Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

kamil1983

xchanger.org UWAGA - !!!

Recommended Posts

zlecilem wymiane kwoty 2250 $ z egopay na stp... platnosc wisi 2 tygodnie... na tickety nie odpowiadaja... obawiam sie ze stracilem swoje pieniadze... widzialem post kogos kto chcial wymienic UWAGA 9.999 $ i tez nie dostal kasy... inna osoba chciala wymienic 3400 $ i tez nie dostala.. twierdzi ze czeka juz... miesiac... :(

zalamka poprostu... oszukala mnie firma po ktorej najmniej bym sie tego spodziewal...

Gdzie widziales te posty o ktorych wspominasz?

prosze bardzo...

http://www.moneymake...55#entry7431381

support odpisuje na wiadomosci ale.. o co bym nie zapytal.. to tekst leci identyczny :( jakby z automatu.,..

w razie watpliwosci podesle wiecej...

ich odpowiedz na moje pytanie kiedy otrzymam pieniadze..

I apologize for the delay. Your exchange order will be processed shortly.

Thank you for your patience and understanding.

If there's anything else I can assist you with, please let me know.

za kazdym razem taka sama.. SLOWO W SLOWO :(

Edited by kamil1983

A to poco calą kwote nie lepiej w częściach to robic ? Kantor jest idealny do nalapania kasy i do scamu...

Nie sądzę, aby oszukiwali.

Jednak rzeczywiście:

- lepiej zamieniać mniejsze kwoty.

- mogło się tak stać, ze nie mieli.

W moim przypadku, 3 dni temu, zabrakło im na Ego -> LR.

Wysłałem zapotrzebowanie i otrzymałem email oraz sms, ze mają.

Obecnie ponownie stan = zero, czyli dali wszystko to co chciałem.

macie racje ale widzieliscie... 9.999 $ i ktos tez nie dostal.. mase postow jest w necie ostrzegajacych, chodz fakt.. niektorzy pisza ze dostali kase... np 5 dni po planowanym czasie zakonczenia wymiany, czyli moze... do konca przyszlego tygodnia dostane kase ( oby ) szkoda ze support odpisuje zawsze ten sam tekst.. zamiast okreslic kiedy mniej wiecej dostane kase..

Dwa dni temu wymieniałem u nich może śmieszną kwotę $20 Ego->LR, ale przeszło w jeden dzień.

bycmoze STP robi jakies problemy, dlaczego ? 7 stycznia wplacilem za pomoca karty 1000 $ zawsze kasa dochodzila w kilka godzin... a kiedy doszla do mnie ? dopiero wczoraj pozno w nocy... w banku zapewniali ze z ich strony bylo wszystko OK, gdyby kasa nie zostala odebrana przez STP do 18go.. 19go mialbym zwrot na karte...

ale..

z tego co ludzie pisza to maja problemy z wymianami na inne procesory.. np na LR

zostaje czekac i zyc nadzieja ze wsystko bedzie ok... to byl jedyny zaufany kantor jaki znalem.. wczesniej robilem transakcje na 300 - 500 $ i nigdy nie bylo problemow.. najdluzsza trwala 3 dni : )

Wymieniałem przez inny kantor z ego na lr i nie było problemów.

Całość zajęła 3h.

Co do karty STP, to były jakieś problemy w tym blokady.

W sumie patrząc na te procesory i kantory, to widzę, że dostasowując się do prawa działają na szkodę przysłowiowego Kowalskiego.

Wiem, ze są oszuści i piorą kasę, jednak większość nie powinna mieć problemów, a ma.

Moim zdaniem ten kantor jest godny zaufania, pewnie nie mają kasy, wyślij zapotrzebowanie tak jak kolega wyżej, napisz konkretniejszego ticketa, opieprz ich bardziej

tak zamierzam zrobic jesli do czwartku nie dostane kasy.. ( 8 dzien ) z tego co zauwazylem po forach.. to 3 - 4 dni po terminie zaplaty juz dostaja kase.. czyli moze w poniedzialek lub wtorek dojdzie kasa..

na szczescie dostalem kase.. dzis po polnocy dostalem smsa ze kasa jest wyplacona i... byla, na szcescie falszywy alarm.. stres ktory przezylem.. bezcenny : )

zaluje ze nie skozystalem z magnetic-exchanger.com biora 1 % prowizji z ego do stp.... nastepnym razem bede wiedziec.. : ) ciesze sie ze nie stracilem kasy...

Mialem z nimi problem, na szczescie transfer byl z paypala wiec odzyskalem pieniadze po wygraniu sporu ;P.

Edited by MehTra

mozna wiedizec jakie problemy ? czy juz niebezpiecznie wymieniac u nich kase ?

Dzięki za ostrzeżenie. A miałem wczoraj zlecić u nich wymianę

Wymieniłem właśnie z powodzeniem ok. 390 STP na ok. 360 LR. Trwało to ok. 1,5 dnia.

Uff dzięki dobrze, że to przeczytałem