Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

pawelw81

Symulator podziału boardów w RICI - board początkowy (beginners board )

Recommended Posts

Symulator pokazuje na bieżąco w jaki sposób dzielą się boardy początkowe w RICI ( beginners board ) .

Narzędzie powinno przydać się osobom ,które są już w RICI jak również może okazać się pomocne dla nowych osób, które mogą przed rejestracją w sposób wizualny poznać zasadę podziału boardów początkowych.

INSTRUKCJA:

Wystarczy uzupełnić odpowiednie pola w "BOARD GŁ

Edited by pawelw81

Bardzo przydatna rzecz i podstawa której trzeba się nauczyć zeby polecac RICI. :) :) :) Znając zasady podziału boardów można nakreślić strategie na kilka podziałow do przodu

Bardzo dobre.Niedawno byłem ciekawy jak to wygladało w boardach jak wchodzily pierwsze osoby w historii RICI do programu.

To moze ja napisze jak to sie robi.

Wpisujemy w poziomie 4 na zaznaczonym polu przykladowe imie .Wypełniamy w ten sposob cały poziom 4 włacznie z dwoma poleconymi.Czyli w kazdej kratce 3 osoby.I potem patrzymy na podzial boardow i widzimy jak to sie podzieliło.I mamy ciekawa sytuacje,jesli chodzi o pierwsze podzielenie boardu w historii RICI. W boardzie A zostaja dwie puste kratki na poziomie 3,a w boardzie B pusty jest cały 3 poziom.

Chyba ,ze cos namieszałem...jesli tak to mnie poprawcie. ;)