Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

BlueMagic

spadek pozycji

Recommended Posts

witam........mam pytanie...cały czas pozycjonuje strone...skrupulatnie codziennie dodaje strone do katalogów i precli....od jakiegoś miesiąca moja strona zaczeła wybijać się w wyszukiwarce...pod niekturymi frazami...byłem już bardzo wysoko....i niebył to okres 5 - 7 dni, tylko przez ostatnie 3-4 tygodnie...byłem bardzo wysoko...a tu nagle dzisiaj rano strona praktycznie znikneła z wyników wyszukiwania...niekiedy z 6 pozycji skoczyłem na 256......a w większości zniknołem daleko za 500 setną pozycję( sprawdzałem pozycje frre google monitorem )....Sprawdzałem czy może dostałem bana.....ale nie....więc już sam niewiem....może ktoś mi powie co sie stało....Z góry dziękuje za pomoc......

Podaj url.

Jezeli to nie jest filtr to spokojnie, strona wroci na swoje miejsce, czasami google robi takie roszady.

Poza tym jest to nowa strona, wiec musisz sie przyzwyczaic do nierownego traktowania przez google :)

Obierz sobie strategię linkowania, i konsekwentnie ją prowadź bez wzgledu na wzloty i upadki. Pozycjonowanie to proces ciągły a rezultaty są odłożone w czasie. Skup sie na zdobywaniu bardziej wartosciowych linkow.

Miałeś racje strona wruciła na swoje pozycje.......to prawda troche to trwało....ale już jest ok....Mam pytanie czy takie jak to nazwałeś " Roszady " będą się powtarzać......wkońcu strona jest stosunkowo młoda....

Jak strona jest młoda to często skacze. Dodawaj spokojnie linki, najlepiej z dobrych lokalizacji i za jakiś czas się ustatkuje.

Myślę że hyipforum najlepszy czas ma jeszcze przed sobą i obecna pozycja jest tymczasowa. Po zmianie szaty graficznej i większej przejrzystości zdecydowanie bardziej przyciąga i o nowych forumowiczów bylbym spokojny :clap1: :clap1: :afro: :afro:

No nasze forum w rankingu alexa pnie się do góry co jest dobrym znakiem :) w ost 7 dniach miało nieznaczny spadek ale to chwilowe za pewne patrząc po wykresie 3 miesięcznym. Dziwi mnie tylko fakt iż mamy tak dużą wysokość w rankingu a tylko nieco ponad 200 za linkowań.. Trochę mało powinno być min 600. Ale to też nie takie proste aby złapać link z dobrej strony do swojej, wiem jak to jest.. Tak czy inaczej HyipForum idzie do góry więc jest ok :)

BlueMagic twoja zaś strona ma blisko 1,4k za linkowań ale są chyba niskiej wartości i to nawet bardzo bo w rankingu alexa coś słabo to widać. Zalecam dogadywanie się z większymi stronami jak fora, czy blogi społecznościowe. Twoja stron ma szeroki asortyment który obejmuje sporo. To Twój atut i wg mnie tu w tym kierunku powinieneś podążać. Powodzenia życzę :)

Popularnosc forum wyprzedza moje plany, chyba wprowadze subskrypcje dla wszystkich ;):P

No to ja jestem nowy, no i chętnie gdzie niegdzie wspomogę forum odpowiednim komentarzem.

Mam takie pytanie . W jaki sposób można sprawdzić czy na stronę - ewentualnie na frazy nałożony został filtr. Jest jakiś program do tego ?

Brak strony w wynikach wyszukiwania lub nagly spadek.

Wpisz swoja domene w google i jezeli nie wyskakuje na pierwszym miejscu to masz filtr.

Ja polecam przeczytać czym są Filtry Google, bo do ich "zakładania" sami się przyczyniamy.

Edited by Zikk

Mam takie pytanie . W jaki sposób można sprawdzić czy na stronę - ewentualnie na frazy nałożony został filtr. Jest jakiś program do tego ?

Nie ma takiego narzędzia. Jeżeli jednak wpiszesz do Google cały dokładny title i nie będziesz na pierwszej stronie, to najprawdopodobniej masz nałożony filtr.

SPAM

Edited by Robertpl