Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
mamonka26

Witam :)

Recommended Posts

Witamy na forum !

Źyczę jedynie trafnych decyzji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witamy i życzy wielokrotności z nicku jak i avatara :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@mamonka26: witaj w drużynie ;)

Trafnych decyzji i żelaznych nerwów :afro:

Share this post


Link to post
Share on other sites

oprócz tego co życzyli poprzednicy to jeszcze trochę rozsądku w inwestycjach :) witaj u nas :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
:offtopic: Edited by besomeone

Share this post


Link to post
Share on other sites

cześć mamonka :) dołączam do życzeń :) oby Twój nick dwoił się i troił :D oczywiście w kasie, a nie w dzieciach ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję Wam za miłe przyjęcie. Też mam nadzieję, że mamonka będzie spływała drzwiami i oknami :D Utopijna wizja, co nie?:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć, może trochę:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich, jestem tu nowa,ale mam nadzieję,że uda mi się wam jakoś pomóc. Jeżeli macie problem, nie krępujcie się, piszcie :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja również witam was wszystkich! Jestem Maciek, ale mowią na mnie Cezar. Postaram się jak najwięcej udzielać na forum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałbym się ze wszystkimi przywitać.  Na forum bym podyskutował na różne ciekawe tematy jak tylko przyjdzie na to okazja. :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witamy na pokładzie.

 

Przemyślanych i trafnych inwestycji Panowie i Panie.

Efekty już niedługo na waszych kontach STP, Payza itd :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page. • Posts

  • Уважаемые издатели! Встречайте « Золотой дракон » - отличное приключение для всех любителей загадочной Азии. Вас ждут крутые кампании для GEO Вьетнам, Шри-Ланка и Филиппины , лучшие предложения и конечно же возможность выиграть для всех. Почему этот конкурс определенно для вас? Это просто: - не требует регистрации - простые правила - переходи в конкурентные предложения и попадай в ТОП - розыгрыш крутых призов. Конкурс продлится 3 месяца, и мы объявим победителей в прямом эфире в марте . Мы ждем вас! Детали акции https://my.leadgid.com/campaigns/1  
  • Update #31 Wyniki drugiego i trzeciego tygodnia listopada to odpowiednio 1,6% i 1,8%. Wynik na koniec listopada: 7,2%. Nowy newsletter:  
  • Nazwa programu: Hyperfund (tutaj OPIS )  - po 10. grudnia zmiana nazwy na HyperVerse Program nie jest w zasadzie HYIP-em, to raczej długoterminowy program inwestycyjny, stworzony przez ludzi znanych w świecie kryptowalut. Można mieć dzięki niemu bardzo dobry dochód pasywny. Minimum inwestycyjne: 300 USD Plan inwestycyjny: 15% miesięcznie, możliwość procentu składanego Akceptowane metody płatności: USDT (Tether)   REJESTRACJA   Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Program jest stworzony przez ludzi dobrze znanych w świecie kryptowalut. Hyperfund wchodzi w skład całego ekosystemu rozmaitych produnktów Hyper... jak np. HyperPAY, HyperFIN, HYPERBC, HyperMining itp... Twórcy projekt są również właścicielami giełdy kryptowalutowej HOO. Wszystko to działa w oparciu o branżę kryptowalut. Projekt ma własne tokeny: HC, HyperDAO i MOF. Generalnie może to budzić zaufanie co do tego, że projekt ma solidne i wiarygodne podstawy. Żeby wejść do programu należy kupić "Udział". Udziały są po 300$, 500$ i 1000$. Można je dowolnie składać i np. wejść za 800$ kupując 500$+300$. Minimalnie trzeba wejść za najmniejszy udział, czyli 300$. Udziały kupujemy za USDT (można do tego użyć np. którejś z giełd krypto jak Coinbase albo Binance). Zwrot z inwestycji wynosi 0,5% dziennie (również w soboty, niedziele i święta), co daje ok. 15% miesięcznie. Koszt zakupionych udziałów nie podlega zwrotowi, więc na zero wychodzimy po 200 dniach uczestnictwa. Od 201 dnia mamy czysty profit. Nasz udział pracuje aż do momentu, gdy uzyskamy 300% zwrotu. Jak uzbiera się co najmniej 50$ zysku, to możemy to wypłacić, albo ponownie zainwestować uzyskując procent składany. Program ma rozbudowany system refów. Jest to system 20-poziomowy - 20%, 15%,... 1% Program jest absolutnie MEGA  Jestem w nim już kilka miesięcy i wierzę, że będę w nim jeszcze kilka lat UPDATE!!! SERWIS MA PRZERWĘ TECHNICZNĄ, PONIEWAŻ TRWA KONSERWACJA SERWERÓW - POTRWA TO DO 10 GRUDNIA. SERWIS ZMIENI TEŻ NAZWĘ NA  HyperVerse    
  • Ten program nie działa. Strona jest nieaktywna.  Proszę przenieść do działu SCAM
  • Czy to wszystko jest warte uwagi? Groszowy zarobek wobec konieczności poświęcenia masy czasu, który też ma swoją wartość.
×