Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

barus41

wpłaty/wypłaty w Uinvest

Recommended Posts

No to sobie poczekamy. Ja wyplacam 2100$ i też nie mam z kim :/

to napiszcie jak cos znajdziecie ;) ja tez chcialbym wyplacic ok 950$ a nie mam z kim...

Ehh makabra, chciałem na pp, gościu pokazuje się na ui ale nie chce kasy wymienić wtf...

No to sobie poczekamy. Ja wyplacam 2100$ i też nie mam z kim :/

nie rozumiem tego , jak nie masz z kim?

a WireFP? Bierze tylko 0,5% prowizji. Dlaczego nie skorzystasz z jego usług?

Nie posiadasz konta bankowego?

Ok już znalazłem przez wire jednego pana, ktoś wie ile idzie przelew z emiratów arabskich i jaki jest jego koszt ?

Sanderus a możesz mi powiedzieć gdzie jest to WireFP w uniwest i co to jest wogóle?

WireFP to nic innego jak Wire transfer czyli srodki przelewane z uinvest prosto na podane przez ciebie konto bankowe za pomoca Finacial Partner. Trzeba tylko miec na uwadze czy nie biora za wiele prowizji i czy tego typu transfer nie kosztuje 50 $ bo kiedys chcialem skorzystac z takich uslug i FP mi napisal ze musze sie liczyc z ubytkiem 50 $ bo tyle kosztuje sam WT. Moze dla innych taki wydatek nie jest niczym wielkim ale dla niektorych na pewno. Nie wiem moze teraz cos sie w tej materii zmienilo na lepsze.

Edited by lechiacci28

Czy w UInvest można dodać inne procesory ?

Jak mam przekazać FP info na jaki numer lub jaką nazwę w procesorze ma przelać $$$ ?

Jak zaczynasz transakcje masz dostepny chat za pomoca którego możesz sie kontaktować z FP. Tam podajesz numer konta itd..

WireFP to nic innego jak Wire transfer czyli srodki przelewane z uinvest prosto na podane przez ciebie konto bankowe za pomoca Finacial Partner. Trzeba tylko miec na uwadze czy nie biora za wiele prowizji i czy tego typu transfer nie kosztuje 50 $ bo kiedys chcialem skorzystac z takich uslug i FP mi napisal ze musze sie liczyc z ubytkiem 50 $ bo tyle kosztuje sam WT. Moze dla innych taki wydatek nie jest niczym wielkim ale dla niektorych na pewno. Nie wiem moze teraz cos sie w tej materii zmienilo na lepsze.

a jak ktos jest zagraniczny i ma np. konto w $ lub EUR i chcialbym, zeby mi przelał na konto w Polsce to jakoś sam bank przelicza tą walutę na złotówki czy jak?

A ja mam takie pytanie co oznacza ten komunikat bo cały czas mi wyskakuje i nie mogę wypłacić pieniędzy : 

the reqested sum is grater than the amout of money avilable on your balance (also considering amout of money holded) ?

Nie chciałem wypłacić tyle ile miałem na koncie tz 1827,52$ bo tyle mam aktualnie na balansie ale nie mogę tego wypłacić bo za każdym razem wyskakuje ten komunikat o co tu chodzi ?

Prawdopodobnie to dzisiaj wyjaśniła mi Barus. Wydaje mi się , że chodzi tutaj o dodatkowe zabukowanie kasy za fee danego procesora. Ty od FP dostajesz na procesor tyle ile chcesz. Czyli np chcesz 1.000$ to dyle dostajesz + musisz mieć w UINVEST o te przykładowo kilka % więcej w zlaeżności ile łyka procesor.

Poprawcie mnie jeśli się mylę.

Wpisując kwote do wypłaty musisz uwzględnić prowizję FP. Dodatkowo być może masz jeszcze karencję 30 dni na jakieś środki wpłacane przez FP.

avocado: Tak. Bank automatycznie przeliczy ci przeslane przez kogos dolary na zlotowki bez wzgledu na rodzaj konta i otrzymasz cala sume oczywiscie po nizszym kursie kupna.

Co sądzicie o wypłaceniu kasy  z UI za pomocą Western Union? Ktoś z Was wypłacił już w ten sposób?

Przed chwilą pojawił się partner finansowy z Rumunii, niejaki dorumiha, który oferuje... uwaga -30% prowizji przy wypłacie do PayPal.

Napiszę słownie, by nikt nie myślał, że pomyliłem znaczki: minus trzydzieści procent przy WYPŁ

Edited by Emeraldmoon

No na pewno się pomylił i już zniknął. Ech nieważne. A przy okazji Barus dziękuję za pieniążki - ładnie dziś dotarły do banku :-).

Dobra, koniec poza-tematów :), bo będą ostrzeżenia zaraz.

Ciągle badam sytuację wypłat z Uinvest i czytam dużo na ten temat i niestety widzę, że jest coraz gorzej. Coraz mniejsza pula pieniędzy dostępna u FP, coraz większe prowizje. Nie widać na razie oazy na tej coraz bardziej suchej pustyni. Nawet tymtaszyn ciągle z 1 centem wisi w ofertach :P. Panie tymtaszyn prosimy nas poratować.

Walduss: tamta prośba nie była aż tak intymna, by pisać o tym prywatnie z osobą, ale OK, będę się starał publicznie pisać raczej o kwestiach dotyczących wszystkich, a nie tylko mnie :-)

Jak myślicie. Opłaca się otwierać konto walutowe np.: w ING w $ i przez FP wypłacać na nie by nie tracić na przewalutowaniu? Bo w kantorze będzie lepszy kurs. Bo z tego co wiem za przelewy przychodzące nie ma prowizji. Albo w jakimś innym banku konto walutowe.

orientujecie się jak dokładnie wygląda sprawa z opłatą w wysokości 50$ przy wypłacie przez WireTransfer? Czy każdy FP oferujący WT pobiera 50$ opłaty za przelew? 

Nie każdy ale uzytkownik FP-z1027 właśnie pobiera taką przy wyższych kwotach to się opłaca, reszta odlicza prowizje w %%

[---]

Edited by pepperoniss
OT

:offtopic:

Edited by pepperoniss

:offtopic:

Edited by pepperoniss