Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Egzekutor

Opteck, polska wersja

Recommended Posts

Z tego co zauwazylem strona opteck uzyskala polska wersje jezykowa. Jest to wiec druga platforma po exbino w naszym rodzimym jezyku. W migajacych obrazkach jest nawet zdjecie Warszawy :) Zmieniona zostala tez szata graficzna.

Witam wszystkich zainteresowanych :)

Tak, to prawda pracujemy nad polską wersją językową. Jeszcze nie do końca wszystko działa, ale już wkrótce będzie można korzystać z platformy w naszym ojczystym języku :)

Ale już w tej chwili zachęcam do rejestrowania się :)

Pozdrowienia

Założyłem sobie konto na "sucho" na tą chwilę i próbuje odnaleźć się na platformie :)

Witam wszystkich,

Bardzo się cieszę, że mogę poinformować, że wersja polska już jest w pełni dostępna. Po zarejestrowaniu się, skontaktuje się z Państwem nasz polski przedstawiciel, aby odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania. Zapraszam i życzę powodzenia w inwestowaniu :)

ZAPRASZAMY! Tylko dzisiaj 28 LUTEGO specjalna promocja!!!! Bonus dla każdego nowego klienta 100% i towary APPLE !!!! Proszę nie przegapić takiej okazji!!!

Dobry biznes kolega juz wyciagnął tu z 300$ :) Trzeba sie znac jednak na forexie. Zeby tu miec sukces

Oczywiście edukacja jest jak najbardziej potrzebna, dlatego przy aktywacji konta oferujemy e-book, 5 wideo edukacyjnych, konto demo, poza tym seminaria internetowe i osobistych menedżerów konta.

Czemu na akcje z gieldy w US mozna zakladac opcje prawie po godzinie od startu gieldy? Normalnie handel rusza 15:30 naszego czas, a opcje u Was mozna zagrac najwczesniej od 16:20?

Witam,

Opcje Binarne oferują inwestycje krótkoterminowe, to nie jest giełda. Jest tutaj wybierany czas dla wszystkich użytkowników z całego świata.

Tak, ja to rozumiem, tylko zastanawia mnie czemu służy takie opóźnienie w możliwości postawienia na akcje z parkietu w US? Na innych platformach można to robić np. 5min. po otwarciu rynku. U Państwa można obstawiać opcje dopiero po godzinie. Wcale nie ukrywam, że z tego powodu nie otworzyłem konta u Państwa, bo moja strategia gry na Państwa platformie przy takim opóźnieniu nie ma racji bytu.

Zapraszam wszystkich do rejestrowania się!!!!! Dla pierwszego nowego użytkownika, który złoży depozyt oferujemy 50% BONUS POWITALNY !!!45% BONUS POWITALNY, a dla trzeciego - 40% BONUS POWITALNY !!!! Nie przegapcie takiej okazji !!!!

SPECJALNA PROMOCJA!!!!!!! DLA KAŹDEGO NOWEGO UŹYTKOWNIKA TYLKO DZISIAJ 100% BONUS POWITALNY !!!!! 

SPECJALNA PROMOCJA!!!!!!! DLA KAŹDEGO NOWEGO UŹYTKOWNIKA TYLKO DZISIAJ 100% BONUS POWITALNY !!!!! 

ZBLIŹA SIĘ KONIEC MIESIĄCA I SPECJALNA OFERTA OPTECK - 100% BONUS DLA KAŹDEGO NOWEGO UŹYTKOWNIKA.

NIE PRZEGAP!!! TYLKO 30 KWIETNIA!!!

Jakieś nowe promocje ;) ?

Mamy zawsze promocje na koniec miesiąca. 

Wiam. Minimalny depozyt to 200euro, a minimalna stawka to 25. CZy można grać za mniejszą stawkę np za 5-10euro i jka to zrobic?

za mniejszą stawkę niż 25 tutaj nie zagrasz.  Ale jest inna platforma gdzie możesz zagrać za 1$. 

Wszystkich zainteresowanych, którzy posiadają strony internetowe o tematyce finansowej zapraszamy do przyłączenia do naszego programu partnerskiego. Bardzo proszę o kontakt pod email mariak@opteck.com

JUTRO - 26/06 - RUSZA NASZ MARATON - 100% BONUS I TOWARY APPLE DLA KAŹDEGO !!!!!!

Witam,

jestem w opteck od kilkunastu tygodni i wszystko układało się dobrze.

W ostatnim czasie dokonałem wypłaty i coś pękło. Obniżono mi procent wygranej aż o 10% !!!

Czy komuś zdarzyła się taka sytuacja?

Czy to normalne ze strony opteck, że stosuje takie praktyki?

Moze podaj chociaz id konta. Czy masz obnizony zakladany zysk, czy juz po wygranej jest Ci obcinany? Mozesz wkleic screen?

Moze podaj chociaz id konta. Czy masz obnizony zakladany zysk, czy juz po wygranej jest Ci obcinany? Mozesz wkleic screen?

mogę wkleić screen, nie ma problemu, mam obniżony zysk z góry, z 64% na 54% i właśnie pytam, czy to jest normalna praktyka, ze wygrywającym klientom tak robi platforma?

Tu piszę o 60 sekundach, ale na wszystkich innych opcjach też odpowiednio poobniżali mi o 10%

Edited by mglisty

No to wklej.

To nie jest ani normalna praktyka, bo wątpię aby ich regulamin przewidywał taką sytuację, ani nie jest to dobry zwrot (nawet przed obcięciem).

Konkurencja oferuje znacznie wyższe zwroty (~80%). Proponuje więc rozejrzeć się za inną platformą dla krótkoterminowych opcji:

http://www.hyipforum.pl/index.php?/topic/8319-którą-platformę-wybrać/