Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Sony

Moje wyniki inwestycji na opcjach binarnych

Recommended Posts

Zaczynam swój szlak ku wielkim zarobkom na opcjach binarnych :)

Troszkę już udało mi się zarobić, ale nie robiłem zrzutów więc liczę w dzienniku od dnia 13 luty, w którym zaproponowałem zamieszczanie swoich wyników.

13.02.2013

24fcba5102994049gen.jpg

55€ zarobku

22.02.2013

d3a9f6818ce0b2b6gen.jpg

70€ zarobku

RAZEM: 125€ na plusie

Sony, żyjesz? :) Co słychać?

Przepraszam wszystkich, żyję :)

Nie mogłem sobie przypomnieć hasła :D

Co u mnie? Pozytywnie :D Exbino wypłaca i jestem tego żywym przykładem. Ostatnio wypłaciłem 350€, zostawiłem sobie 200€ na obrót.

Byłam ciekawa jak idzie innym w temacie opcji binarnych i jak widzę niewielu pisze o sukcesach. Ja jednak 

napiszę coś innego gdyż jestem użytkowniczką  ZoomTrader - od końca maja do dziś straciłam 600$ lub 800$ (Muszę sprawdzić biling zkarty...).

Do tego inwestowania dość mocno się przygotowałam; bo nie od razu zaczęłam to robić - ale poza przypadkowymi

zaliczeniami na plus wszystko szło na minus. Edycja krzywych wzrostu i spadku nie jest pokazywana w czasie rzeczywistym

więc ADMINISTRATOR STRONY przez odpowiednie narzędzia może ten wykres regulować i wychodzi tak, że w 95% źle zainwestowaliśmy.

Sporo mnie kosztowała czasu i pieniędzy ta wiedza ale drugi raz nie dam się naciągnąć na obiecanki o sporych zarobkach

bo to TOTALNA ŚCIEMA !!! Jeśli będą zainteresowani zamieszczę skriny moich inwestycji by pokazać jak niewielkimi różnicami wartości w czasie

kiwają nas. Na pożyczonym drugim laptopie widziałam te rużnice w skokach wartości walut porównując dwuch operatorów stron opcji binarnych.

Opcje binarne To Duże OSZUSTWO nastawione na naiwność ludzką. 

A przeczytałaś wcześniej jakiekolwiek opinie o tej platformie? Bo ja ostatnio przeglądałem wiele opinii o wielu platformach i zoomtrader widniało w wielu miejscach jako platforma scamerska z którą raz, że nie można się skontaktować, a dwa, że nie można nic wypłacić. W związku z tym nie zdziwiłyby mnie też machlojki na ,,żywym organiźmie" jakim są bieżące notowania. Także nie wrzucał bym wszystkich platform do jednego wora. Research to podstawa w internecie - tutaj co drugi będzie chciał nas oszukać, więc trzeba zwracać na wszystko baczną uwagę.

@Sony - grasz tylko na 60 sekundówkach? 

Właśnie też zamierzam wejść  do Exbino , tylko zbieram hajs :P  , Sony czekamy na nowy raport w postaci screenów

Witam widzę że, temat usechł czy Sony jeszcze grasz w na platformie exbino? Bo jak widzę temat roczny i bez żadnej odpowiedzi.

SPAM

Edited by Robertpl

SPAM

Edited by Robertpl

Widze ze 'podpiales' sie pod czyjs watek, kolejna rzecz to jakim sposobem jest to zarabianie pasywne? No i coz to za strategia?

I od kiedy to jest zero ryzyka na opcjach binarnych i gwarantowany zysk?

:offtopic: 

Od takich spraw jest odpowiedni dział. 

Edited by Robertpl

Ja tez gratuluje sukcesu ale jako doswiadczona osoba powinienes zdawac sobie sprawe z tego co zarabianiem pasywnym jest a co nie, no chyba ze slowa tego nie rozumiesz. Moze napisz o swoim super sposobie wiecej.

USUNIĘTO

SPAM

Na początek zapoznaj się z regulaminem. 

Na obecną chwilę wszystkie twoje posty są SPAM. 

SPAMERÓW nie potrzebujemy!!! A tym bardziej takich "wiem ale nie powiem" .

Do promowania czego kol-wiek jest wymagana subskrypcja. 

Ponownie przeczytaj regulamin. 

Edited by Robertpl

Fajnie by bylo zebys zapoznal sie z zasadami dzialania forum I ze znaczeniem slowa pasywny, szkoda ze masz strategie ktora dziala ale nie napiszesz jak ona dziala, moze zatem napiszesz jaki jest cel umieszczania tu linkow do tych bezwartosciowych jak na ten moment filmikow?

Jeśli kolega @optinx myśli o złapaniu chętnych na jego cud-system, to może srogo się rozczarować. Tajemniczość dobra jest w powieściach ale nie na forum. :D

Tutaj wygrywa tylko wiarygodność.

Przy korzystaniu z nawet najlepszego systemu nie ma gwarancji osiagania stalych zyskow, co dziala dla jednego nie koniecznie bedzie dzialac dla innych.

SPAM

Edited by Robertpl

Odkopię swój własny temat... Mam nadzieję, że moderator nie urwie mi głowy :)

Nie pisałem w temacie, ponieważ przez dłuższy czas nie mogłem się zalogować. Nie pamiętałem na który email założyłem konto.

Czy działam nadal na opcjach binarnych?

Działam. Skaczę między platformami.

W ostatnim roku "zaliczyłem" eXbino, TopOption, betwinfx (z marnym skutkiem), 24option, Opteck.

Wyniki?

Różnie. Raz jest na spory plus, a raz na minus.

Działam bardziej w innych obszarach.

betwinfx (z marnym skutkiem)

Dlaczego z marnym skutkiem? Aktualnie też mam problem z tym brokerem i jestem ciekawy Twojej odpowiedzi.
Edited by hugoboss17