Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Ivaho

Jak inwestowac? Podziel sie swoja strategia

Recommended Posts

Jesli masz swoja strategie na dochodowe inwestowanie podziel sie nia z innymi.

Zasada numer 1: Dywersyfikacja

Nigdy nie inwestuj wszystkich swoich pieniedzy w jeden maly program, bez wzgledu na to jak dobrze wyglada.

Ta zasada ma pomoc w tym aby straty poniesione w jednej mÃłc wyrÃłwnywać zyskami osiągniętymi w innej firmie.

Zasada numer 2:  Unikaj inwestowania w programy o ktorych dowiadujesz sie za pomoca SPAMu

Jesli otrzymasz email z reklama takiego programu, otworz zaufany monitor, i sprawdz tam jego status. Pamietaj, NIE KLIKAJ W LINKI W TAKICH MAILACH. To jest powszechna praktyka osob ktore chca Cie oszukac.

Zasada numer 3:  Nie wiecej niz 3%

Nikt nie moze Tobie placic wiecej niz 3% dziennie, grajac na forexie czy innych platformach to jest niemozliwe. Dlatego badz ostrozny jesli inwestujesz w programy oferujace wiekszy procent, poniewaz jest duze prawdopodobienstwo ze zostaniesz oszukany przez te programy.

Zasada numer 4:  Uwazaj na posty i komentarze

Staraj sie informowac dokladnie kiedy i ile otrzymales profitu, i nie ufaj niekompletnym ocenom.  Czasami niektorzy umieszczaja komentarze z usmieszkiem i komentarzem "paying". Staraj sie okreslic dokladnie swoja ocene np: Payment 3/30 - 04/17/2005 - OK!

Zasada numer 5:  Nie dawaj naglych zlych komentarzy

Jesli program ma jakies problemy, daj administratorowi jakis czas by je naprawic. Jesli program nie placi Ci wyslij email do administratora i poczekaj 12 godzin. Jesli nadal nie otrzymujesz odpowiedzi daj pierwszy zly komentarz. Idz do monitorow i daj komentarz: SCAM

Zasada numer 6:

Nie ufaj programom umieszczonym na darmowym serwerze

Powodzenia,

Admin money-monitor.com

Guest MoRpH

moja strategia jest prosta ale zadziwiajaco skuteczna :)

inwestuje w hyipa, ktory wlasnie powstal i ma wysokie procenty np. dollarshyip.com czy sunhyip.com i wyciagam jak w najszybszym czasie jak najwiecej pieniedzy :) polecam plany dziennie np przez 5 dni..zarabiasz wtedy 20-50% ale przey duzej inwestycji rowniez zarobki sa duze :)

zycze powodzenia

Jak czesto ta metoda sie sprawdza u Ciebie?

ps. kiedys tez tak robilem :)

Guest MoRpH

jeszcze nigdy nie stracilem :)

Guest Varlabase

Morph,cos na pewno straciłeś,bo dollarshyip padł brdzo szybko,a sunhyip tez 10 dni pociągnął

Guest MoRpH

tzn ogolnie to stracilem..pamietam ze conajmniej raz jak hyip zwinal sie po 2 dniach a ja mialem dosc duzy depozyt

na sunhyip zarobilem bardzo duzo bo mialem duzo refow

a na dollars mialem kilka refow i tez nie stracilem :)

Guest aa12zz

Moze mam jeszcze za malo doswiadczenia, ale juz troche zarobilam na hyipkach :-)

Tak jak MorpH inwestuje w nowe, ale w monitorach wyszukuje tez stare, powyzej 2 miesiecy, ktore nadal placa. Obserwuje staty przez 2 dni i inwestuje.  Oczywiscie dochodza surfy  :)

Guest Ziro

Troche czasu nic w tym temacie nie pisaliscie, a wiec zapytam

Jak inwestujecie swuj swuj kapital aby go pomnozyc ?

Chodzi mi konkretnie o taktyke\sposob.

No cuz chcialbym jeszcze wiedziec w jakie programy inwestujecie ( konkretnie ich nazwy - jezeli nie jest to tajemnica )

Ja osobiscie inwestuje jak narazie w dlugoterminowe - double-x , 3x80  choc ten pierwszy boryka sie z problemami...

A jak wy robicie bo zapewne macie wieksze doswiadczenie,

moze po przecytaniu waszych postow i ja sie zapisze do kturegos programu przez was proponowanego.

pozdrawiam.

Guest grorez

Myślę że duzo zalezy do Ciebie jaki styl inwestowaia bardziej ci bedzie odpowiadał, ile czasu dziennie jesteś w stanie poswięcic na czytanie forum , sprawdzanie programów, sprawdzaniu e-golda itp

Jedni wolą szybkie inwestycje na wysoki procent jak masz to opisane powyżej inni wolą o wiele mniejszy procent ale za to traktują to jak inwestycję długofalową .Jest to swiat gdzie nie ma nic pewnego co wcale nie oznacza ze nie mozna wyjść na plus i to całkiem spory.

generalnie do zasad tych co są powyżej dopisałbym zawsze wycofuj kapitał podstawowy najwcześniej jak to jest możliwe  a później obracasz juz tylko zarobioną kasą i ustalasz sobie strategię wypłacania i im dłuzej program trwa tym wieksze zarobki.

z polskich to zobacz jeszcze http://www.machinehyip.com lub programy które są już długo na rynku PSHI. Udachu tylko tam minimum już nie jest takie małe lub inwestycje typu pool takie jak  FF( obecnie zamkniętyna nowych) lub np. MIC czy pool Annihilatora

Drobne sprostowanie, z tego co mi wiadomo Udachu Fund zamknal sie na nowych czlonkow i jest programem prywatnym.

Guest Annihilator

tak, zamknął się i to totalnie - nawet na ich forum nie wejdziesz jeśli nie jesteś inwestorem,

co do strategii - moja strategia jeśli chodzi o poważne programy w stylu ff to agresywny compounding na początku (reinwestycja odsetek) przez min pół roku no a potem przez kilka miesięcy wypłatki - aż odzyskam pewną część kapitału początkowego, powiedzmy 75%-100% wkładu - później dalszy agresywny compounding - i tak w kółko (3 miesiące wypłat, 3 miesiące reinwestów, itp.)

jeśli chodzi o ponzi to strategia jest prosta: unikam inwestowania tam w ogóle  ;) , no chyba że jakis super hit rozleklamowany w 40 monitorach albo też znany uczciwy admin,

jeśli chodzi o ponzi to strategia jest prosta: unikam inwestowania tam w ogóle   , no chyba że jakis super hit rozleklamowany w 40 monitorach albo też znany uczciwy admin,

Ano racja, jezeli chodzi o ponzi, z anonimowymi adminami czy tez slabo reklamowane, ktorych wychodzi kilkadziesiat dziennie, trafienie na ten płacący pare dni to prawdziwa ruletka.

Warto tez sprawdzic jakie monitory wybiera admin ponzi, czy te za przysłowiowego $1 czy te co sie cenią troche bardziej.

Ma to taki walor, ze gdy admin wybiera slabe monitory to i slaby ruch bedzie na stronie, choc z drugiej strony gdy wybiera drogie monitory, to musi sie liczyc z duzym obciazeniem budzetu piramidki na ich rzecz.  :coolsmiley:

Guest Ziro

Rozumiem, mnie interesuja programy inwestycyjne/dlugoterminowe,  mysle ze niemialbym codziennie tyle czasu aby sledzic i szukac nowych ponzi jak to pisal grorez.

Co do machinehyip nie do konca jeszcze jestem pewiem, pewien czas temu bylem w ich surfie ( magic-surf ) ale ten sie rozpadl na szczescie odzyskalem pieniodze.

Mysle ze lepszym rozwiozaniem jest inwestowac w takie programy w jakie wy inwestujecie, badz jestescie ich wlascicielami

Macie w tym wieksze doswiadczenie.

Piszecie nazwy programow : FF , PSHI , MIC -  najlepiej bylo by wejsc do takiego ktury sie utrzymuje dosc dlugo i jest wyplacalny, ale nie do kazdego mozna sie w aktualnym czasie zapisac.

Ktos z was prowadzi swoje programy do kturych mozna sie jeszcze zapisac ?

Guest Annihilator

musisz zrozumieć, że ogólnie programy dzielą się na te które generują same zysk (PSHI, Udachu, itp) oraz programy będące pośrednikiem (poolerem) (np.MIC, Feederfund, itp.) jeśli masz powiedzmy  dużo gotówki możesz a nawet powinieneś pomijac posredników, w przeciwnym wypadku jesteś zmuszony z nich korzystać.

co do poważnych programów to szczerze mówiąc masz teraz niewielki wybór: wszystko co najlepsze się pozamykało, no ale myślę, że chłopaki z MIC to wkrótce wykorzystają - jeśli nie to szukaj czegoś o nazwie golden-invest.com - adminami są Polacy, jeśli interesuje Cię 7-8% miesięcznie to odezwij się na PW - podam Ci ciekawy klubik (który nie lubi jak się info o nim podaje publicznie  :laugh:), hmm poza tym jest tez http://www.scig.vu/ (również mogę na PW podac kod dostępu),

Zastanawiam sie czy nie stworzyc nowego dzialu pod nazwa: Programy prywatne. Co wy na to?

Guest Annihilator

stworzyć !!!!!!!!!!!!!! ;D

Guest Gutgeld

No i co stworzylista cos?

Czy to byl kawal?

Guest TotalArmagedon

Ja zainwestowałem dzisiaj:

300$ w HK-Fund na 3 plan

480$ w traum-invest w 3 plan, mam zamiar trzymac tu pieniadze miesiac

300$ w Kron

300$ w Binor

mam nadzieje ze bedzie ok  :o

Guest Vardamir

z tych 4 programów tylko traum inwest jest w miarę młody reszta ma już swoje dni ... ale jak to mówią starzy Indianie ... NO RISK NO ZABAWA. :D :2funny:

W HK-fund juz bym nie inwestowal tyle, tylko najwyzej reinwestowal sam zysk i to na dzienny plan, no ale stosunek wplat do wyplat jest wciaz ok:

Total deposited $ 12,151.60

Total withdraw $ 5,645.62

Jezeli dotrwasz do wyplaty w Traum-invest, to nie doplacalbym juz ponad zysk, pamietaj, ze te programy to piramidy finansowe, i nie placa one zazwyczaj dluzej niz pare dni, hk-fund jest tutaj wyjatkiem, ale i on wczesniej czy pozniej padnie.

W traum inwest powinienes zwrocic na jedno uwage, zerknij tutaj:

http://traum-invest.com/?a=top10

Obecnie jestes najwiekszym inwestorem tutaj, a potem dlugo dlugo nic, jezeli nie przybedzie wiekszych inwestorow, to admin programu nie bedzie mial z czego Tobie wyplacic, nie wiem wiec dlaczego tak ryzykujesz, wydaje mi sie, ze nie utopiles jeszcze pieniedzy w hyipie i stad ta brawura. Inwestuj najpierw male kwoty, nabierz doswiadczenia na malych kwotach a potem wg wypracowanej strategii atakuj konkretne programy.

Kron powinien poplacic, bo wydaje sie solidnym programem, w Binorze dostalem jeden raport ze program nie placi, ale jak zapytalem o szczegoly to ich nie otrzymalem.

Pozytywny jest jednak ten stosunek:

Total deposited $ 41,825.66

Total withdraw $ 14,233.21

Powinno wiec byc dobrze, o ile statystyki nie sa fake.

Guest TotalArmagedon

No ten... mam nadzieje ze sie uda  :) jak mi sie skoncza te inwestycje to bede inwestował mniejsze sumki  :)

Guest TotalArmagedon

i jeszcze mam 400$ i chciałbym gdzies zrobić inwestycje, miałem na mysli ten nowy program, ale nie wiem jak to wyjdzie