Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

barus41

wpłaty/wypłaty w Uinvest

Recommended Posts

Bardzo dobra oferta, przewiduję że za 2-4 tygodnie kurs będzie nawet po 2zł, za dużo chętnych.

wiesz to już bym w takim wypadku szukała na innych procesorach ofert bo masz 15% niektóre i mniej. Taaakie prowizje to już typowo dla desperado .

Edited by barus41

A jak się przedstawia sytuacja z Upay i agentami? Widać tam osoby co żadnej prowizji nie biorą ale czy ktoś już próbował przez to wypłacać? W ogóle to obiecali listę 100 osób po ostatnim MC ale coś się z tym ociągają.

na razie jest bezużyteczne.. nie ma opcji przelewu uinvest -> upay, więc nie porumakuje się za dużo.

Jak polecacie teraz wypłacać? Myślałem nad Payza lub Paypal. Chciałem na PM ale są zbyt wysokie opłaty FP

Odnośnie oferty Tymtaszyn'a to... również się rozczarowałem. Dotychczas tłumaczył mi on, że kurs zaniżony (już DAWNIEJ) o 5% w porównaniu choćby do Payza czy PayPal'a wynika z prowizji, które na niego nakłada prowadzenia jego konta w Idea Banku itp. To byłem w stanie przełknąć. Np. na PayPal było 3,20 PLN za 1 dolara, a on miał 2,92 PLN. Ale jak teraz wytłumaczyć tak ogromny spadek wartości dolara w jego ofercie? Smutne to trochę.

Ostatnio wypłacałem na Payza i wszystko bez przeszkód. Skorzystałem z Rumuna o pseudonimie dorumiha, 9%. On nie zawsze jest. Bałem się, że Payza zablokuje kasiorę, ale bezpodstawnie :).

PayPal jest tańszy niż Payza, bo przynajmniej nie bierze pieniędzy za wysłanie do Polski! Ale niestety ten system ma ograniczenie do jakiejś kwoty, kilka tys. dolarów, powyżej której - już nie pamiętam, czy niemożliwe jest przyjmowanie pieniędzy, czy też większa prowizja jest pobierana. Wiem, że trzeba przesłać im dokumenty swoje (podobnie jak w Uinvest), aby zlikwidować limit wpłat do PayPal.

Moja ostatnia myśl w tym komentarzu to SolidTrustPay. Założyłem sobie tam konto niedawno (tylko ze względu na Profit Clicking, który upadł, ale to nic he he). Słyszałem, że STP umożliwia wypłaty do banku i widziałem faktycznie w informacjach tam, że tak jest, tylko po pierwsze spora opłata - chyba 2 do 10$, a po drugie gdzie jest przelicznik na PLN? Ktoś powie, że mi bank przeliczy z USD na PLN. A jesteś tego pewien? Nawet jeśli mam konto w takim tworze bankopodobnym jak Bank Pocztowy? :-P.

Tak czy inaczej STP nie jest ani rewelacją ani zbawieniem jakimś, bo prowizje wypłat są podobnie wielkie jak w Payza czy PayPal i podobnie małe zasoby pieniędzy do wykorzystania. Ale zawsze jakaś tam mała alternatywa.

oferta na 20% jest według mnie dobra dla panikarzy, którzy na gwałt chcą wycofać środki  a FP żerują po prostu na tym

a zwykły użytkownik 10 razy się zastanowi zanim przy pomocy takiego FP zrobi wypłatę ( ale to się zawsze nazywa , że przecież ma wystawioną :) )

Przepraszam, że rozczarowałem moim kursem, ale niestety sami wiecie jak na ten moment wygląda sytuacja z wypłatami. Większość osób chce wypłacać, a mniej wpłacać, także ja sam też muszę jakoś ten nadmiar odkupionych dolarów wypłacić i niestety sam też jestem skazany na prowizje innych FP. Nie mogę być w tej sytuacji stratny, więc moja oferta jest skierowana tylko dla osób, które nie chcą się bawić z innymi FP, a chcą szybko spieniężyć swoje wirtualne dolary.

Proszę naprawdę w pierwszej kolejności korzystać z innych lepszych ofert wypłaty i moją ofertę traktować jako ostateczną.

Ale nie ma za co przepraszać, to jest normalne, sytuacja sama kształtuje takie ceny i wiadomo nie masz wyjścia, sam zostaniesz z góą wirtualnej kasy i nikt tego nie będzie chciał kupić. Czekajmy na jakąś alternatywę. 

Sytuacja zmusiła mnie do reinwestycji, więc mam nadzieję, że doczekamy się jakiegoś systemu wpłat / wypłat. 

, a po drugie gdzie jest przelicznik na PLN? Ktoś powie, że mi bank przeliczy z USD na PLN. A jesteś tego pewien? Nawet jeśli mam konto w takim tworze bankopodobnym jak Bank Pocztowy? :-P

To jest tak jak byś przelewał z zagranicznego konta kase na swoje, bank ma swój kurs danego dnia,który jak wiadomo jest na jego korzyść, ale przejść przejdzie. Ja tak dostawałem co miesiąc, w końcu założyłem konto walutowe. 

Edited by Silence

no cóż z doświadczenia jako FP mogę powiedzieć , że wystarczy obniżyć kurs zasileń do rozsądnego zamiast walić widełki 3,36-2,40 bo  kolega za bardzo nie poszaleje.

No tak, biznes nie zna litości i to jest normalna zasada nie tylko rynkowa, ale w ogóle w całej przyrodzie. Mówi się trudno.

Ja do Ciebie tymtaszyn nie mam żalu, bo też jesteś częścią tego systemu i chcesz po prostu nie stracić. A transakcje z Tobą, czy nawet krótkie wymiany informacji, przebiegały zawsze w bardzo profesjonalny i solidny sposób.

Barus41 Ty bardzo rozsądnie tu gadasz :-). Kompromisy - to jest to, co ratuje w każdej dziedzinie życia, nie tylko finansowej.

A na koniec dodam swoją małą, skromną sugestię do wszystkich czytających temat, że np. ja od samego początku bycia na Uinvest (lipiec 2011) wypłacam całe miesięczne dywidendy NIE CZĘŚCIEJ jak raz na miesiąc. Kiedyś, gdy miałem małe zyski (np. 100$ miesięcznie) to nawet po 2 miesiącach zbierałem i do banku wszystko. Piszę o tym dlatego, że jest to jakiś pomysł na ten kryzys - wypłacać raz na miesiąc lub nieco rzadziej. Taki okres czasu może coś zmienić w Uinvest na korzyść. I wtedy odejdą narzekania co kilka dni, że jest problem z wypłatami. Oczywiście reinwestowanie zysków to również świetny pomysł w tej sytuacji, ale pod warunkiem, że ktoś nie chce szybko wyjąć zysków.

Dziękuję za uwagę :) i czekamy na lepsze czasy.

• Like 1

Czy wypłacaliście na payze przy pomocy FP kinsfolk? Widzę, że zawsze ma fundusze, ostatnia transakcja jest z piątku. Niestety nigdy nie zastałem go online.

Co jeśli zlecę wypłate, a fp nie odezwie się w ciągu doby? Mogę wycofać oferte i zleciç u kogoś innego? Czy nie zablokuje mi pieniędzy?

Proszę o pomoc.

@maciekklb też próbowałem przez kinsfolk jednak nigdy nie odpisał skreśliłem gościa. Co do wypłat mozesz w każdej chwili zerwać transakcję i środki powracają automatycznie na balance.

@maciekklb

1. Jeśli się nie odezwie w ciągu 24h, możesz nadal czekać, tyle ile uważasz za stosowne.

2. Tak możesz wycofać ofertę w dowolnym momencie i zlecić u kogoś innego.

3. Nie zablokują ci się pieniądze.

Drogie ludziska, na koniec miesiąca tradycyjnie będę wypłacał z Uinvest albo do banku albo do innego programu.

Codziennie kilka razy obserwuję listę partnerów finansowych wypłacających na: Payza, PayPal oraz Inne (transfer do banku w Polsce) i dostrzegam coraz gorsze możliwości... Coraz mniejsze kwoty za coraz większy procent. Jedna osoba żąda nawet 100% prowizji - jakiś żart! Całą kwotę chce, a dla mnie zero zostanie ha ha. Powiedzcie, czy na Payza lub PayPal ktoś w ostatnich dniach wycofywał? Ja ok. 6 czerwca i poszło ładnie z 9% prowizji, przez Rumuna, ale już go nie widzę.

Najbardziej niepokoi mnie fakt, że jest kilka ofert wypłat za 0%, ale (i tu są 2 możliwości) albo taki partner "śpi", nie jest aktywny albo cwaniaczek, żeby uniknąć opłat dla Uinvest, ustawia 0% "na wierzchu", a w szczegółach transakcji podaje np. 10 albo 24% nawet! Tak jak w przypadku jednego typa, który ma niby 0% i limit aż 1000$, czyli przyzwoity. Patrzysz do środka a tam co? 1 UI = 0,76 Payza. Czy to nie jest chamstwo? Czyli 24% zdziera. Takie jaja. I weź tu teraz bądź mądry. Obok tymtaszyna są od kilku dni 2 inne osoby z Polski. Ktoś już próbował?

PS. proszę o odpowiedź również inne osoby poza barus41, naszą forumową aktywistkę :P, choć jej wypowiedzi doceniam oczywiście :) (uderz w stół, a odezwie się barus41 hi hi).

Edited by Emeraldmoon

PS. proszę o odpowiedź również inne osoby poza barus41, naszą forumową aktywistkę :P, choć jej wypowiedzi doceniam oczywiście :) (uderz w stół, a odezwie się barus41 hi hi).

Hmm zejdź ze mnie .

FP w pierwszym rzędzie obsługują swoich poleconych teraz

Teraz wypłaty działają na zasadzie wpłat i wypłat, więc jeśli nie ma tych pierwszych to też ciężko z drugim. Pytanie jeszcze tylko jak teraz wygląda sytuacja z wpłatami, na ile się zmieniła.. nowe udziały patrząc na dwa ostatnie projekty wyprzedały się standardowo szybko (kwestia, na ile wykorzystana była reinwestycja).

Też przeszedłem na wypłaty raz na miesiąć, nie mam czasu bawić się co jakiś czas.. i czekam aż w końcu skończą to całe UPay i dadzą FP jakieś karty.. Mija już 2 tydzień od zmniejszenia ratingu dla FP, jakoś nie widze ich przypływu.. co z resztą raczej było do przewidzenia..

Zmniejszenie ratingu to tylko taki "chyt maketingowy" jak to było w jednym skeczu :)

Bo granicą dla wielu osób jest pierwszy depozty na 1k$. Dlatego nie ma znaczącego wzrostu liczby FP.

Dokładnie, ponieważ jeśli ktoś nie miał ratingu na poziomie 3000, to również jego inwestycja nie była na tyle duża, żeby teraz ot tak sobie wrzucić 1000$ do systemu.. Chociaż jakieś pojedyncze osoby mogły się znaleść..

Ciezko jest konkurowac z osobami, ktore proponuja w ramach wplat kurs 3.0 przy kursie nbp 3,16

czy ja wiem.. konkurować mogą ze sobą ludzie zarabiające na handlu $...

natomiast osoba, która chce się "pozbyć" bytu tak abstrakcyjnego jak pseudo-dolary uinvestowe sama wyznacza ich wartość i ja nie widzę żadnej relacji z kursem nbp - zwłaszcza w obecnej sytuacji, gdzie nie ma bezpośredniego wypływu gotówki z UI..

czy korzystał ktoś z WireFP albo FP-z1027 na własnej skorze? Czyli przelew do polski? Jeśli tak, to ile to trwało?

Dzieki za odpowiedz

Obecnie jest coraz gorzej z wycofaniem pieniędzy z Uinvest niestety. Przeglądam regularnie oferty i dziś jest wręcz tragicznie. Wszystkie popularne systemy płatności (Payza, PayPal, STP) świecą pustkami. 1 czy 2 osoby mają po 1000$, ale jedna z nich śpi od kilku miesięcy np., więc się nie liczy, a z Polaków w zakładce Other na razie również nic. Więcej procent prowizji niż suma pieniędzy do wypłaty. Tragedia. Ja nie wiem jak ja wypłacę na koniec czerwca 540$ - tyle potrzebuję za maksimum 10% i koniecznie do Payza albo SolidTrustPay, co bym mógł wrzucić do AHP i zarabiać codziennie kilka lub kilkanaście %. Stamtąd przynajmniej łatwiej potem wyjąć i to natychmiastowo. Jak tak dalej pójdzie to naprawdę będzie źle z Uinvest. Może nie uciekną z kasiorą, ale prawie uniemożliwią wypłaty. I niby kilka dni temu miał nastąpić przypływ finansowych partnerów z atrakcyjnymi stawkami, dzięki zmniejszeniu wymagań. Yhm tak, ale chyba tylko do wpłat, a nie wypłat.

A przy okazji - czy ktoś wie, jak wygląda wypłata z SolidTrustPay do banku w Polsce? Niby prowzja wynosi 2 do 10$, ale nie wiadomo co z zamianą na PLN. Oni takowej nie mają. Ktoś próbował z tego systemu wypłacać? A może na kartę kredytową się da?

I właśnie Wire transfer też mnie interesuje - jak to wygląda, jakie są wymagania, prowizje, czas trwania. Ale ta metoda mnie przeraża - sporządzanie jakiejś umowy itd.

Edited by Emeraldmoon