Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Egzekutor

Opteck, polska wersja

Recommended Posts

No to masakra, a mówiłem mu, żeby opteck unikał, to się uparł - ja gram na innej platformie i się z czymś podobnym nie spotkałem, a czy Wy się spotykacie z tego rodzaju praktykami na innych platformach?

Ja sie spotkalem z taka sytuacja i i jest ona zwiazana z trendem obowiazujacym na danej parze walut lub surowcu. Generalnie mam zwrot w granicach 93-80 %.

Nie o tym mówię, to normalne zjawisko. Ale jakbyś chciał się zarejestrować na opteck, to masz 64% na nowym koncie na 60 sekund, a indywidualnie na swoim koncie on ma mniej o 10% (W TYM SAMYM CZASIE!!!) na każdym instrumencie. To jest coś niezrozumiałego!

Różne warunki dla różnych osób w tym samym czasie na jednej platformie!!! O to Was pytam i jeśli ktoś czegoś takiego doświadczył, to proszę o info

Jesli o taka obnizke chodzi to niestety nie spotkalo mnie to do tej pory. Z tym ze sytuacja ta nie ma miejsca w moim przypadku w Opteck, gdzie caly czas mam zwrot na tym samym poziomie.

Edited by r00ts

Tak wiec sprawa obnizonego zwrotu, sygnalizowana przez mglisty, wydaje sie nalezec do tzw. "spraw trudnych".

Odnosnie mojej sprawy, to w poniedzialek w godzinach popoludniowych, Opteck przetworzyl moja prosbe o wyplate. Czekam na wplyw pieniedzy na konto.

Dla porownania, takze w poniedzialek zlecilem wyplate u innego brokera i dzisiaj rano pieniadze sa juz na koncie.

Edited by r00ts

Wal tych amatorów, wypłacaj kase i przenoś się na innego brokera ;)

Dzisiaj rano wyplata z Opteck byla na koncie. W moim przypadku, przygode z Opteck uwazam za zakonczona.

Czyli już wszystko wypłaciłeś?

I tak szybko dostałeś kasę?

Zadziwiające...

Tak, wszystko. Tak jak pisalem, w poniedzialek przetworzyli moja prosbe o wyplate i dzisiaj rano srodki byly na koncie.

Witam 

Inwestuje na optec od ponad 2 lat nieźle mi szło co miesiąc średnio wypłacałem ok 10 000 euro ,

Ale niestety pękło , ostatnio poszło mi bardzo żle 

Mam bardzo dużo bonusów, ale konto wyzerowane 

Może byłby ktoś chętny do współpracy  zyskami dziele się na pół 

Witam,

jestem w opteck od kilkunastu tygodni i wszystko układało się dobrze.

W ostatnim czasie dokonałem wypłaty i coś pękło. Obniżono mi procent wygranej aż o 10% !!!

Czy komuś zdarzyła się taka sytuacja?

Czy to normalne ze strony opteck, że stosuje takie praktyki?

czy cos sie wyjasnilo w tej sprawie ?

Opteck wprowadził opłatę miesięczną w wysokości 50 euro od nieaktywnych kont. Najwyraźniej słabo przędą.