.Pewnie "trochę" kosztuje,ale zapytać się można.Podaję linka:  http://www.hydro-electric-barrel.com/

W naszym kochanym kraju, jak produkujesz prąd to musisz odsprzedać go najpierw elektrowni po ustalonej stawce a potem odkupic go od tej elektrowni tez po ustalonej stawce, i mieć pozwolenie oraz dzialalnosc gosp.

Czyli pozwalamy ale w taki sposob aby skutecznie odstraszyc petentow :)

Otrzymałem odpowiedź,że to urządzenie to na razie prototyp i jest ono w fazie testów.

Guest Kielki

Ciekawie to wyglada, tylko, ze wlasnie jest kilka problemow - pierwsze to chyba trzeba miec dostep do jakiejs rzeczki  ;D, druga sprawa sprzedaz takiego pradu, na wlasny uzytek to tez trzeba pierw do elektrowni potem do siebie? Chyba nikt tego nie sprawdzi jakby ktos kolo domu cos takiego sobie zrobil ;), chociaz zostaje kwestia "Emerytow spolecznikow" :P

Guest InwestPartner

Ivaho, z tym kupnem masz rację. Jednak elektrownia ma obowiązek odsprzedać prąd po zaniżonej stawce. Wiem, że tyczy się to elektrowni wiatrowych, więc na chłopski rozum i tego powinno się tyczyć (eco energy).

Znam bardzo fajny sposób na zarobek, z czasem całkiem spory, w moim przypadku jest to już ok 100 euro miesięcznie, zarabia się na graniu w grze przeglądarkowej MARKETGLORY, [spam]

Edited by pepperoniss

Ciekawie to wyglada, tylko, ze wlasnie jest kilka problemow - pierwsze to chyba trzeba miec dostep do jakiejs rzeczki  ;D, druga sprawa sprzedaz takiego pradu, na wlasny uzytek to tez trzeba pierw do elektrowni potem do siebie? Chyba nikt tego nie sprawdzi jakby ktos kolo domu cos takiego sobie zrobil ;), chociaz zostaje kwestia "Emerytow spolecznikow" :P  

no właśnie gorzej jak by ktoś zgłosił, że się samemu produkuje prąd.

No niestety. :) ale niektóre kraje mają gorzej, nie ma co narzekać.

W dniu 29.03.2016 o 09:28, randoon napisał:

Najlepiej zarabiać na prowadzeniu własnego biznesu, Ja swój rozreklamowałem w necie i dodatkowo zainwestowałem w takie coś, żeby sam lokal lepiej wyglądał

Wygląd firmowej siedziby to niewątpliwie istotna kwestia przy podejmowaniu przez potencjalnych klientów decyzji zakupowych. Sama się o tym przekonałam. Dopóki nie "przyozdobiłam" swojego salonu kilkoma szyldami i tabliczkami informacyjnymi, do mojego solarium mało kto zaglądał. Jest dużo prawdy w stwierdzeniu, że to reklama jest dźwignią handlu... a może raczej biznesu, bo usługi też się tutaj załapią ;)