Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Recommended Posts

Czy posiadając bezimienną kartę prepaid payza lub banners broker, bank lub ktoś inny może sprawdzić kto jest właścicielem tej karty w przypadku płatności w sklepie lub wypłaty z bankomatu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jak myślisz? Umowę na kartę podpisuje UFO czy TY? I czyje dokumenty są dostarczane?Oczywiście, że jak będą chcieli to sprawdzą...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na jakiej zasadzie ma to sprawdzić?Wchodząc do sklepu podajesz swoje dane?Jedyne co, to wiedzą jaką kartą gdzie było płacone, wtedy szukają kamer.

 

Edit:

nie wziąłem pod uwagę tego,że karty są wydawane przez Payza lub BB.W takim razie jeżeli podałeś tam swoje prawdziwe dane to nie masz 100% anonimowości.

Edited by Magiz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po pierwsze nie podpisuje zadnych dokumentow. Wysylam im tylko skan dowodu osobistego, co za problem podebrac dowod babci czy sfaszowac go w photoshopie? Payza i bb sa firmami zagranicznymi i pytam czy ktos z polski mialby dostep do tych danych od reki czy musialby sie o nie specjalnie ubiegac.

Edited by bbtech

Share this post


Link to post
Share on other sites

@bbtech:

Oczywiście że dostęp do danych posiadacza karty BB jest bardzo utrudniony ze względu na procedury dotyczące tajemnicy bankowej i korowodami z tym związanymi.

Zgadza się też to, że nie ma tutaj żadnych przesłanek które świadczą o tym, że karta wystawiona jest właśnie na osobę przesyłającą dokumenty, nie ma też 100% możliwości weryfikacji kto z tej karta naprawdę korzysta.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

słyszałem że kiedyś te karty służyły jako łapówki w Niemczech. Była taka anegdota, że ktoś sobie kupił na taką kartę ferrari :) wiec wszystko jest możliwe w dzisiejszych czasach :)

 

w Polsce tez sa takie karty, koszt 15-50 zł nikt nie pyta kto i jak wydaje pieniądze:)

 

http://www.bzwbk.pl/...ladowaniem.html

 

cytuję:

 • bez formalności - przy nabyciu karty prepaid nie podpisujesz umowy z bankiem
 • 0 zł za korzystanie z karty
 • oryginalny i nowoczesny pomysł na prezent - karta prepaid to karta na okaziciela, bez zbędnych formalności możesz przekazać kartę wybranej osobie
 • kartę podpisuje na jej odwrocie dopiero sam obdarowywany, a autoryzacja transakcji opiera się wyłącznie na podstawie podpisu na paragonie

Edited by boba13

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Boba13, Tak czytam i się zastanawiam, czy da radę wypłacać kasę z stp na tę kartę (karta prepaid Visa na okaziciela)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

USUNIĘTE

 

Cytowanie bezpośrednie wypowiedzi

 

malo miałem do czynienia z stp, jednak jak sie da przelac na konto to da sie doladowac. Zastanawiales sie moze nad naszym partnerem forum - jak sie nazywal, o liliotransfer oni tez chyba maja karte (anonimową) ? Gdzieś widziałem reklame na ich stronie tego produktu. Zerknij tam.

Edited by Robertpl

Share this post


Link to post
Share on other sites

boba13 ale przeciez zeby dostac tą kerte WBK to trzeba przy rejestracji podac dane osobowe wiec ktos jest przypisany do tego subkonta ktore reprezentuje ta karta. No chybz ze np jakiś bezdomny użyczy swojej tożsamości zeby mu wydali ta kartę...

Share this post


Link to post
Share on other sites

na allegro są te karty, to moze nie trzeba podawac danych:) Na lilionie tez dają jakieś anonimowe karty, ebay też kupisz te wynalazki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naprawdę nikt nie wie czy można zweryfikować payze za pomocą karty, o której napisał przemek? :(

Mam parę zł na koncie ale niestety od kilku tygodni leżą tam zamrożone..

Share this post


Link to post
Share on other sites

A tak trudno to samemu sprawdzić? Raczej nie da się zweryfikować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.  Chatbox

  You don't have permission to chat.
  Load More
 • News

 • Latest companies news

 • Companies

 • Posts

  • Widzisz Łaskawco - muszę przyznać ci rację... Ten program jest inny tyle, że ta inność polega na tym, że Waćpan tak go gdziwacznie prowadzi, że jest to śmieszne a nawet wręcz głupie. Naprawdę kompletnie bez sensu jest to, że otwierasz trzeci program - a zapowiadasz otwarcie ich jeszcze bodajże 10 - w sytuacji kiedy żadnego ruchu nie ma na żadnym z nich. I choć do tego się pewnie nie przyznasz to z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością do tej pory dołożyłeś do stworzenie swojego "imperium" kilkaset, max kilka tysięcy deolarów.  Być może masz nadzieję, że kiedyś tam coś z tego Ci wyjdzie. Ale IMHO, Twoje nadzieje są płonne... Tak idyotycznego prowadzenia hyipa jeszcze nie widziałem. I rzeczywiście przejdzie on do polskich, hyipowych annałów. Każdy admin - poza tobą - po pierwszym niewypale dałby sobie spokój i albo zrezygnował z dalszych prób tworzenia ponziakowych oszustw albo przeanalizowałby błędy, douczył się i wysartował za jakiś czas - z nową tożasamością bez ortografa w imeniu - z czymś choć nieco bardziej dopracowanym i bradziej rokującym na zarobek. Ty wolisz iść w zaparte... No cóz... Twój cyrk - twoje małpy - twoeje nibyhyipy... Przynajmniej jest zabawnie...   No, to akurat jest dość charakterystyczne dla większości ponziaków... Różnica jest jedynie taka, że chyba wszystkie ponziaki poza tym od @antyyesno tworzą coś co nazywają Czymś i wychwalają to pod niebiosa jako wielki przełom... Ot, choćby jak admini dascoina zawojowywali świat mody spotkaniem z dziesięciorzędnym projektantem w restaracji na Wierzy Eiffla czy też tworząc pierw niby giełdę wewnętrzną a później wypuszczając dascoina na nibygiełdy nibyzewnętrzne.... A @antyyesno tworzy kompletnie bez ładu is składu kolejne niskobudżetowe nibyponziaki i próbuje wciskać kity o rzekomych rzeszach userów... To nawet dość intrygujące jest     PS. Identyczna bylejakość widoczna jest na stronach @antyyesno vel Dariusz Modrakowski Oraz innych promotorów tego badziewia (czyżby kolejne wcielenia @antyyesno? .... .... ... Czytelnikom pod rozwagę zaś daję myśl czy to jakieś Stowarzyszenie Nieudacznych Zaganiaczy czy też jeden człek bądź to z rozdzieleniem jaźni bądź to z mutltitożsamościami... Sam zaczynam mieć nieodparte wrażenie, że jedynym uczestnikiem programu jest jego admin, @antyyesno, w kilku odsłonach. A o tym kto zacz @antyyesno mam swoją teorię ale zostawię ją dla siebie   Niemniej byłby to nad wyraz niezwykły ponziak   am na ten temat swoją własną teorię ale zostawię ja dla siebie.
  • No przecież taki jest cel piramid finansowych, aby tak zrobić, aby ogół ludzi myślał że program działa w określony sposób, podczas gdy w rzeczywistości działa on inaczej... Taki jest cel adminów tego typu programów aby ludzie pojmowali program w taki sposób jaki dla admina jest najbardziej optymalny dla jego interesów z tym związanych. Ale na szczęście nie wszyscy pojmują tego typu programy w taki sposób w jaki admin by chciał. Ależ nie, w zasadzie wszystko tutaj pasuje idealnie. Wszystkie klocki w tym hyipie pasują do siebie... Pasują nawet bardziej, niż w niektórych innych hyipach, gdzie tamtejsi admini znacznie bardziej się wysilali, aby swojego hyipa ubrać w bardziej wiarygodną legendę.  Natomiast w tym hyyipie admin w ogóle się nie wysila aby stworzyć choćby minimalne pozory jakiejś legendy. Tu nic nie ma. Tu dopiero wszystko ma rzekomo być, kiedyś tam, w przyszłości... Już nie wspominając nawet o jakichkolwiek próbach uwiarygodnienia, że program zarabia na tym na czym deklaruje że zarabia. Zero wiarygodności i masa bezpodstawnego hurraoptymizmu sprawia że ten program to jakaś groteska na tle niektórych innych hyipów.
  • Racja bo to jest hyip metafizyczny albo w stanie kwantowym czyli jest albo go nie ma.
  • Ale ja cały czas pisałem, że to jest inny projekt niż ogół myśli. Dlatego wam tutaj nic nie pasuje do zwykłych standardów hyipów jakie znacie.
  • To niesamowite że program będący prawdziwym Hyip vietcongiem gdzie userzy pochowani są chyba w tunelach bo w social mediach czy yt. nie słychać o nim nic co nie przeszkadza dynamicznemu, wręcz lawinowemu wzrostowi nowych użytkowników(tak wynika z fragmentu którego nie zacytowałem/przetłumaczyłem a był tam straszny bełkot)   Obecna sytuacja ma również pewne wady. Z uwagi na fakt, że dołączyło do nas tak wiele nowych osób, będziemy musieli opóźnić rozpoczęcie naszych kampanii reklamowych na otwartym rynku. Chcemy być w 100% pewni, że nasze serwery mogą pomieścić wszystkich nowych członków, dlatego musimy kontrolować tempo naszego wzrostu. Musimy też nieco opóźnić rozpoczęcie naszej serii webinarów z tego samego powodu. Po prostu nie możemy wejść na otwarty rynek i zacząć robić duży szum w naszych webinariach, dopóki wszystkie wyżej wymienione grupy nie będą już na pokładzie. Wtedy będziemy mogli to zrobić.
×